Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Porozumienie i kandydat na burmistrza Rawicza [WIDEO]

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    25.04.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 361 ocen 122 / 72%
A A A
Dawni polityczni przeciwnicy, dziś mają wspólny cel - zmianę na stanowisku burmistrza RawiczaDawni polityczni przeciwnicy, dziś mają wspólny cel - zmianę na stanowisku burmistrza Rawicza fot. Joanna Miśkowiak

Cztery lata temu po przeciwnych stronach "barykady", dziś działacze stowarzyszenia SamorządniPRA (wcześniej Rawicka Platforma Samorządowa) i Porozumienia Samorządowego, w ramach "Inicjatywy dla Rawicza", zaprezentowali wspólnego kandydata na burmistrza.

 

R E K L A M A

Jest nim Jacek Gwizdek - obecny wicestarosta. Wsparcia kandydatowi SamorządnychPRA udzielił m.in. były burmistrz Rawicza Tadeusz Pawłowski, który przed czterema laty... rywalizował z Gwizdkiem o to stanowisko.

O tym, dlaczego Jacek Gwizdek powinien zostać burmistrzem na dzisiejszej konferencji prasowej - oprócz Tadeusza Pawłowskiego -  mówili między innymi radna obecnej kadencji Bogumiła Żyto, były dyrektor Muzeum Ziemi Rawickiej Jacek Jarczewski, wiceprzewodniczący rady gminy Marek Heinze, radny rady powiatu Andrzej Walus oraz szefowa stowarzyszenia osób niepełnosprawnych Renata Błaszczyszyn. 

Cztery lata temu Jacek Gwizdek deklarował, że startuje w wyborach, by odsunąć od władzy Porozumienie Samorządowe i Tadeusza Pawłowskiego. Dziś zapytaliśmy go, co się zmieniło, że chcą startować w jesiennych wyborach ramię w ramię. ZOBACZ materiał video

Więcej na ten temat "Inicjatywy dla Rawicza" i planów obu ugrupowań w sobotnim wydaniu "Życia Rawicza". 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 88 głosów: 122 (72%) 34 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (361)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ chrum , chrum
8 miesięcy temu ocena: 100%  361
Jacy oni wszyscy szczęśliwi na tym filmie. Aż od nich łuna bije. A przecież wszyscy wiedzą że od dnia , jak ich wybiorą , wyborów będą mieć w d.. Liczyć się będzie tylko korytko. Chrum , chrum. I do następnych wyborów jakoś się doczołgają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamil inżynier
9 miesięcy temu ocena: 100%  360
przypomina mi to historie pracownic sewsu które uratowało pięćset plus bo inaczej jadły by asfalt
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ I on chce startować ? Śmiech.
10 miesięcy temu ocena: 80%  359
Panie Kubik. Za ten syf za który pan odpowiadasz , zwany objazdem do Masłowa ma pan dozgonną miłość od mieszkańców Masłowa i Załęcza. Przejedź się pan tą drogą dzisiaj. Koniecznie w białej koszuli . Świata nie widać , chociaż ludzie tym czymś , zwanym objazdem , jadą wolno . I jeszcze te ostre kamienie niszczące opony i karoserię. Pan to się nawet na sołtysa Pierdzikowa nie nadajesz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do śmieszka
10 miesięcy temu ocena: 23%  358
Bardzo sobie cenię ten objazd, bo dzięki Kubikowi który go wynegocjował można o wiele szybciej być w Rawiczu. To prawda, że to nie asfalt, ale przejechać się da spokojnie. Jakoś nikt do tej pory opony nie zniszczył,a za stan nawierzchni odpowiada Astaldi. Więc nie kłam
~ PO co
10 miesięcy temu ocena: 64%  357
Panie Pawłowski czy uważa Pan nas ludzi lewicy za idiotów myśli Pan że jak Pan powie na kogo głosować to wszyscy polecą i tak zrobią a Pan będzie miał ciepłą posadkę,zapomnieliście jak nas właśnie ci nowi koalicjanci od "czerwonych"wyzywali jak to nas trzeba j...ć?????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Ela
10 miesięcy temu ocena: 64%  356
Kubik uważa się za znakomitego burmistrza a jego ludzie niczym innym właściwie się nie zajmują tylko na okrągło to powtarzają. Stworzyli wokół siebie toksyczną fikcję nie pozwalającą dostrzegać żadnych argumentów przeciwnej strony. Albo się lekceważy to co mówią inni albo udaje się, ze nie ma problemu. Nie ufam temu człowiekowi, bo tak się zachowują ludzie, którzy działają z jakiś niskich pobudek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Strach ma na imię Tadeusz
10 miesięcy temu ocena: 73%  355
Omen "Tadeusz" działa na SILNYCH. Oni w każdym, skto coś napisze widzą Tadeusza. Jakie to zabawne.
~ Do Tadeusza
10 miesięcy temu ocena: 47%  354
Ależ Tadziu, ty nie ufasz nawet swoim rękom pod kołderką
~ do : pismo w tej sprawie
10 miesięcy temu ocena: 60%  353
Otoczenego obecnego burmistrza próbuję dyskredytować wszystkich, którzy wspierają pana Jacka. Przykre, ale prawdziwe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sutra Kamila
10 miesięcy temu ocena: 53%  352
Kto go wspiera? Stary betonowy układ kolesi? Walus, Domaniecki, Pawłowski, Osiński i inni... Jacek myśli, że dzięki ich poparciu wskoczy na stołek burmistrza? Ciężko się myli, bo dla tych pirani może zostać najwyżej przekąską do wódeczki :)
~ pismo w tej sprawie
10 miesięcy temu ocena: 68%  351
Pani Błaszczyszyn wciąga pani dzieci niepełnosprawne w polityke lokalną. Ciekawe czy powstało oświadczenie stowarzyszenia popierające pana Gwizdka. Mam obawy że reprezentuje Pani siebie a nie rodziców
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ papierm
10 miesięcy temu ocena: 73%  350
popieram nie wplontywa dzieci w polityke!!!!
~ Olcia
10 miesięcy temu ocena: 67%  349
Obiektywnie mówiac niema w Rawiczu gospodarza brak wszystkiego wydaje mi sie ze Pan Kubik to jest slabym burmistrzem jaki obecnie jest umie tylko rozdawac kwiaty na 8 marca w tym jest dobry prostej zeczy nie umie załatwic otworzyc Rawicki KIBEL ludzie sikaja po krzakach wstyd Panie Burmistrzu KUBIK
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan Olek
10 miesięcy temu ocena: 67%  348
Olcia jak już będziesz Aleksandrą to zmienisz postrzeganie świata nie samym kiblem on stoi.
~ jasne jak słońce
10 miesięcy temu ocena: 44%  347
Kubik pozyskał więcej pieniędzy dla miasta i gminy niż poprzednik przez 3 krotnie dłuższy czas,a tej koalicji chodzi tylko o powrót na ciepłe posadki i o pieniądze z nowych stanowisk.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pozyskany oskubany
10 miesięcy temu ocena: 60%  346
Już przestańcie z tym pozyskiwaniem, to już się nudne staje. Pozyskał? Skąd? A pieniądze od wojewody czy od ministra to czyje to pieniądze? Nie czasem nasze. To są nasze pieniądze tylko idą okrężną drogą do nas, po to aby urzędniki miały co robić, i mogli zarobić. Na tym polega to wasze pozyskiwanie. I tym sposobem zamias 100 zł mamy 50 zł. A urzędnicy udają że pracują.
~ Stop hejt
10 miesięcy temu ocena: 38%  345
Tylko obecny burmistrz Kubik daje gwarancję lepszego jutra dla Rawicza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hejter do hejtera
10 miesięcy temu ocena: 69%  344
Piszesz stop hejt !!!a dalej hejtujesz i do tego SILNIE agitujesz.
~ Zajaczek
10 miesięcy temu ocena: 36%  343
No to kawa na ławę panie kandydacie lasek w Dębnie Polskim posprzątany.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hhh
10 miesięcy temu ocena: 100%  342
Musiałby zdjąć garnitur, ale nie może, bo mu przyrósł
~ Wilk
10 miesięcy temu ocena: 67%  341
Zostanie burmistrzem to posprząta.
~ Samorządni PRA
10 miesięcy temu ocena: 71%  340
https://www.facebook.com/samor... Czyj podpis widnieje pod umową koalicyjną z roku 2010 ? To podpis ówczesnego lidera Samorządowej Akcji Wyborczej, a obecnie szefa Silnego Regionu - Grzegorza Kubika. Pan Kubik podpisał umowę dotycząca podziału stanowisk z tym dziś „niedobrym” ugrupowaniem Tadeusza Pawłowskiego. Wówczas nie przeszkadzało mu to z kim współpracuje. Dziś On i Jego ludzie zarzucają naszemu kandydatowi, że przyjął poparcie Pana Pawłowskiego. Tak to prawda - my nie dzielimy mieszkańców na lepszych i gorszych, nie chcemy kłótni i sporów, nam zależy na współpracy dla dobra gminy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Walduś
10 miesięcy temu ocena: 50%  339
A w 1410 była bitwa pod Grunwaldem
~ Mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 41%  338
Samorządni PRA (w może PO? bo w końcu szef ten sam). Grzegorz Kubik był radnym w gminie, umowa dotyczy powiatu i SAW-u, z którego Kubik wystąpił i utworzył własne ugrupowanie. Kubik nigdy nie dogadał się z nikim za stanowisko i patrząc na jego działanośc nigdy tego nie zrobi. Czy czasem Pan Gwizdek nie zrezygnował z mandatu radnego na rzecz stanowiska wicestarosty? Czy to nie Pan Gwizdek teraz dogaduje się z Panem Pawłowskim żeby być burmistrzem? To są zasady? - Żadne.
