Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Podpisali porozumienie w sprawie ratusza

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    9.10.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 75 ocen 44 / 39%
A A A
Odpadający tynk na suficie w rawickim ratuszuOdpadający tynk na suficie w rawickim ratuszu fot. archiwum

Po remoncie wnętrz ratusza, pojawiły się pęknięcia i odparzenia na kilku ścianach. Wykonawca  ma poprawić swoją pracę. Gmina Rawicz i firma Marcina Korbika PPHU Elektromar 13 września podpisały porozumienie, zgodnie z którym w czterech salach rawickiego ratusza zostaną poprawione prace malarskie.

Choć, jak zaznacza Centrum Informacyjne Burmistrza, firma PPHU Elektromar pierwotnie nie chciała wykonać większości poprawek, teraz doszło do porozumienia. Gmina zamierzała nawet wybrać innego wykonawcę, który poprawiłby prace, a następnie obciążyć kosztami firmę Marcina Korbika.

- Tak się jednak nie stanie, bo 13 września zostało podpisanie porozumienie, zgodnie z którym prace mają zakończyć się w ciągu 85 dni, licząc od 15 października - przekazało Centrum Informacji Burmistrza.

Taki obrót sprawy satysfakcjonuje burmistrza Grzegorza Kubika.
- Zawsze porozumienie jest lepsze niż wchodzenie na drogę sądową. Trochę to trwało, ale wykonawca zrozumiał, gdzie zostały popełnione błędy i podjął się ich naprawy - komentuje burmistrz.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 17 głosów: 44 (39%) 27 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (75)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ otwarte
ponad rok temu 75
niby co
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Proton duo
ponad rok temu ocena: 33%  74
Cymeonie odpuść.W Rawiczu widać zmiany na +.Strefa jest, to i ktoś tu w końcu zainwestuje.Strefa ma bardzo dobrą lokalizację.Jest wysyp inwestycji z pozyskanych środkòw.Czysto w mieście.Burmistrz dobrze działa.Powodzenia .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cymeon x
ponad rok temu ocena: 71%  73
Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Wyborcy już niedługo was zweryfikują. Miał być gospodarny burmistrz, inwestycje, rozwój strefy ekonomicznej, praca dla młodych, wzrost zarobków. A co mamy? Wirtualne sukcesy o których trąbi cały czas propaganda burmistrza. A za tym wszystkim kryje się po prostu bałagan i niechlujstwo. Grzybki dla inwestora i wmawianie ludziom, ze jest cacy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jiżik
ponad rok temu ocena: 27%  72
Nie byłem na mostach sztuki, ale jak czytam wasze recenzje, mam dylemat. To w końcu było dobrze i ciekawie, czy nędza. Skłaniam sie do tego, że było nieźle, gdyż ten co tak napisał potrafi podać szczegóły, a ten co twierdzi, że był i była nędza, pisze dość prymitywnym językiem. Nie podejrzewam go o zamiłowanie do sztuki i kultury wyższej niż na trybunach piłkarskich.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cymeon x
ponad rok temu ocena: 82%  71
źle się dzieje w Rawiczu a miało być tak pięknie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Nosy coraz dłuższe, a opalenizna blaknie.
ponad rok temu ocena: 78%  70
Regionaliści się rozPiSali
~ Odp do p Wieśniaka
ponad rok temu ocena: 25%  69
Wieśniak weź i napisz gdzie na wioskach tak źle ,bo np.nasza wioska jest zadowolona,że świetlicę nam budują a to już jest coś i w kilku innych wioskach też,no to z tego powodu ich nie wywieziemy.Koleżeństwo zostanie
~ witek
ponad rok temu ocena: 40%  68
A tak konkretnie, to gdzie się źle dzieje? Przykłady proszę
~ Wieśniak
ponad rok temu ocena: 80%  67
I na wioskach też. Za rok wywieziemy koleżeństwo burmistrza b-miszcza na taczkach!
