Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pomocna Dłoń bawiła się w Kowalikach [FOTO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    14.09.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
Tradycyjnego węża prowadził prezes stowarzyszenia, Michał GertchenTradycyjnego węża prowadził prezes stowarzyszenia, Michał Gertchen fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Tym razem członkowie stowarzyszenia Pomocna Dłoń podczas comiesięcznego spotkania bawili się w Sali Bankietowej Kowaliki. W zebraniu uczestniczyło ponad 200 osób.

Po omówieniu spraw bieżących związanych z wyjazdami rekreacyjnymi, rozpoczęła się zabawa. Muzykę biesiadną i popularną serwował Edmund Matyla. Spotkanie było okazją do zwiedzenia całego obiektu, który imponuje zadbanymi ogrodami i powierzchnią.

R E K L A M A

Przy pracach przygotowawczych i organizacyjnych w sali bankietowej, pomagały wolontariuszki z klasy IV technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych ZSZ w Rawiczu. Podawaly również do stołów.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A