~ My zawsze na nie
10 miesięcy temu ocena: 55%  337
Panie Heinze Pan już pokazał na co Pana stać,wystarczy,czas odpocząć myślę że wyborcy Pana rozliczą.
~ O tresci porozumienia
10 miesięcy temu ocena: 64%  336
Ciekawy tekst to porozumienie Nie widzę tam żeby Kubik obejmował jakieś stanowisko jest tylko o stanowsku dla PO Obserwując pracę gminy w tym czasie to moim zdaniem powodem braku współpracy był trudny charakter poprzedniego burmistrza który raczej sie nie zmienił
~ Do SILNIE ZAWSTYDZONEGO.
10 miesięcy temu ocena: 45%  335
Ty SILNY wstydzie już zapomniałeś jak współpracowaliście kiedy Kubik był radnym, jak się nie kłóciliście. Pamięć to macie dobrą ale krótką.
~ Wstyd
10 miesięcy temu ocena: 53%  334
Wy i współpraca. Wy i brak podziałów. Wy i brak kłótni i sporów. Politycy od siedmiu boleści . Kubik zrobił więcej przez 3 lata niż tamten przez 8. Rawicz dźwiga się z marazmu. Kubik jest dobrym burmistrzem . Nie jest politykierem a wam tylko o stanowiska chodzi .
~ Piątkowski Jarocinek
10 miesięcy temu ocena: 80%  333
Ciekawe czy Typowy Rawiczanin - vel. „Obiektywny” redaktor G.H. zamieści jakiś artykuł na ten temat na portalu.
~ Zero absolutne
10 miesięcy temu ocena: 51%  332
Panowie bez honoru zaślepieni rządzą władzy, ludzi mają za nic. Za stanowiska sprzedali by duszę diabłu mówiąc, że to dla dobra gminy. Wstyd i hańba!Wstyd za takich Rawiczan żaden z was niczego nie osiągnął poza polityką nic nie umiecie na niczym się nie znacie Panie Pawłowski i Gwizdek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SILNY MINUS poniżej zera
10 miesięcy temu ocena: 48%  331
No Quźwa" SILNY ZNAFCA " się znalazł lub znalazła. I pewnie jeszcze jesteś uczciwy i potrafisz piec serniki ? Daj spokój.
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 52%  330
Większość działań Kubika służy upiększaniu a nie załatwianiu najważniejszych potrzeb. Raz, że wydaje się niepotrzebnie dużo pieniędzy, bo spokojnie wiele spraw można by przeprowadzić taniej, a poza tym to to wszystko jest krótkotrwałe i tylko w przyszłości będzie generowało dodatkowe koszty. Gość myśli o budowaniu autostrady rowerowej z Poznania do Wrocławia a przychodzi byle jaka ulewa i zalewa połowę miasta. Kanalizacja, melioracja gminy, zadbanie o czyste środowisko, powietrze, promowanie poruszania się rowerem, żeby zmniejszyć ruch samochodowy, szukanie nowych rozwiązań komunikacyjnych i wielie jeszcze ważnych spraw itp.....Te władze sprawiają wrażenie, jak by rezydowały w jakimś odległym mieści i do Rawicza przyjeżdżają tylko podczas jakiś świąt.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ No i co
10 miesięcy temu ocena: 54%  329
Wyborco. Tak masz rację. Pada deszcz to wina Kubika. Pobudowaleś się na rozlewisku to też jego wina. Dostałeś sraczki i już masz winnego. Jesteś ślepy. To właśnie Kubik wprowadził nowe myślenie o środowisku , dopłaty do pieców, akcje, plakaty, częste sprzatanie miasta . Rowerowa autostrada a czemu nie?itd a ty hejter jesteś a nie wyborca. To czemu jego poprzednik nic nie robił z zalewaniem ani z plantami ani z innymi rzeczami.
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 69%  328
Nie mogę się z tobą zgodzić widać że jesteś złośliwy i nie obiektywny.