~ odp
ponad rok temu ocena: 79%  66
Odp, jesteś kompletnie nieświadomy tego co wydaje ci się , że wiesz. Jeszcze celowo wprowadzasz w błąd. Widać, że nie znasz historii tego miejsca i gdzieś masz co było i po co. Przez takich amatorów dewastowane są ślady świetności i historii wielu społeczności. Brak poszanowania dla poprzedników to cecha charakterystyczna dla "nowych" złych trendów "życia". Zresztą szkoda tłumaczyć ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odp do odp
ponad rok temu ocena: 14%  65
A jakie ślady historii. Coś mało wiedzy masz są dewastowane.Jak na razie to są remontowane
~ jiżik
ponad rok temu ocena: 50%  64
A tak konkretnie cos mógłbyś napisać? Bo czytam tylko jakiś bełkot o "poprzednikach", "świetności" Masz jakąś myśl, która chcesz się podziewlić to pisz zrozumiale.
~ Tak
ponad rok temu ocena: 28%  63
Do jakiego błędu ma się przyznawać.Kubik jednak postawił na swoim i się dogadali z wykonawcą .To poprawienie kilku ścian to wykonawca zrobi .Ważne,że dach,elewacja,okna,ogrzewanie,prąd,łazienki i inne pomieszczenia są dobrze wykonane .No to niech poprawią.Jakby od razu zrobili dobrze ,to by problemu nie było.Szkoda,że poprzednie władze nie dbały o Ratusz.Teraz czepiacie się Kubika a przedtem wam ta ruina nie przeszkadzała.Trzeba było wyremontować a nie teraz dymić,jak w końcu ktoś podjął się tego trudnego zadania w zaniedbanym od lat budynku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pawlo
ponad rok temu ocena: 74%  62
Podsumowując wszystko, to Burmistrzu miej kochonez i bądź facetem, przyznaj się do błędu!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ piasek na Saharze
ponad rok temu ocena: 70%  61
Jaja to ma sałatka wielowarzywna! Burmistrz i błędy? Powiem szczerze. To piasek i Sahara!
~ otwarte
ponad rok temu ocena: 86%  60
BYŁEM NA NIBY MOSTACH, ogólnie nędza. CAŁY PARTER ZASTAWIONY I NIGDZIE NIE MOŻNA WEJŚĆ. Dlaczego? bo ogłoszono koniec remontu przed remontem. ODPOWIEDZIALNY WSZYSTKOWIEDZĄCY burmistrz. KONSERWATOR. sekretarz, inspektor. DO GÓRY PO usc zrobiona sala dzięki staraniom Muzeum ówczesnego, bo dzisiaj go nie ma. SALA PORTRETOWA OSZPECONA. Nie ma się czym chwalić. Jak tak będzie wyglądać rewitalizacja wszyscy handlowcy zbankrutują i chyba o to chodzi!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odp
ponad rok temu ocena: 32%  59
Niech poprawiają jak im farba odpada w kilku salach.I słusznie ,że burmistrz nie odpuścił .Mosty sztuki trwały cały tydzień.I były w tym roku dobre i ciekawe i nie zgodzę się z tym co piszesz,bo na wszystkich imprezach byłem.Odbywały się nie tylko w Muzeum ale i w różnych innych miejscach np.w szkołach,przy Domu Kultury ,w Sarnowie.Pracownicy MZR stanęli na wysokości zadania i poradzili sobie organizując ciekawe wydarzenia.Skoro tak oczerniasz to po co tam chodzisz?W Muzeum godna uwagi była wystawa braci Adamczyków oraz na parterze i przed Muzeum wystawa dzieł z ceramiki profesora.Cały parter w tym roku zajęła ta wystawa.Co się czepiasz sali portretowej ?.Jest ok.Przede wszystkim czysta,wreszcie po latach odremontowana urządzona ze smakiem z nowymi meblami ,są tam obecnie udzielane śluby,nawet prezydenta tam goszczono.Dawny tzw.gabinet burmistrza ,również jest godny uwagi.O handlowców się nie martw,bo od początku brali udział w konsultacjach odnośnie rynku i ich wnioski zostały wzięte pod uwagę ,złożone w normalnym trybie i z ogromnym poparciem społecznym co świadczy o tym,że burmistrz słucha ludzi i nie zamknął rynku unikając błędów innych miast.Parking nadal zostaje chociaż inaczej rozmieszczony.Handel niestety coraz częściej przenosi się do centrów handlowych,internet wykańcza sklepy i żadna władza gminna tego nie zatrzyma,chyba że sejm..Nie zmusisz ludzi by kupowali w Rawiczu , jak oferta jest mała,sklepy przestarzałe a kamienice prywatnych właścicieli tylko szpecą rynek.Mało kto dba o to ;aby zachęcić klienta do wejścia.Właśnie rewitalizacja jest szansą dla sklepików,bo jeśli jej nie będzie, to za 3 lata będziemy oglądać wystawy zaklejone papierem i już nic nie będzie.
