Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

'Porażkę biorę na siebie'

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    16.04.2018
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Bela

- Przepraszam wszystkich kibiców i zawodników Pelikana za ten mecz. Porażkę w derbach z Awdańcem biorę na siebie - takimi słowami pomeczową rozmowę zaczął trener Pelikana Łukasz Bojdo. W minioną sobotę na stadionie w Dębnie Polskim zameldował się pakosławski Awdaniec, byliśmy więc świadkami derbów powiatu w A klasie.

Od pierwszych minut inicjatywę przejąć się starali przyjezdni. Drużyna Nowickiego częściej miała piłkę i stwarzała okazje bramkowe, szwankowała jednak skuteczność. Na pierwsze trafienie czekaliśmy niespełna kwadrans. Wynik spotkania w 13. minucie otworzył Wojciech Cieplik. Goście parli po kolejne bramki, a Pelikan sprawiał wrażenie zagubionego. Zawodnicy Nowickiego mieli jednak duże problemy z wykończeniem akcji. W końcówce pierwszej odsłony pokonali po raz drugi Przemysława Miśka, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Krenc.

W drugiej połowie, tuż po wznowieniu gry, na 0:3 podwyższył ponownie Krenc. Wraz z upływem czasu odważniej atakować zaczęli gospodarze. - Były fragmenty gry, że nie byliśmy w stanie wyjść z własnej połowy - tłumaczył trener Awdańca Krzysztof Nowicki. W 58. minucie, pięknym strzałem w „okienko” bramki Szymon Krawczyka, kontakt dla Pelikana złapał Wojciech Niedźwiecki. Drużyna Bojdo atakowała i starała się strzelić kolejne bramki, ale goście umiejętnie się bronili. Ostatnie słowo należało do drużyny Nowickiego. W 90. minucie wynik spotkania na 1:4 ustalił Wiktor Marchewka.

Następny mecz Awdaniec zagra na własnym obiekcie. W sobotę o 17.00 podejmować będzie LUKS Stare Bojanowo. Pelikan z kolei uda się na trudny teren do Pogorzeli. Mecz z Lwem zacznie się w sobotę także o 17.00.

Pelikan Dębno Polskie - Awdaniec Pakosław 1:4 (0:2)

0:1 - Wojciech Cieplik (13'), 0:2 - Bartosz Krenc (37'), 0:3 - Bartosz Krenc (47'), 1:3 - Wojciech Niedźwiecki (58'), 1:4 - Wiktor Marchewka (90')

Pelikan: Przemysław Misiek - Tomasz Ekstedt (65'Szymon Juskowski), Bartosz Chociaj, Kacper Szczęsny (45'Wojciech Niedźwiecki), Jakub Ryznar, Szymon Świtała, Tomasz Leciejewski, Dawid Kmieć (67'Andrzej Niedźwiecki), Bartłomiej Guzy, Norbert Hodura, Marek Bagiński

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A