~ Lol
10 miesięcy temu ocena: 60%  327
Z pewnością kanalizacja na plantach służy upiększaniu miasta
~ Aniołek
10 miesięcy temu ocena: 61%  326
Po prostu buja w obłokach i nie ma zamiaru schodzić. Megaloman !!!
~ Pawlo
10 miesięcy temu ocena: 55%  325
Towarzyszu Grzegorzu, w mieście Rawicz, jest człowiek bardzo do was podobny. To samo uczesanie, ten sam wzrost, takie same wąsy. - Zlikwidować. - A może ogolić? -Racja. Ogolić i zlikwidować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do szacunek
10 miesięcy temu ocena: 66%  324
Jaki można mieć szacunek do kogoś, kto nie ma szacunku dla mieszkańców, swoich wyborców. Bo jak można być takim bezwzględnym, i chcieć tylko dla zaspokojenia swojej megalomani postawić w granicach miasta takiego śmierdziela, truciciela, bombę ekologiczną, jaką jest potężna ubojnia dla milionów świń.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odp do Nie dla komuny
10 miesięcy temu ocena: 57%  323
A z kim szanowny Grzegorz podpisał porozumienie w 2010 roku?
~ do Nie dla komuny
10 miesięcy temu ocena: 73%  322
Brawo celnie i pióra się posypały.
~ Nie dla głupoli
10 miesięcy temu ocena: 45%  321
Zapuszczony i zadłużony jest Rawicz po rządach Kubika. A komuny nie ma już od 30 lat więc co ty gadasz za głupoty.
~ Nie dla Siły PiSu
10 miesięcy temu ocena: 57%  320
typowo SILNA Riposta. Hansena ? biedaku intelektualny. Świnie to zawsze świnie i trzeba mieć je na oku.
~ Nie dla komuny
10 miesięcy temu ocena: 47%  319
Będziesz miał Hansena i daj już spokój z tymi świniami.Kubik i tak jest najlepszym burmistrzem . Gwizdek sam powinien startować w wyborach . Poparcie byłych tylko mu zaszkodziło. Jak nisko upadli aby skumać się z tymi, którzy tak zapuścili Rawicz pod każdym względem. I z czego pani Ż tak się cieszy. Tu płakać trzeba gołębico.
~ Jasna sprawa
10 miesięcy temu ocena: 55%  318
Rawickie PO,ktoś napisał że tworzy normalność trzeba być ślepym i głuchym żeby w te bzdury uwierzyć.Wielkopolska jest piękna i bezpartyjna!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wielkopolanin
10 miesięcy temu ocena: 68%  317
Wielkopolska bezpartyjna " j...em jak Lenin z pomnika" lokalne sekty są gorsze od legalnych partii
~ Kubik przegra
10 miesięcy temu ocena: 57%  316
Jak komuś brakuje argumentów to opluwa innych albo wypisuje głupoty. Po żałosnych wpisach zwolenników Kubika można zobaczyć, że Kubik nie ma żadnych szans.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ty szacunek
10 miesięcy temu ocena: 54%  315
Ojtam, ojtam, zaraz opluwają i dotego się boją, dlaczego mam się bać pana Kubika? Człowieku wuluzuj. Nie ośmieszaj się z tą bezpartyjnością, lepsza legalna partia niż jakieś szemrane stowarzyszenie bardziej karne i mobilne niż niejedna partia. Nawet ta jedynie słuszna. Co do uczciwości to lepiej się nie wypowiadaj bo to jest pojęcie wzniosłe, i możesz go nadużyć.
~ szacunek
10 miesięcy temu ocena: 45%  314
to forum pokazuje ze opluwaja kubika ci co sie go boja bo to jest uczciwy czlowiek i bez partii jak lokalny szef PO Gwizdek
~ Po PO i PO co to to
10 miesięcy temu ocena: 50%  313
Ciekawe jaka jutro będzie pogoda. Dajcie sobie spokój. Wy tu walczycie a Kubik nawet nie ogłosił czy wystartuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborco !!!
10 miesięcy temu ocena: 75%  312
Masz rację. Kubik nigdy nie będzie miał takiego poparcia jak rawickie PO. Będzie miał wyższe.
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 36%  311
Boli ale Kubik nigdy nie będzie miał takiego poparcia, jak rawickie PO. Tutaj jest Wielkopolska, ludzie chcą normalności, zgody i racjonalnego myślenia a nie ciągłego bałaganu, przepychanek i siania nienawiści.
~ Detalista
10 miesięcy temu ocena: 27%  310
Widzę że znowu ktoś hurtowo łapki rozdaje!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Detalista
10 miesięcy temu ocena: 73%  309
Tylko po co mi twoje IP. Ja nie z tych co to straszą ujawnieniem danych na konferencji prasowej w październiku.
