Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

PŁYWANIE. Kolejne sukcesy zawodników Wodnik Rawicz

› Aktualności 3 miesiące temu    11.04.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Wodnik Rawicz

Zawodnicy pływackiego klubu Wodnik Rawicz nie zwalniają tempa i osiągają kolejne sukcesy na ogólnopolskich zawodach. W ostatnim czasie do Rawicza wrócili, m.in. ze sztafetowym złotem.

Reprezentacja klubu (w składzie: Kacper Bidowaniec, Bruno Maruwka, Maciej Ciemniak i Dominik Boryczka) zdobyła złoty medal w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym podczas Wielkopolskiej Ligi Pływackiej.


Nie był to jednak jedyny sukces rawickich pływaków w trakcie tych zawodów, bowiem Kacper Bidowaniec uplasował się na pierwszym miejscu podium, a Bruno Maruwka zdobył srebrny krążek na dystansie 400 m stylem zmiennym. Ponadto, zawodnicy Wodnika ustanowili mnóstwo rekordów życiowych, a ich postawa dobrze procentuje na przyszłość.

Ponadto, Alan Szymański, także reprezentant rawickiego klubu, został drugim zawodnikiem w punktacji ogólnej swojego rocznika (2005) podczas zmagań w Pływackim Pucharze Sprintu w Świebodzinie.

Młody pływak aż czterokrotnie stawał na podium. Poniżej szczegółowe wyniki na poszczególnych dystansach.

Wyniki Alana Szymańskiego z Pływackiego Pucharu Sprintu
- 1. miejsce - 50 m stylem klasycznym
- 2. miejsce - 50 m stylem dowolnym 
- 2. miejsce - 100 m stylem zmiennym
- 3. miejsce - 50 m stylem grzbietowym 
- 5. miejsce - 50 m stylem motylkowym

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!