~ Łukasz
ponad rok temu ocena: 79%  58
też byłem jak co roku z myślą że zobaczę coś ciekawego bo to zawsze była mega impreza bez jazdy do dużych miast, by zobaczyć sztukę. Niestety to co było w tym roku to jakaś marna imitacja i dno organizacyjne. To chyba była moja ostatnia wizyta w można już zacząć mówić śmiało dawnym muzeum :(
~ dziwne
ponad rok temu ocena: 25%  57
Ty naprawdę masz problem panie otarty..A dyrektor to za co odpowiadał?Jeśli za nic to po co on był.
~ Rawiczanka z deptaku
ponad rok temu ocena: 27%  56
Ważne że zrobią poprawki i po rewitalizacji stare miasto będzie OK a nie jak za poprzednika osrane i zaśmiecone zapomniane przez ludzi i Boga.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!
ponad rok temu ocena: 80%  55
Poprawki to mogą robić szpachlując samochody albo w swoich sławojkach, ale nie za pieniądze podatnika! Definicja "Gospodarnego burmistrza, teraz"!? Tego publicznie nie można napisać!
~ Brawo Burmistrz
ponad rok temu ocena: 26%  54
Czyżby wykonawca przeliczył ile straci ? Bardzo dobrze że go angażujecie. Niech poprawi co spartolił.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 79%  53
Obiektywni fachowcy! Tak! http://media.zwielkopolski24.p... Wiceburmistrz zapowiedział w styczniu analizę. Gdzie jest ta analiza??? I to jest sposób myślenia "Wyborcy"! Człowieku! Ratusz jest elementem naszej lokalnej historii, symbolem! Tylko tacy ludzie jak ty odczuwliby zadowolenie z jego zniszczenia! Pomyśl ile pokoleń rawiczan zostało wychowanych w obecności Ratusza! Ilu spoglądało na ratuszowy zegar spiesząc się na spotkania, w oczekiwaniu na kogoś! Tylko ktoś nieidentyfikujący się z lokalną tradycją, historią mógł napisać "dla opozycji było by najlepiej, żeby się ten ratusz zawalił, bo wtedy mieli by haka na burmistrza". Burmisrzt? Ciekawe jak wytłumaczy, że nie będzie Animexu?! Kolejny tajemniczy inwestor?! Oczywiście nic nie będzie mógł zdradzić, bo trwają negocjacje, ale na przełomie roku będzie wszystko wiadomo! Naprawdę w to uwierzycie? Miały być otwarte drzwi w ratuszu i co? Jest zamknięty remont! Bo wstyd pokazać, co się stało!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 88%  52
Czytaj ze zrozumieniem co napisałem i nie przeinaczaj. Napisałem też " z drugiej strony burmistrz nawet jak by ten ratusz miał się zawalić będzie twierdził, że wszystko jest cacy." Coś mi się wydaję, że na przykładzie ratusza widać, że jednym i drugim chodzi głównie o władze. Dobro zabytku, historia, delikatnie mówiąc mają w dalszym planie. "Nie wierze politykom" "Bo im tylko o to chodzi, żebyś sam sobie szkodził"
~ Zamknięty Rawicz
ponad rok temu ocena: 82%  51
Do Otwarte! Otwarte to powinniście mieć umysły! Otwarty Rawicz stał się dzięki wam Zamkniętym Rawiczem!