~ IP - IQ
10 miesięcy temu ocena: 100%  308
Masz dostęp do IP? Chcesz moje? ;-)
~ koko
10 miesięcy temu ocena: 29%  307
ta buźka nawet nie pasuje do garnituru
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ brąz
10 miesięcy temu ocena: 57%  306
Do koko: Faktycznie! Nie pasuje, bo przyzwyczajona jesteś do naturalnej opalenizny w sprayu ;-) Ale takie geny - ona nie łapie naturalnego słońca z puszki ;-)
~ Rynkowski
10 miesięcy temu ocena: 75%  305
Oczywiście ty wolisz lans w smokingu po rynku. A "Dziewczyny lubią brąz"
~ czerwony jak cegła a tu się wybiela
10 miesięcy temu ocena: 78%  304
Ale jaja Kubik z czerwonymi w 2014 pakt podpisał sie narobiło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do czerwony jak cegła
10 miesięcy temu ocena: 64%  303
Głupoto przecież w 2014 roku to Kubik z Pawłowskim startowali w wyborach przeciwko sobie. Co za idiotyzmy ty wypisujesz
~ Obserwator ale nie polityk
10 miesięcy temu ocena: 19%  302
Zaczyna mi się podobać. Ciekawe kiedy noże pójdą w ruch.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do misiewiczuf m3
10 miesięcy temu ocena: 94%  301
Kij ma dwa końce, a bumerang zawsze wraca. ZAPAMIĘTAJ TO DOBRZE!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ opluwa nnych a sam oszukuje mieszkańców
10 miesięcy temu ocena: 75%  300
Ku..k fałszywy czerwony!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WSTYD
10 miesięcy temu ocena: 38%  299
Pogoń za kasą pozbawia ludzi honoru oraz szacunku dla wyborców myślę że Rawiczanie rozliczą Was przy urnach nie dla Gwizdka z czerwonym poparciem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Słowo na niedzielę! :-)
10 miesięcy temu ocena: 92%  298
Słowo na niedzielę: Kto na Facebooku wygrywa ten w realu sromotnie obrywa! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
10 miesięcy temu ocena: 57%  297
Panowie bez honoru zaślepieni rządzą władzy, ludzi mają za nic. Za stanowiska sprzedali by duszę diabłu mówiąc, że to dla dobra gminy. Wstyd i hańba!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja też na nich nie zagłosuję!
10 miesięcy temu ocena: 50%  296
Do: Obserwator! Dlatego nie zagłosuję na Kubika i spółkę! Masz rację stary! Brawo za szczerość!
~ Wszystko za posadę
10 miesięcy temu ocena: 38%  295
Tak się tworzy układy zależności a gdzie miejsce na program na idee ,Panie Pawłowski zdradził Pan dla swoich korzyści finansowych jest Pan przegrany.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hipokryta taki silniutki
10 miesięcy temu ocena: 75%  294
A Kubik i silna spółka startuje w wyborach dla ideii, nie dla stanowiska?. Przestań pi.....lić bo nawijasz jak potłuczony.
~ Źródło film Miś
10 miesięcy temu ocena: 50%  293
"CZEŚĆ I CZOŁEM pytacie skąd się wziąłem. ..?!! Jestem wesoły Romek ,mam na przedmieściu domek a w domku światło, wodę, gaz! POwtarzam zatem jeszcze raz. .." głosójcie na mnie POproszę Was
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hazy zapamiętają
10 miesięcy temu ocena: 91%  292
Edukacja "regionalnych" leży bardzo nisko. Wręcz upadła. Ale co tam. Może nie znają się na tym temacie ale za to potrafią mieszkańcom uprzykrzać życie. Szczególnie tym, którzy nie są po ich stronie. Dzisiejsza wiadomość dla Hazaków: na tegorocznym odpuście św. Floriana orkiestra dęta odmówiła wzięcia udziału w uroczystości. Kto finansuje muzyków? Ze świętym Florianem się nie zadziera.
~ ma tura... ;-)
10 miesięcy temu ocena: 83%  291
Do: Źródło film Miś! "głosójcie"??? Silny wstręt do nauki ogarnął cię za młodu? GŁOSUJCIE!!! Ma tura w ogródku i matura przed tobą majaczy gdzieś na horyzoncie? Brawo! Dlatego czas na zmianę! ;-)
~ :)
10 miesięcy temu ocena: 45%  290
W nawiązywaniu do proponowanego kandydata uważam iż człowiek młody zaangażowany od młodych lat doświadczenie polityczne w urzędzie miasta teraz na stanowisku wice starosty a więc doświadczenie cały czas zdobywa krok po kroku i uważam że czas najwyższy na fotel burmistrza . Młody chęć do pracy i czas dla Jacka Gwizdka . Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gdzieś słyszałem że
10 miesięcy temu ocena: 83%  289
Gdzieś słyszałem że chęciami jest piekło wybrukowane
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 48%  288
Gwizdek może być dobrym burmistrzem i życzę mu tego. Trzeba stawiać na młodych. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Szczególnie w takich małych środowiskach, jak Rawicz.
