Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ponad tona nakrętek dla Antosia z Zielonej Wsi

› Kobieta i dziecko ponad rok temu    30.04.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Zbiórkę nakrętek koordynują Danuta Skupin, prezes stowarzyszenia Chazacy* oraz jej mąż, Leszek Skupin (na zdjęciu)Zbiórkę nakrętek koordynują Danuta Skupin, prezes stowarzyszenia Chazacy* oraz jej mąż, Leszek Skupin (na zdjęciu)

1.260 kg nakrętek przekazali do sprzedaży członkowie Stowarzyszenia Chazacy*. Pieniądze, które udało się uzyskać zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Antosia Mikołajczaka z Zielonej Wsi.

Zbiórka nakrętek na rzecz chorego chłopca trwa od ponad roku. Do tej pory udało się zebrać ponad 2 tony. - Kolejne nakrętki zawieźliśmy do sprzedaży we wtorek, w ubiegłym tygodniu. Okazało się, że wyszło ponad 1.200 kg - zaznacza Leszek Skupin, sołtys Zawad.

R E K L A M A

Spory udział w tym wyniku mają Czytelnicy „Życia”, którzy dostarczają nakrętki do naszej redakcji oraz uczniowie szkół podstawowych w Masłowie i Zielonej Wsi, którzy systematycznie zbierają nakrętki.

Akcja pomocy ciągle trwa. Jeżeli ktoś zbiera nakrętki i nie ma z nimi co zrobić, może przekazywać do stowarzyszenia, a my spożytkujemy je na dobry cel - podkreśla sołtys.

- Członkom stowarzyszenia oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę należą się wielkie podziękowania. Dziękuję za każdy przekazany kilogram - dopowiada pani Angelika, mama Antosia.

W redakcji nie ma tygodnia, żebyśmy nie odbierali worków z nakrętkami. Magazynujemy je, a później dostarczamy do stowarzyszenia. Nakrętki nadal można do nas przynosić - od poniedziałku do piątku (od godz. 9.00 do 16.00, Rawicz, ul. 17 Stycznia 37/4).

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Izabela
ponad rok temu ocena: 100%  2
Szczytny cel,podpisuje sie pod tym
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xmen
ponad rok temu ocena: 100%  1
Dla dzieci nakrętki dla kościoła setki tysięcy złotych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A