~ Otwarte
ponad rok temu ocena: 20%  50
Trzeba było iść na ostatnie Mosty Sztuki to byś sobie pooglądał.bo otwarte było
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 37%  49
Są wątpliwości w sprawie remontu, więc powinni się wypowiedzieć obiektywni fachowcy w tym temacie. Wiadomo, dla opozycji było by najlepiej, żeby się ten ratusz zawalił, bo wtedy mieli by haka na burmistrza z drugiej strony burmistrz nawet jak by ten ratusz miał się zawalić będzie twierdził, że wszystko jest cacy. Więc czekamy na jakąś obiektywną opinie czy był prawidłowy nadzór nad tym remontem, co tam zrobiono i czy popełniono jakieś błędy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca 2
ponad rok temu ocena: 22%  48
Obiektywny fachowiec od siedmiu boleści wydał właśnie wyrok. Co zwykłego Kowalskiego obchodzi odpadajacy tynk w ratuszu Od tego ratusz się zawali Szykujcie się na kolejną wyborcza porażkę.
~ GeKon
ponad rok temu ocena: 85%  47
Gdzie sa zabytkowe, przedwojenne kraty z okien i witraże z lat 50 tych, co za marnotrawstwo. Kto odpowiada za nadzór budowlany i konserwatorski, kto odpowiada materialnie za budynek, bo kiedyś Figisiak a teraz pani z Borku się rządzi i widac Kubikowy zaciąg nie daje rady...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bobry.pl
ponad rok temu ocena: 80%  46
Bobry.pl i wszystko jasne!
~ PPHU Gorilex
ponad rok temu ocena: 31%  45
Gekonie kraty pospawali i zrobili z niego klatkę. Masz szanse się ujawnić bo będą szukać lokatora.
~ analizy
ponad rok temu ocena: 95%  44
http://media.zwielkopolski24.p... zdjęcia piwnicy ratuszowej na stronie 3! Co z piwnicą? "-Trzeba będzie przeprowadzić odpowiednie analizy - stwierdza wiceburmistrz." Gdzie są te analizy?! Mamn październik! Opublikujcie analizy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ratusz
ponad rok temu ocena: 83%  43
http://poznan.wuoz.gov.pl/dane... Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Poznaniu - napiszcie! Moje pismo już wysłane! Ratusz w Rawiczu - remont po remoncie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Kapus
ponad rok temu ocena: 86%  42
Do Kapus! A ja brzydzę się głupotą i myśleniem płaskim niczym naleśnik! Muszę cię pocieszyć - to dopiero początek!!!
~ Kapus
ponad rok temu ocena: 27%  41
Od razu widać,że donosy to twoja specjalność.Brzydzę się donosicielami.W czasie wojny kolaborowali i donosili na Polaków.,za komuny do SB .To obrzydliwe
~ nnn
ponad rok temu ocena: 81%  40
donos nie na własne miasto ale w celu pognania nieudacznika!!!
~ analizy
ponad rok temu ocena: 76%  39
Donos? Nic nie rozumiesz! Ktoś za "remont" w Ratuszu musi odpowiedzieć! Trzeba bronić miasto przed "specjalistami" rewitalizacyjnymi! Opublikować analizy, o których mówił wiceburmistrz! Gdzie one są? http://media.zwielkopolski24.p... strona 3!
~ donos
ponad rok temu ocena: 19%  38
co to za donosy na wlasne miasto?
~ rawiczanin
ponad rok temu ocena: 82%  37
Ekspertyza dotycząca remontu ratusza - gdzie można ją przeczytać? Ludzie! Złóżcie wnioski o udzielenie informacji publicznej! Przekonacie się sami! Nie dacie sobie wmawiać bzdur wypisywanych przez Samodzielych Regionalistów!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do poznaniak
ponad rok temu ocena: 36%  36
Co ty pleciesz.Byłem wiele razy w tym budynku.Jaka ruina ?Widać,że jesteś chory z nienawiści,która ci oczy przesłania.Elewacja zrobiona,okna widzę nowe,dach nie cieknie,nowe opierzenia,instalacje porobili,nowe łazienki,w sali portretowej są śluby,sala ekspozycyjna o wiele lepsza niż poprzednia,nowe drzwi a i imprezy się odbywają choćby ostatnie Mosty Sztuki a co do Muzeum ,to żadna strata,bo i tak nigdy tam tłumów nie było.Na razie i tak inwenturują zbiory i kto wie kiedy skończą.A co do rewitalizacji ,to jak może być mierna skoro się jeszcze nie zaczęła.?I tak każda będzie lepsza niż to co było i jest teraz Twoje wypowiedzi są nieobiektywne i mają znamiona typowego hejtu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ recepta
ponad rok temu ocena: 100%  35
Recepta na remont po remoncie w Ratuszu: kup 1000 kg szpachlówki, zaszpachluj, pomaluj i opowiadaj wszem i wobec, że jest OK!