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 64%  287
A co z tym CBA w urzędzie. Czy to prawda. Rzecznik prasowy burmistrza na pewno nie odpowie na to pytanie, bo pracuje na drugim etacie w Poznaniu i tam przebywa. To też ciekawa sprawa, jak można na tak ważnym stanowisku zatrudniać osobę, która fizycznie nie przebywa w Rawiczu. Może mi ktoś wytłumaczy to. To też świadczy o tym, jak Kubik podchodzi do kontaktów z mieszkańcami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ janusz
10 miesięcy temu ocena: 75%  286
tadeusz może zatrudniej sobie tego gościa firme znasz. skoro pracuje dla prezydenta poznania wojwody i burmistza to moze i dla ciebie
~ Pytanie
10 miesięcy temu ocena: 80%  285
To dlaczego ta zewnętrza firma zajmuje się tym co powinien robić rzecznik prasowy. Pod tekstami jest podpis CiB. Albo informują albo zajmują się PR. O co tu chodzi. Czy chcecie powiedzieć, że specjalista od PR i rzecznik prasowy to dla tych władz jest równoznaczne. To to samo. PRL wraca ?
~ Nierządny
10 miesięcy temu ocena: 57%  284
Kubik nie ma rzecznika prasowego bo zatrudnia firme zewnatrzna od pr.
~ asdsda
10 miesięcy temu ocena: 75%  283
Jak obrobi swoje to może w niedziele wieczorem przeczyta emaila i w następnym tygodniu łaskawie odpowie rawiczaninowi.
~ Kubik szkodzi Rawiczowi
10 miesięcy temu ocena: 55%  282
W tym porozumieniu są ludzie, których wcale nie można podejrzewać o sympatie osobiste, pewnie podziały pozostaną i po wyborach. Ale dobrze, ze ci ludzi w końcu zrozumieli, że przede wszystkim należy się przeciwstawić tej polityce zakłamania i nie udolności, jaką prowadzą obecne władze. Kubik szkodzi Rawiczowi i dobrze, że większość to zrozumiała.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tyu
10 miesięcy temu ocena: 100%  281
A jakie stanowiska tym razem podzielicie sobie w Powiecie. Co dostanie Walus, co Jacek J . Wstyd i zakłamanie. .Jakoś Kubik dla siebie nie brał stanowiska
~ Panie Walus to nie te bity!!!!
10 miesięcy temu ocena: 36%  280
https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ f4
10 miesięcy temu ocena: 63%  279
Ludzie ! Po co ta gównoburza, mieszkamy w grajdole, znamy się od urodzenia,jesteśmy sąsiadami,znajomymi,rodzinami. Na co nam to ujadanie i wzajemne opluwanie. Czas zakopać topór wojenny. Generalnie Kubik nie jest złym burmistrzem, coś tan robi, wystarczy żeby tylko z obłoków zszedł na ziemię. Rawicz był jest i będzie spokojnym miasteczkiem, i nigdy nikt nie zrobi z niego aglomeracji. Czasy się zmieniają i praca poza miejscem zamieszkanie jest czymś normalnym. czego przykładem jest sam pan Grzegorz Kubik, dlatego lepiej do pracy pojechać a żyć spokojnie po pracy a nie wąchać świński smród.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kubik jest bardzo złym burmistrzem
10 miesięcy temu ocena: 55%  278
Kubik jest bardzo złym burmistrzem, słabe zaangażowanie w pracę, zatrudnianie niekompetentnych ludzi, wielki chaos organizacyjny panujący w urzędzie. Tutaj można by przytaczać wiele jeszcze rzeczy. Myślę, że jak Kubik przestanie być burmistrzem, wówczas dowiemy się wszystkiego, bo teraz ludzie boją się mówić.
~ Kubik skłócił ludzi
10 miesięcy temu ocena: 50%  277
Przecież to Kubik wszystkich skłócił, jeśli ma być spokój należy wybrać tych, którzy potrafią łączyć ludzi i dążą do zgody. Kubik do takich ludzi nie należy. To wszytko co napisałeś to argumenty za tym, żeby głosować na Gwizdka.
