Podtrzymują dobrą passę. Triumfowały piąty raz z rzędu

Podtrzymują dobrą passę. Triumfowały piąty raz z rzędu - Zdjęcie główne

50:40 wygrały zawodniczki Olimpu Rawicz w Ostrowie Wielkopolskim. Podopieczne Lecha Pietraszka zmierzyły się z miejscowym zespołem UKS Olimpijczyk.

Tylko pierwsza kwarta niedzielnego meczu zakończyła się remisem. Pozostałe padły łupem rawickich zawodniczek. - Był to trudny i zacięty mecz. Widać to po samym wyniku kwart  - zaznacza trener Lech Pietraszek. - Było to nasze piąte zwycięstwo z rzędu - cieszy się szkoleniowiec Olimpu.

Do końca pierwszej fazy ligi młodziczek młodszych pozostały dwa spotkania. Najbliższy mecz zawodniczki Olimpu rozegrają na własnym parkiecie. Odbędzie się 28 stycznia, o godz. 11.00 w sali I Liceum Ogólnokształcącego.

UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski : UKS Olimp Rawicz 40:50

Kwarty: 11:11, 10:12, 10:16, 9:11

Punkty: Dominika Starczewska - 6, Maja Mazur - 7, Julia Susła - 13, Maria Ziętek - 2, Julia Pieprzyk - 9, Weronika Sworowska - 2, Anna Grześkowiak - 4, Julia Rutkowska - 2, Natalia Góźdź - 5. W spotkaniu brały także udział: Maja Jędryczka i Natalia Musielak.