Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Płonęły stogi w Nieparcie. Słup dymu był widoczny z wielu kilometrów [FOTO, WIDEO]

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    4.08.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. OSP Miejska Górka

Niepart. Gmina Krobia. Strażacy z powiatu rawickiego w nocnej akcji. Tym razem udali się tuż za granicę gminy Miejska Górka.

Jak informuje portal gostynska.pl, pożar zauważono tuż po północy. Jak się okazało po dojeździe pierwszego zastępu strażaków, w Nieparcie płonęły duże stogi. Słup dymu był widoczny z wielu kilometrów.

Ogień zagrażał pobliskiej stadninie koni. Na szczęście, sytuację szybko udało się opanować. - W tej chwili trwa kontrolowane wypalanie tych stogów - mówił w nocy asp. sztab. Sebastian Kasperkowiak z gostyńskiej straży pożarnej.

Nie ma informacji, by ktoś ucierpiał.


W działaniach, oprócz zastępów z powiatu gostyńskiego, brali udział strażacy zawodowi z Rawicza oraz druhowie z Miejskiej Górki i Sobiałkowa.

Więcej informacji i zdjęć TUTAJ. 

R E K L A M A

[AKTUALIZACJA, godz. 7.30]
Pożar w Nieparcie został zauważony chwilę po północy. Słup dymu był widziany, m.in. w Rzyczkowie (gm. Miejska Górka). Kwadrans po północy zaniepokojony mieszkaniec tej wsi zgłosił to rawickiemu dyżurnemu straży pożarnej. Zaalarmowani ochotnicy z Sobiałkowa udali się w stronę Rzyczkowa i weryfikowali tę informację. Nie odnaleźli jednak miejsca objętego pożarem na terenie gm. Miejska Górka, dlatego ruszyli na tzw. "pomoc sąsiedzką" do Niepartu. 

Strażacy z powiatu rawickiego wrócili do baz ok. godz. 1.30.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A