~ Zenek
10 miesięcy temu ocena: 60%  276
Brawo Panowie!!! Wreszcie ktoś pomyślał i potrafi wystawić jednego kandydata mimo że są podzieleni politycznie. Tak należy robić jeśli chce się być konkurencyjnym dla panującej władzy. Trzymam kciuki!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fb
10 miesięcy temu ocena: 76%  275
Jedynie w czym jest dobra obecna władza i jej sympatycy to w tworzeniu profili trolli na FB i odrazu hejtowaniu. Tajemnicą poliszynela jest że te same pytania co redaktor ZR zadał w tym samym czasie profil hejtowy PRA PL, stworzony tylko po to by dowalać. Typowy Rawiczanin też przystąpił odrazu do działania. Moze to i śmieszne ale burmistrza nie wyśmiewa. Widać że działają ci "anonimowi" redaktorzy na zlecenie M3. Obrazki jak z TVP PiS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nietypowy Rawiczanin
10 miesięcy temu ocena: 100%  274
Ten gość który prowadzi to fejkowe konto na FB pod tytułem " Typowy Rawiczanin" ma nad przyrost ilorazu inteligencji, prawie jak DODA, co też jest szkodliwe. Jemu się wydaje że jest dowcipny i błyskotliwy. Jego żarty są lepsze od sucharów Karola Strasburgera w familjadzie.
~ Nie chce mi się wymieniać
10 miesięcy temu ocena: 91%  273
Kiedyś zadałem sobie trud i policzyłem. Nie uwzględniając profili osobistych radnych SR które też służą do silnej promocji obecnego burmistrza, naliczyłem 21 profili na FB promujących , sympatyzujących i wręcz hejtujących, To o czymś świadczy. Zauważyłem że nawet mąż udostępnia i lajkuje "osiągnięcia " swojej żony- radnej. To już jest przemysł propagandowy.
~ do Jana Fb
10 miesięcy temu ocena: 17%  272
Jasiu, Typowy nieraz już jechał po Kubiku, jak było za co. Pamiętasz słynne memy o betonowaniu rynku, kamieni kupa pod ratuszem, albo połowach dorsza na plantach?
~ CBA
10 miesięcy temu ocena: 88%  271
A wie ktoś czego Centralne Biuro Antykorupcyjne chce od Rawicza? Bo w mediach oczywiście cisza...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaroslaw
10 miesięcy temu ocena: 38%  270
Do inteligencji PO jak myślicie na kogo mogłem nasłac CBA. Przypominam że według waszych teorii Kubik to PIS.
~ jurek
10 miesięcy temu ocena: 54%  269
CBA sprawdza, w czyim interesie była budowa wschodniej obwodnicy Rawicza
~ opop
10 miesięcy temu ocena: 38%  268
no wreszcie
~ Prawda wychodzi
10 miesięcy temu ocena: 72%  267
Pamiętają Państwo rewitalizacyjny geniusz burmistrza? Chwalił się, że 4x4 i takie tam, że wymiana latarni, urządzenia fitness, Fisigórka. Dzisiaj sprawdzimy prawdomówność spinu i picu w kontekście wzniesienia, do którego przykleiło się coś zielonego. Burmistrz z dumą opowiada (nie jestem uprzedzony), że w 2017 roku wykonał tytaniczną pracę i zrealizował zapowiedzianą część programu Planty 4x4. Prawda to? Przeczytajcie Państwo treść interpelacji http://www.rawicz.pl/attachmen... i odpowiedź naszego złotoustego http://www.rawicz.pl/attachmen... Wnioski wyciągnijcie Państwo sami, bo w przeciwieństwie to spinu, picu i fotomontażu liczą się tylko fakty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nasze miasto
10 miesięcy temu ocena: 33%  266
Kto za Panem KUBusiem łapa w góry
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO co nam POSLD
10 miesięcy temu ocena: 37%  265
Sprzedawczyki,spotkali się tylko dla przyszłej kasy ideały a tym bardziej Rawicz mają w D.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
10 miesięcy temu ocena: 69%  264
To nie oni mają Rawicz w d... to Rawicz ma ciebie w d... ;-)
~ :-)
10 miesięcy temu ocena: 80%  263
Centrum myśli, myśli, myśli. Spinem ich wychłoszcze? Burza mózgów po stronie silnego. OK. Zaszalałem z tymi mózgami ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Misiek
10 miesięcy temu ocena: 22%  262
Jezdem POd dużym wrażeniem obejrzawszy i wsluchawszy treści trafnych i sugestywnych w wymowie swej aczkolwiek precyzyjnie i trafnie sformuowanych tez i sugesti z jednakowoż poniekąd dużym dystansem do zaistniałej sytuacji widzieć rzeczywiste kwestie wynikające z faktów obiektywnych jak i poniekąd subiektywnych w swej wymowie ogólnej widząc to jednak jestem pewien podołać tej materii społeczne użytecznej oczywiście przelewu widząc sumę kuszącom społeczeństwu służyć chcę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pajacyk
10 miesięcy temu ocena: 92%  261
Toś błysł jak najjaśniejsza stars.
