Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AG1 Gazeta

Pół miliona na budynek szkoły. Trwa generalny remont

› Aktualności› Samorząd 2 miesiące temu    14.01.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. UM w Miejskiej Górce

Przebudowa budynku szkolnego w Konarach to jedna z większych inwestycji w gminie Miejska Górka. Rozpoczęto ją w minionym roku, a prace są obecnie na półmetku. Ich zakończenie ma nastąpić w maju.

Do tej pory trzy ściany budynku zyskały nową elewację w odcieniach koloru żółtego. Elewacja frontowa, będzie wykonana po dostosowaniu obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych (przebudowane zostaną schody wejściowe oraz zamontowany zostanie podjazd). Trwają prace związane z tynkami, podłogami oraz roboty instalacyjne wewnątrz budynku.

Wykonawcą zadania jest Zakład Budowlany ELIOS II z Kuczyny w gminie Krobia. Koszt całej inwestycji to 900 tys. zł, w tym 500 tys. zł dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich wyniesie: 500 tys. zł. Budynek tak jak do tej pory będzie przeznaczony na cele szkolne.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Budowlaniec
2 miesiące temu 2
Ta firma dawno nie powinna już istnieć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karol Augustyniecki Rawicznin
2 miesiące temu ocena: 0%  1
W Bojanowie bieda i bezrobocie nawet ludzie z wykształceniem inżynieryjnym zajmują się noszeniem pustaków i worków z cementem bo do niczego się nie nadają , ogólnie miasteczko mongołów i biedy , pokończyli w Lesznie studia inżynieryjne i nie wiedzą co to śrubokręt zajmują się dźwiganiem ciężarów bo to dobrze im wychodzi i do niczego się nie nadają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji