Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ponad pół miliona na wymianę elektryki w budynku Domu Kultury

› Aktualności 11 miesięcy temu    17.07.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 5 / 20%
A A A

Oferta, która wpłynęła w przetargu na wymianę instalacji elektrycznej i teletechnicznej w rawickim domu kultury przekraczała pulę środków zaplanowanych na ten cel. Przetarg unieważniono i ogłoszono kolejny.

Chęć zrealizowania inwestycji zgłosiła tylko spółka Formatic z Przeźmierowa. Złożona oferta opiewała na ponad 822 tys. zł.

Przed ogłoszeniem postępowania Dom Kultury informował, że na wykonanie prac zamierza wydać nie więcej niż 627 tys. 500 zł. Choć dokumentacja spełniała wymogi formalne, to przetarg unieważniono i ogłoszono drugi.

Zakres zaplanowanych robót obejmuje wymianę wewnętrznej instalacji elektrycznej i teletechnicznej oraz prace ogólnobudowlane z tym związane. Termin zakończenia inwestycji wyznaczono na połowę grudnia.
Na oferty przedsiębiorców Dom Kultury czeka do 28 lipca.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 5 (20%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ arek m
11 miesięcy temu ocena: 0%  1
Nie ma co sie dziwic skoro pamieta to wszystko/krola świeczka/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A