Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

PLK wypłaca należności podwykonawcom Astaldi

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    20.10.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Jak informuje rzecznik prasowu PKP wypłacono już ponad 40 mln zł dla 34 podwykonawców Astaldi. - PLK na bieżąco spotykają się z podwykonawcami Astaldi. Spółka wywiązuje się z wcześniejszych ustaleń - zaznacza w komunikacie prasowym.

R E K L A M A


"Jesteśmy w bieżących kontaktach z podwykonawcami Astaldi. Przekazujemy kolejne należności. Wypłacono już 40 mln zł. Spółka wykorzystuje wszystkie możliwe i zgodne z prawem możliwości, by jak najszybciej zrealizować pozostałe należności. (...) Podwykonawcy Astaldi nie są pozostawieni bez wsparcia" - czytamy w wiadomości nadesłanej przez Mirosława Siemieńca, rzecznika prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe SA. - "Zróżnicowanie sytuacji podwykonawców powoduje, że konieczne jest indywidualne podejście do poszczególnych podmiotów, które w różny sposób zawierały umowy z Astaldi. By zapewniać jak najszybsze płatności, pracownicy PLK wzmacniają zespół inżyniera kontraktu - podmiot obsługujący rozliczenie na projekcie. Zespół będzie pracował przez weekend".

Wypłaty dotyczą podwykonawców Astaldi z kontraktów: linii kolejowej nr 7 na odcinku Dęblin – Lublin w km 107.283 – 175,850 LOT C oraz linii Poznań – Leszno „Przebudowa układów torowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na linii kolejowej E59, odcinek granica województwa dolnośląskiego – Leszno

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A