~ Do ~ bobry.pl
ponad rok temu ocena: 13%  34
Gdyby głupota potrafiła fruwać to byś latał od kanapki do kanapki w słoiku z napisem Heinz.
~ rawiczanin
ponad rok temu ocena: 71%  33
O remoncie Ratusza w Rawiczu zostanie powiadomiony Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Poznaniu. Jeżeli chcecie sami zadzwonić/napisać służę linkiem http://poznan.wuoz.gov.pl/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ poznaniak
ponad rok temu ocena: 71%  32
Nie! dobrze, ale źle i to bardzo. Dziwne, że tak poważnymi sprawami nikt się nie interesuje. Cisza od artykułu do artykułu. Nic się nie stało ooo nic się nie stało! Cały budynek zrujnowany, muzeum nie działa, wszystko w rozsypce. Budynek zniszczony i jest ok. tylko tak dalej zobaczymy co zostanie. A rewitalizacja tragicznie mierna. Tak to jest jak zajmują się ważnymi sprawami ludzie, którym się wydaje. W takim stylu nędzy i rozpaczy można realizować pomysły we własnym domu a nie w pokoleniowych obiektach służących społeczności od wieków. Jaszcze trzeba to rozumieć. Nie dorośli do odpowiedzialności ! Konserwator zabytków pod wpływem burmistrza się zbłaźniła!.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 27%  31
Widać to nie jest aż taki problem skoro może poczekać.W Muzeum są bardzo ładne inne sale np.portretowa i nowa ekspozycyjna.Wreszcie to porządnie wygląda.Kubik jednak postawił na swoim i się dogadali z wykonawcąTo poprawienie kilku ścian to nic.Ważne,że dach,elewacja,okna,ogrzewanie,prąd,łazienki i inne pomieszczenia są dobrze wykonane .No to niech poprawią.Jakby od razu zrobili dobrze to by problemu nie było.Szkoda,że poprzednie władze nie dbały o Ratusz.Teraz czepiacie się Kubika a przedtem wam ta ruina nie przeszkadzała.Trzeba było wyremontować a nie teraz dymić,jak w końcu ktoś podjął się tego zadania .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!
ponad rok temu ocena: 76%  30
Tak! Od 2014 wmawiają wam tory Formuły I, 4x 4, wyremontowany ratusz, który trzeba będzie raz jeszcze wyremontować! Animex! Ludzie! Czy wy nie widzicie? Pijar jest aż tak skuteczny? Gdziej jest Animex?! Rozpocznie się śpiewka, że co prawda Animexu nie ma, ale przetarł ścieżki! Jest już nowy inwestor. Trwają rozmoway, ale jeszcze nie pora na szczegóły! Dlaczego w ostatniej rozmowie z w Elka.pl burmistrz nie wspomniał, że będzie Animex? Bo go nie będzie! A z was robią idiotów! Dlaczego elewacja ratusza, dach, stolarka okienna, drzwi nie odpadają? Bo poprzedni burmistrz zlecił badania! A co zrobił obecny? Ekspertyzę po remonice!!! Rozumiecie to?! Zrobił remont i dopiero po wszystkim chciał się dowiedzieć dlaczego remont został spartaczony! Gdzie jest eksperyza, o której mówiono na sesji! Upublicznić ją! Cóż takiego jest tam napisane!? A może jest gdzieś w BIP-ie, tylko migruje i trudno ją namierzyć?
~ Tadek banan
ponad rok temu ocena: 35%  29
No i dobrze niech poprawiają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smaczne Risotto
ponad rok temu ocena: 100%  28
Nie wiem jak wygąda dom uciech ciotki Helgi - nie byłem, nie będę, w przeciwieństwie do ciebie. Jesteś albo kompletnym ignorantem, albo celowo wrpowadzasz ludzi w błąd. Sprawdź jaki jest status muzeum, kto zlecał remont i powinien odpowiadać za tę pudrowaną katastrofę! Dokończyć, to mogą swoją pierwszą i ostatnią kadencją - władze Rawicza!!! Budowniczowie torów Formuły I, sprowadzający do Rawicza inwestorów - Animexu nie będzie, tylko ludzie wielkie wiary uwierzyli w mżonki o wielkiej fabryce. Sprowadzają, sprowadzają i sprowadzić nie mogą! Sukces!
