Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Po prawo jazdy do Milicza? Już wkrótce

› Aktualności 8 miesięcy temu    10.07.2018
Weronika Skrzypczak
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. fotolia.com

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Jeleniej Góry otworzył swoją filię w Miliczu. To oznacza, że mieszkańcy powiatu rawickiego będą mogli zdawać egzamin na prawo jazdy również tam.

Milicka filia WORD-u jeszcze nie funkcjonuje, ale jej otwarcie jest zaplanowane właściwie na dniach. Z informacji szefa WORD-u w Jeleniej Górze, Roberta Tarsy wynika, że ośrodek może rozpocząć działalność jeszcze w tym miesiącu.

Gotowy jest już plac manewrowy milickiego oddziału. Powstał on przy Szkole Podstawowej nr 1. Dodatkowo, nowy ośrodek posiada już jednego egzaminatora, a w trakcie szkolenia jest kandydatka do pracy w biurze obsługi.

- Mamy umowę ze szkołą. Wszystko jest również za zgodą miasta i z poparciem burmistrza. Ponadto, przy placu ks. Waresiaka, w budynku Centrum Aktywności Lokalnej, będzie znajdowała się siedziba WORD w Miliczu - podkreśla Robert Tarsa.

Tam też mieścić się będzie sala, w której odbywać się będą egzaminy teoretyczne.

Wiadomo też już, jakim samochodem kursanci będą zdawać egzamin. To toyota yaris. Milicki oddział będzie miał w posiadaniu trzy takie pojazdy.

- Jest duże zainteresowanie i odbieramy sporo telefonów. To też wynika z tego, że opinia o naszym WORD-zie jest bardzo pozytywna, bo zajmujemy drugie miejsce, na 49 ośrodków, w rankingu zdawalności egzaminów na prawo jazdy kategorii B w skali ogólnopolskiej - podkreśla szef WORD-u w Jeleniej Górze.

Decyzja o wyborze Milicza, jak mówi dyrektor, nie jest przypadkowa. Do tej pory mieszkańcy tego regionu musieli dojeżdżać na egzamin do, m.in. Wrocławia i Kalisza. To, jak tłumaczy Robert Tarsa, stosunkowo daleko.

- Sam burmistrz sygnalizował, że chciałby, aby te egzaminy na teren Milicza wróciły. Tak też się stało i bardzo się z tego powodu cieszymy - wyjaśnia Robert Tarsa.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ I dobrze
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Wreszcie ci z Leszna pójdą z torbami. A byli Bogami przez tyle lat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?...m
8 miesięcy temu ocena: 80%  1
Na reszcie,niech źyje Milicz!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A