Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Policjanci poszukują 5-letniego chłopca

› Aktualności 3 miesiące temu    11.07.2019
Dawid Bela
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. udostępnione przez KMP w Grodzisku Mazowieckim

Nieznany jest los 5-letniego Dawida Żukowskiego, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. Jak informuje policja wczoraj, około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Przed 21.00 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Do tej pory nieznane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.
 

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że wczoraj około 17:00 ojciec zabrał chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim i odjechał szarą skodą fabią o nr rejestracyjnym WGM 01K9. Mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a lotniskiem Okęcie.

Jak informuje policja, chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ SYFFFFFFFFFFFFFF
3 miesiące temu 1
SKORUMPOWANE BYDŁO PRZEKUPIONE HOLOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji