Podołali mimo kłopotów kadrowych

Podołali mimo kłopotów kadrowych - Zdjęcie główne

Koszykarze Rawii Rawag Rawicz w meczu o utrzymanie zdecydowanie zwyciężyli na własnym parkiecie z ostatnią ekipą tabeli, BC Obrą Kościan 90:63.

Gospodarze od początku spotkania kontrolowali przebieg gry, z minuty na minutę powiększając tylko przewagę nad rywalami. Świetną skutecznością zaimponowali przede wszystkim w rzutach z dystansu, oddając, na przestrzeni meczu, aż 15 celnych „trójek”.

Rawicki zespół dobrze rozpoczął spotkanie, zwyciężając w pierwszej „ćwiartce” 27:18. Miejscowi „dobili” rywala również w kolejnej odsłonie, powiększając różnicę o kolejne 9 oczek. Po zmianie stron Rawia kontrolowała sytuację na parkiecie, odnosząc w pełni zasłużone zwycięstwo.

Rawia Rawicz - Obra Kościan 90:63