Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 MajR
R E K L A M A

Po służbie zagrali w piłkę. Jak poszło rawickim policjantom? [FOTO, WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    22.09.2017
Dawid Bela
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
W imprezie rozegrano 21 spotkań na dwóch boiskachW imprezie rozegrano 21 spotkań na dwóch boiskach fot. D. Bela

Nie chodziło o wynik, a o integrację i dobrą zabawę poza pracą. Na rawickim stadionie przy ul. Spokojnej - w rywalizacji każdy z każdym - zmierzyło się 7 ekip.

Oprócz funkcjonariuszy gospodarzy przyjechali reprezentanci komend z: Wrocławia, Leszna, Gostynia, Trzebnicy, Góry i Polkowic. Miejscowi okazali się niezwykle gościnni. By nie psuć humorów przyjezdnym, wywalczyli tylko jeden remis. Po zaciętych bojach w pozostałych spotkaniach musieli uznać wyższość rywali. Na pocieszenie pozostał im fakt, że sędziowie - po krótkiej naradzie - najlepszym bramkarzem turnieju wybrali Waldemara Gorszkiego z rawickiej komendy.

Triumfatorem imprezy okazała się reprezentacja KMP Leszno, która wyprzedziła ekipy z Trzebnicy i Wrocławia. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy za udział i pamiątkowe fotografie. Starosta rawicki, wraz z komendantem i jego zastępcą, dodatkowo czołowym trzem drużynom wręczyli puchary i medale. 

R E K L A M A

 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A