~ Do zabytek
ponad rok temu ocena: 38%  27
Skoro to zabytek to co za idiota pozwolił go pomalować na różowo. Ratusz wyglądał jak domek uciech ciotki Helgi. Dobrze że Kubik się wziął za remont. A najważniejsze że wypieprzył tego co zwał się dyrektorem i nie dopilnował wszystkich prac. Dokończą co spartaczyli i ratusz będzie ratuszem i tyle.
~ zabytek
ponad rok temu ocena: 75%  26
Poprawić to sobie możesz gumę w majtach jak się zluzuje! To jest zabytek! Rozumiesz? Zabytkek!
~ jest!!!
ponad rok temu ocena: 79%  25
Czekaj czekaj, 85 dni? czyli zdążą przed wyborami - czyli remont trwał całą jedną kadencję (chyba zaczął się na początku), tempo prac jest niezłe. Może za 4 lata wszystkie sale będą udostępnione ... a miał być tak pęknie - restauracja itp.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 876
ponad rok temu ocena: 100%  24
Bardzo poważnie to zakres prac został spiepszony!
~ 678
ponad rok temu ocena: 17%  23
No i dobtze.Widocznie tak był zaniedbany,że długo go robią ,bo co chwila coś wychodzi.Od lat zapomniany budynek w centrum miasta. Teraz masz problem.To 10 lat temu trzeba było remontować.Przejżyjcie na oczy Zakres prac został bardzo poważnie powiększony i tylko ten kto nie chce to nie widzi.
~ Ratusz
ponad rok temu ocena: 81%  22
Co robiliście do tej pory!? Remont remontu, kuriozum samo w sobie, rozpoczynacie w październiku? Od kiedy wiedzieliście, że ratusz jest spartaczony? Ludzie! Wy macie tak naturalnie, czy to stan nabyty?! O sprawie dowie się prokuratura!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pismo
ponad rok temu ocena: 100%  21
Już wie. To znaczy pismo już wysłałem. Chce ktoś potwierdzenie nadania listu?
~ Nie dla kubikowcuf
ponad rok temu ocena: 81%  20
Region nieudaczników i misiewiczuf.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Ja
ponad rok temu ocena: 100%  19
A jak myślisz???:))))
~ Ja
ponad rok temu ocena: 20%  18
Kogo nazywasz nieudacznikiem?Wymień z nazwiska,ale uważaj zanim kogoś obrazisz,bo chore dzieci i inne instytucje czekają na zasądzone nawiązki od takich jak ty.
~ Pawlo
ponad rok temu ocena: 77%  17
Ja chyba Burmistrza rozumiem tak: "Wiem, że sądzicie, iż rozumiecie to, co myślicie, że powiedziałem, ale nie jestem pewien, czy zdajecie sobie sprawę, że to, co do was dotarło, nie jest tym, co myślę."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ STRATYgicznie
ponad rok temu ocena: 100%  16
Raczej STRATYgicznie!!!
~ do pawlo
ponad rok temu ocena: 39%  15
a ja rozumiem tak ze poszedł do tematu strategicznie
~ SR ogłasza sukces
ponad rok temu ocena: 84%  14
Widac trudno bylo policzyc ile razy radni o to pytali a Kubik strzelał fochy. Z dni otwartych drzwi w muzeum nic nie wyjdzie bo mimo, że SR super podoba sie zawilgocony ratusz to trzeba 85 dni na remont po remoncie. Przy takiej skali zaniedbań dziwi brak zainteresowania prokuratury.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaaa
ponad rok temu ocena: 84%  13
a jeszcze niech wyjaśnią gdzie są zabytkowe kraty z okien
~ Pawlo
ponad rok temu ocena: 85%  12
Przecież mówił Pan coś innego niedawno i Pana zastępca. Nosy wam rosną do samej Warszawy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Silni Regionaliści
ponad rok temu ocena: 60%  11
do Ja = Tadeusz!!! To nie jest tak jak w Stowarzyszeniu Regionalistów! Pałaców Przyjemskich i mecenasów Olszewskich! Rawicz ma wielu mądrych mieszkańców, którzy nie muszą czekać na to, co powie Silny Regionalista albo pan CIB! Ludzie myślą, tak z siebie! Mają ten stan! Stan zamyślenia i wyciągania wniosków!
