Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Pokazy, koncerty i zabawa w Miejskiej Górce

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    4.08.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 8 ocen 1 / 100%
A A A

Na parkingu przy Ośrodku Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej, 5 sierpnia, odbędzie się tradycyjna „Sierpniówka”. 27. edycja imprezy rozpocznie się o godzinie 16.00 zabawami i animacjami dla dzieci.

Na 17.30 zaplanowano pokaz Freestyle Football w wykonaniu mistrza świata Pawła Skórki. O godzinie 18.00 będzie można obejrzeć pokazy taneczne (PAKA, PERFEKT, Klub SPIN Rawicz). Na 19.00 zaplanowano orientalne show, czyli pokazy tańca brzucha. Imprezę zakończą koncerty i zabawa taneczna z dj-em. Wystąpi skrzypek Tomasz Dolski - laureat I edycji Must Be te Music (godz. 20.00). zespół disco polo Basta (godz. 21.).

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tomasz Chudy
11 miesięcy temu ocena: 100%  8
Przepraszam miało być zamiast disco z pola.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ felek
11 miesięcy temu ocena: 100%  7
W parku miejskim jest tyle miejsca....No ale miejsce to zostało zdewastowane , lepiej inwestować dla wiejskich wyborców... A poza tym trochę za daleko od ośrodka kultury...Lepiej cisnąć się na parkingu..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ emeryt
11 miesięcy temu ocena: 57%  6
do emeryt..Glosnych imprez jest duzo..Dni Miejskiej Górki,sierpniowka.dozynki parafialne,powiatowe i wiele innych.Prosze pomyslec ile ludzi jest na tych imprezach a ile w domach zmuszonych zamykac okna aby choc troche wyciszyc ten halas.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ emeryt
11 miesięcy temu ocena: 67%  5
mieszkam daleko od parkingu a czym dalej tym bardziej slychac roznego rodzaju muzyke.Zaklocajac spokój innym swiadczy o braku kultury i zlym wychowaniu.Mam nadzieje,ze organizatorzy wezma to sobie do serca
~ Do emeryt
11 miesięcy temu ocena: 56%  4
Jeśli Panu przeszkadza kilka imprez w sumie 4, bo pozostałe kończą się bez zabawy to dziwne, że skoro Pan mieszka blisko parkingu to jakoś nie przeszkadzają Panu rajdy i popisy lokalnych kierowców. Każdego dnia na parkingu po 22 palą gumy, kręcą kółka i jest ok. Ciekawe...no chyba, że młodzież musi się wyszumieć
R E K L A M A
~ emeryt
11 miesięcy temu ocena: 60%  3
od godz 22 obowiazuje cisza nocna.Organizatorzy uszanujcie prawo do nocnego snu osob schorowanych ,starszych i dzieci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomasz Chudy
11 miesięcy temu ocena: 100%  2
Cisza nocna była za komunę.Już dawno zmieniły się przepisy odnośnie ciszy nocnej przynajmniej w niektórych miastach.Z tego co się orientuję choć w 100% nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.Decyzje odnośnie ciszy nocnej wydają włodarze zarządcy danego terenu.Jak ktoś chce ciszy nocnej w mieście niech się przeprowadzi na wieś lub tym podobne miejsca..Zapominał wół jak cielęciem był?Życzę zdrówka i możliwości wypoczynku wczasów w ciszy kilka razy w roku.W czasie imprez skoro Panu przeszkadza hałas.Co do imprezy lepsze były są i pewnie będą jak były nad Balatonem w byłym parku miejskim czy na stadionie.Za mało miejsca jest na parkingu.Kto wpadł na tak głupi pomysł?Powiela go prawie przy każdej imprezie plenerowej w Miejskiej Górce?Po za tym impreza ok gdyby nie diso polo.Występy taneczne śpiewania żonglerki i koncert skrzypka Tomasza Dolskiego,który powinien być gwiazdą wieczoru zamiast disco z pola super ok.
~ do emeryt
11 miesięcy temu ocena: 48%  1
Sierpniówka jest raz w roku. takich głośnych imprez to na palcach policzyć. Trochę wyrozumiałości. Jak był Pan młody też pan się bawił. Ten jeden dzień Pan wytrzyma. Jak nic się nie dzieje pretensje. Jest coś też się nie podoba. Ot taka już nasza natura...
R E K L A M A