Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Policyjny Wolf wytropił złodziei. Obcokrajowcy okradli posesję

› Aktualności› Na sygnale 11 miesięcy temu    17.05.2017
Karol Pospiech
komentarzy 5 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Dwóch Mołdawian, mieszkających w Jutrosinie okradło jedną z posesji w mieście. Wracając z obrabowanej nieruchomości, postanowili coś zjeść i rozgościli się... w napotkanym samochodzie.

Jeden z mieszkańców Jutrosina, w nocy z niedzieli na poniedziałek (około godz. 4.00) zauważył, że w jego samochodzie, zaparkowanym przy ul. Powstańców siedzi dwóch nieznanych mężczyzn i... wyjada artykuły spożywcze, które się tam znajdują. - Na widok właściciela auta mężczyźni zaczęli uciekać. Jutrosinianin podjął próbę pościgu, ale bezskuteczną - opisuje asp. sztab. Beata Jarczewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

R E K L A M A

Uciekający mężczyźni zostawili przy samochodzie: radio, piłę spalinową, rękawice techniczne, prostownik i głośnik. Jak wynika z policyjnych ustaleń, wcześniej ukradli te przedmioty z nieruchomości na sąsiedniej ulicy. 

Zabrali to z garażu i samochodu. Łącznie wartość skradzionego mienia oszacowano na 1.070 zł. Weszli też do domu, ale mieszkająca tam kobieta, obudziła się i ich spłoszyła. Zdążyli jedynie zabrać 20 zł - podkreśla policjantka.

Policjanci, którzy pojawili się na ul. Powstańców z psem tropiącym szybko ustalili sprawców kradzieży. - Pies podjął trop i doprowadził do miejsca zamieszkania podejrzanych - dopowiada asp. sztab. Beata Jarczewska. Okazało się, że są to Mołdawianie wynajmujący w Jutrosinie dom i pracujący w okolicy. - 27- i 28-latek zostali przesłuchani. Przyznali się do zarzucanego im czynu - zaznacza policjantka.

Skradzione przedmioty zostały odzyskane, a obcokrajowcy odpowiedzą za kradzież. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ znajomy
11 miesięcy temu 5
obywatel zamiast rozumy masz trociny w glowie twoja rodzina wyjezdza za granice i tez powiesz wynocha???puknij sie w glowechlopie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ewasa
11 miesięcy temu 4
oni pójdą siedzieć a my podatnicy będziemy płacić na ich utrzymanie i opiekę lekarską :( popieram ~Bo = wilczy bilet !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bo
11 miesięcy temu ocena: 100%  3
Nie osadzaj bo Ciebie też ktoś może osądzić . Prawdą jednak jest ze uchodźcy na dobre nam nie wyjdą . Za jakiekolwiek przestępstwo najlepiej odesłać z wilczym biletem by taki ktoś już więcej nie wjechał do Polski
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
11 miesięcy temu ocena: 86%  2
Kto ich zatrudniał ja sie pytam!!!!!!#
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel
11 miesięcy temu ocena: 93%  1
Wynocha swoich okradać! Nikt Was tu nie potrzebuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A