Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Podium „Wczorajszych” Jutrosin

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    7.03.2018
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W połowie lutego, w sali sportowej w Pępowie, odbył się III Turniej Siatkówki Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Pępowo. Wzięło w nim udział 11 zespołów z Jarocina, Koźmina Wielkopolskiego, Śmigla, Krobi, Rawicza, Pępowa, Gostynia, Chwałkowa, Jaraczewa, a także Parzew Team i „Wczorajsi” Jutrosin.

R E K L A M A

 

W początkowej fazie turniej rozgrywano w grupach na trzech boiskach, grając systemem „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowały drużyny z pierwszych miejsc oraz zespół z najlepszym bilansem z drugiego miejsca.

Wczorajsi” w grupie „A” pokonali po niezwykle wyrównanym meczu ekipę z Jarocina 2:1 (22-25, 34-32, 15-11). Drugi mecz był już dużo łatwiejszy i jutrosinianie 2:0 ograli drużynę ze Śmigla (25-20, 25-22) oraz gospodarzy z Pępowa 2:1 (23-25, 25-13, 15-5). Dzięki temu drużyna z naszego powiatu awansowała do półfinału, gdzie ulegli późniejszym triumfatorom turnieju - zespołowi GOS Koźmin 0:2 (16-25, 15-25). W meczu o trzecie miejsce Wczorajsi pokonali Krobię 2:0 (29-27, 25 -21). W finale GOS Koźmin wygrał z TEAM Parzew 2:1. „Wczorajsi” grali w składzie: Łukasz Kląskała, Krzysztof Skrzypczak, Krzysztof Kasprzak, Leszek Kasprzak, Paweł Jaworski, Paweł Duda i Witold Piotrowski.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ maras
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Proponuj włączyć kolegę Witolda do sztabu szkoleniowego polskiej reprezentacji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A