Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ponad 800 kart dla mieszkańców gminy Rawicz

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    23.08.2017
Karol Pospiech
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Dwudziestu przedsiębiorców z gminy Rawicz zadeklarowało zniżki i rabaty dla mieszkańców, którzy wyrobią sobie „Kartę mieszkańca”. Po ponad roku od uruchomienia programu z tej możliwości skorzystało 807 osób.

„Karta mieszkańca” to program lojalnościowy uruchomiony przez gminę Rawicz. Z założenia, lokalni przedsiębiorcy mają oferować zniżki dla mieszkańców. 

R E K L A M A

Cały czas czekamy na opinie i uwagi mieszkańców, którzy sugerują, aby docelowo był to program lojalnościowy polegający, np. na tym, że mieszkańcy zbierają punkty, które są wymieniane na konkursy czy usługi promocyjne z większym rabatem - podkreśla Elżbieta Pawlak, sekretarz gminy Rawicz.

Zapowiada, że gmina będzie rozszerzać ofertę samorządową programu o kolejne rabaty, bonusy i płatności.

Już wkrótce ,,Kartą Mieszkańca'' będziemy nagradzać uczestników konkursów organizowanych przez gminę, będących mieszkańcami innych gmin. Kolejna odsłona Karty nastąpi z Nowym Rokiem - dopowiada Elżbieta Pawlak.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ silna stagnacja
ponad rok temu ocena: 0%  1
istne szaleństwo, 800 kart na prawie 30 000 mieszkańców gminy :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A