~ Silni Regionaliści
ponad rok temu ocena: 71%  10
do Ja = Tadeusz!!! To nie jest tak jak w Stowarzyszeniu Regionalistów! Pałaców Przyjemskich i mecenasów Olszewskich! Rawicz ma wielu mądrych mieszkańców, którzy nie muszą czekać na to, co powie Silny Regionalista albo pan CIB! Ludzie myślą, tak z siebie! Mają ten stan! Stan zamyślenia i wyciągania wniosków!
~ Silni Regionaliści
ponad rok temu ocena: 57%  9
do Ja = Tadeusz!!! To nie jest tak jak w Stowarzyszeniu Regionalistów! Pałaców Przyjemskich i mecenasów Olszewskich! Rawicz ma wielu mądrych mieszkańców, którzy nie muszą czekać na to, co powie Silny Regionalista albo pan CIB! Ludzie myślą, tak z siebie! Mają ten stan! Stan zamyślenia i wyciągania wniosków!
~ Silni Regionaliści
ponad rok temu ocena: 63%  8
do Ja = Tadeusz!!! To nie jest tak jak w Stowarzyszeniu Regionalistów! Pałaców Przyjemskich i mecenasów Olszewskich! Rawicz ma wielu mądrych mieszkańców, którzy nie muszą czekać na to, co powie Silny Regionalista albo pan CIB! Ludzie myślą, tak z siebie! Mają ten stan! Stan zamyślenia i wyciągania wniosków!
~ elektryk
ponad rok temu ocena: 46%  7
Jak to ujął jeden inetigentny komentator "instalacja pier....nie. Na strychu albo pod kopułą. Jak kto woli" Tak! Szczególnie w sytuacji przyjacielskiej pomocy - elektryk elektrykowi. Myślicie, że to koniec? To dopiero poczatek!
~ żona stanu
ponad rok temu ocena: 70%  6
Do maz stanu. Boli prawda o pryncypale? Boli! Tak! To jest człowiek zdolny do wszystkiego! Do wmawiania ludziom toru Formuły I, Animexu, który nie powstanie! Nie powstanie! Nie będzie fabryki w Rawiczu! A co z ratuszem, który po remoncie będzie remontowany!? Może jad poprzednika zadziałał? Wkradł się w nocy i opluł nim ściany? Kubik to mąż stanu powiadasz. Pójdę dalej! To mąż stanu i żona stanu w jedyn? Człowieku! Pobudka!
~ maz stanu
ponad rok temu ocena: 23%  5
Polecam poczytac strone Tadeusza jadu tyle co nie miara. Po tych wpisach to widac ze to jest czlowiek zdolny do wszystkiego. Dno i pol metra mułu. Kubik to maż stanu w porownaniu z tym kims
~ do Ja=Tadeusz
ponad rok temu ocena: 78%  4
Co Rawicz wybrał?Myślącego głowa? Chyba człowieka który skończył Uniwersytet Łopatologii!!
~ do Ja = Tadeusz
ponad rok temu ocena: 25%  3
przecież Tadeusz to samo piszesz na swojej stronie z której żółć się wylewa. To pokazuje ze rawicz w 2014 wybrał człowieka kierujacego sie głowa a nie emocjami
~ JA
ponad rok temu ocena: 83%  2
Jak On ma taką wiedzę, jak w wywiadzie udzielonym w TVP, to co się dziwić. Zmienia i zakłamuje historię Rawicza, i realia jakie są. Po prostu żenada, i brak wiedzy, albo celowe manipulowanie faktami. A Państwo z SR, niech poczytają i przypomną sobie , co mówili na temat Ratusza!! To są słowa Waszych radnych!! Zaznaczam, że nie jestem Tadeuszem. Nawet w sprawie rewitalizacji zakłamują historię Rawicza.
R E K L A M A
R E K L A M A