Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Po co staroście Adamowi Sperzyńskiemu liczydło?

› Aktualności ponad rok temu    13.01.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 16 ocen 11 / 55%
A A A
Starosta Rawicki Adam SperzyńskiStarosta Rawicki Adam Sperzyński fot. H. Dmyterko

Na sesji, podsumowując półmetek kadencji starosta rawicki Adam Sperzyński w pewnym momencie wyjął... liczydło.

R E K L A M A

- Byłem ostatnio w murach budynku opuszczonego przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną i zauważyłem, że pan dyrektor porzucił jedno ważne narzędzie - liczydło. Zabrałem je, bo nam wszystkim z pewnością się ono przyda - oświadczył Adam Sperzyński.

Po co, w dobie komputerów i kalkulatorów? Zaraz dopowiedział, że bynajmniej nie do liczenia.
- Będzie ono stało u mnie w gabinecie i zawsze jak na nie spojrzę to trzy razy się zastanowię zanim wydam jakieś środki - podkreślił.

Przy okazji zaapelował, by zgłaszały się do niego osoby, znające historię tego liczydła.

R E K L A M A
+ 6 głosów: 11 (55%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (17)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aaaaa
ponad rok temu ocena: 50%  17
Adaś ! Za co te 2 mln ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 75%  16
Wiewiórki mówią, że za sypanie pisaku w tryby przy zgodzie na budowę elektrowni za namową jednego od 1 i 0 w filmiku dla cioteczki, aby ta w końcu sołtysem została lub radną. Miejsce w szeregu wyznaczył mu wojewoda oraz wsa i nsa. Ciekawe, skąd weźmie kasę. 10 mln ma zapłacic Kubik ale o tym na razie cisza. Nikt nic nie wie albo nie chce mówić. Będzie wesoło...
~ Adaś
ponad rok temu ocena: 86%  15
Uuuuuaaaaa. Adaś ma cały czas w tyle głowy zapłacenie 2 mln odszkodowania za decyzje niezgodną z prawem. Biedak, tłucze się z myślami, skąd wziąć kasę. A wystarczyło nie słuchać radnych, zastępcy i innych "tuzów" z PeO.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ADAM MAŁYSZ
ponad rok temu ocena: 100%  14
2lo słabe? WYNIKI MATUR ZAWSZE LEPSZE MIAŁO OD 1LO!!! LIKWIDACJA tego wspaniałego liceum,gdzie aż chciało się chodzić to zbrodnia!!! 1LO jest zajebiste,racja.Stara szkoła,z dziwnymi nauczycielami i jeszcze teraz 3 dyrektorów HAHAHA!!! a PaN aDaM jest tak świetnym starostą,jak świetną była decyzja o likwidacji 2lo!!! Dziękuję,Pozdrawiam Adam Małysz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 100%  13
Wyniki matur 2 LO to zawsze były złe.i są nadal złe.Obecne wyniki matur próbnych uczniów tej szkoły to katastrofa.Przeszli do 1 LO ze swoimi nauczycielami ,nie uczą się i nie jest z nimi dobrze.Uczniowie 1 lo biją.ich na głowę.
R E K L A M A
~ 123
ponad rok temu ocena: 75%  12
To może trzeba zawiadomić organ nadrzędny czyli Wojewodę lub Regionalną Izbę Obrachunkową.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a#g#a#
ponad rok temu ocena: 18%  11
i jak tu dogodzić wszystkim człowiek sie stara a w dupach ciągle źle, decyzje o likwidacji 2 lo były narzucone z góry i starosta tak nie mógł nic zrobić , a drugie liceum pozostawiało wiele do życzenia nie oszukujmy się poziom taki sobie lepiej jedno konkretne niż 3 takie sobie dajmy mu szansę sie wykazać 1 lo nie jest złe postarajmy się znaleźć pozytywy tych działań bo drugiego takie rezolutnego starosty nie będziemy mieli , to jest człowiek naprawdę starający sie wyjść na przeciw ludziom i ich oczekiwaniom ale czasem ma po prostu ma zwią zane ręce przez bezduszne przepisy panie Adamie trzymam kciuki !!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hs
ponad rok temu ocena: 70%  10
II liceum takie sobie?????? Bredzisz kobieto....
~ małe sprostowanie
ponad rok temu ocena: 82%  9
Bzdury piszesz. Niby kto mu to narzucił??!!! Szkoły ponadgimnazjalne leża w gestii powiatu i tylko powiatu. Sam pomysł i decyzja o likwidacji była wyłącznie decyzją powiatu. O 1LO dba Niemczynowski (syn Wicedyrektor, tata Członek Zarządu Powiatu); o ZSZ dba Moryson (nauczyciel tej szkoły i radny powiatowy); o ZSS dba Moryson (pracuje tam jego żona); rolnik w Bojanowie trochę głupio żeby PSL likwidował, no to padło na ZS nr 3. A że szkoła rozkwitła za Wolnego i Synorackiego to dla obecnie rządzących to zło wcielone. Ot cała analiza likwidacji ZS3. Ale nikt nie narzucił tej decyzji!!!
~ WIKA
ponad rok temu ocena: 81%  8
KATASTROFA !!!!!!!!! Na łamach prasy nie pojawiły się a ni się nie pojawiają artykuły ,które mówiły by o sukcesie po likwidacji II LO , no bo nie ma czym się chwalić . W I LO zero zmian na lepsze, ponoć jest coraz gorzej ,ludzie trzech dyrektorów PRZY 14 klasach - o co tu chodzi , czy ktoś nad tym panuje , czy ktoś się zastanowił nad tym, czy nie szkoda było dobrego licem , oświata w powiecie potrzebuje dobrego naczelnika i starosty który zna się na oświacie ...........
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ przykre
ponad rok temu ocena: 78%  7
Akurat Naczelnik oświaty ma dużą wiedzę o funkcjonowaniu szkolnictwa ponadgimnazjalnego i zapewne niższego szczebla szkół także. Niestety ma ręce związane. Musi wykonywać decyzje "mądrzejszych" przełożonych.
~ Krytyczny ale obiektywny
ponad rok temu ocena: 77%  6
Starosta + Wicestarosta to brak komentarza. To co zrobili ze szkołami - liceami to samobójstwo oświatowe edukacji w powiecie. Jest ktoś kto sie tym nie zgadza i potrafi to jakoś obrnić? Nie wiem czy newet sa jakies liczby ktore to bronią? Dla mnie dramat. Chodzą głosy że podoba masakra jest w szpitalu (tez pod powiat) ale nie korzystam na szczesce wiec nie ma problemu. Wiec ja pytam czy jest jakas dziedzina w ktorej powiat potrafi cos profesjonalnie zrobic? Pomijam wnioski unijne bo jak widac Laszczynska czy Sarnowa standardowo odpadly.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu ocena: 83%  5
Oby się pan starosta nie przeliczył....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Romi
ponad rok temu ocena: 78%  4
Szkoda Panie Starosto, że Pan nie znalazł wcześniej tego liczydła. Może inaczej by Pan zadecydował i zamiast wywalać w błoto kasę na drogę z Łaszczyna, gdzie wszyscy (oprócz Pana) wiedzieli, że nie ma szans na dofinansowanie złożył by Pan wniosek o realne inwestycje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ milka
ponad rok temu ocena: 79%  3
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Z I LO uciekają uczniowie, ze szpitala lekarze ................ , jedna wielka porażka. Teraz to można na tym liczydle tylko liczyć straty. a na początek ilu uczniów przez likwidację II LO opuściło Rawicz ( liczydło za małe ).............................. nabór do I LO 4 klasy tj. tyle co w latach ubiegłych , DNO
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pochopne decyzje
ponad rok temu ocena: 79%  2
To niech liczy.W dawnym budynku Poradni pusto.Za to w I LO ciasno.Trzech dyrektorów.Poziom spada.Wyniki próbnych matur uczniów z 2 LO obniżają średnią i II LO już nie ma a teraz by się przydało, bo zlikwidowane.Puste Centrum Rehabilitacji bez kontraktu.Szpital bez poziomu i nie ma kto leczyć.A tu o liczydłach artykuł.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczqu
ponad rok temu ocena: 86%  1
Lepiej niech zajmie się szpitalem bo tam potrzeba interwencji pilnej niech posłucha ludzi co myślą o tej placówce
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A