~ Strach Ratuszowy
10 miesięcy temu ocena: 72%  260
Kto się boi prawdy o ratuszu? Gospodarny burmistrz teraz??? StRach zajrzał w oczy i próbują utopić sprawę? Czego się boicie, "ogromu prac"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ farbowany
10 miesięcy temu ocena: 93%  259
A pan przybylski kiedyś w porozumieniu samorządowym, teraz u kubika. http://wybory2010.pkw.gov.pl/g...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ LZS "Silni"
10 miesięcy temu ocena: 95%  258
To fakt, ale może został tylko wypożyczony ?
~ Statystyczny
10 miesięcy temu ocena: 67%  257
Zrobią wszystko by nie zabrać się do prawdziwej roboty i zasmakować prawdziwego życia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawda leży tam, gdzie leży
10 miesięcy temu ocena: 86%  256
Do: Statystyczny! Tak! Rawickie Safanduły zrobią wszystko, by... ;-) Brawo! Samokrytyka? Głos prawdy zwolennika? Nieważne! Jest prawda, jest dobrze! ;-)
~ Rawickie Safanduły
10 miesięcy temu ocena: 100%  255
RS - Rawickie Safanduły ;-)
~ POwodzenia
10 miesięcy temu ocena: 50%  254
POdoba mi się to hasło wyborcze "też zrób wszystko i nie zabierz się do prawdziwej roboty "nic dodać nic ująć
~ Bądź mądry jak oni
10 miesięcy temu ocena: 73%  253
Też zrób wszystko i nie bierz się do prawdziwej roboty. A co to prawdziwe życie? I jak smakuje?
~ prawda
10 miesięcy temu ocena: 88%  252
Do: ona! Budżet obecnego dyrektora DK to piłka do gry w kosza, poprzednik miał do dyspozycji piłkę do tenisa ziemnego. Bo igrzyska muszą być, jeśli chleba nie ma? Jaka jest siła proinwestycyjna złotówki wydanej przez obecnego i poprzedniego burmistrza? Wyniki już niebawem. Będzie to bardzo ciekawe opracowanie. ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sekta w ......
10 miesięcy temu ocena: 0%  251
Ty EKONOMIA nie bluźnij !!! Zróbcie z niego "BOGA"
~ prawda leży tam, gdzie leży
10 miesięcy temu ocena: 40%  250
Wie jak zarządzać? Oczywiście! To jest geniusz zarządzania! Ratusz jest tego przykładem. Mają strach w oczach i robią wszystko, żeby "ogrom prac" nie ujrzał światła dziennego, ale ujrzy. Bo prawda leży tam, gdzie leży!
~ Ekonomia ....ekonomia
10 miesięcy temu ocena: 54%  249
Pieniądze daje się tym którzy potrafię nimi zarządzać. Poczytaj Ewangelię o talentach. Kubik wie jak zarządzać!!
~ O co kaman?
10 miesięcy temu ocena: 48%  248
Cały czas ktoś powtarza zarzut, że Kubik skłócił ludzi. Tak naprawdę to kogo z kim skłócił? Od kiedy pamiętam to obecny jak i poprzedni burmistrz musiał czasem podjąć trudne decyzje i część osób była zadowolona, a część nie. To chyba normalne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ świnka wietnamska
10 miesięcy temu ocena: 96%  247
Na Hazach ta jego misiewiczowa się nie sprawdza. Totalna porażka. Ale nie ma się co dziwić. Jak na górze się nie znają na edukacji, to na dole będzie jeszcze gorzej.
~ Do Klary
10 miesięcy temu ocena: 44%  246
@Klara nic nie wynika z Twojej wypowiedzi. To nadal są ogólniki. Podaj jakieś przykłady. Caładyskusja tutaj to obrzucanie się błotem zwolenników jednej i drugiej strony bez żadnych konkretów.
~ Klara
10 miesięcy temu ocena: 54%  245
Kubik udaje, że słucha i robi swoje. Pomylił gminę z prywatnym biznesem i tutaj leży Gepetto pogrzebany ;-)
~ ona
10 miesięcy temu ocena: 40%  244
Pamiętamy jak funkcjonował DK za poprzedniego dyrektora
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on
10 miesięcy temu ocena: 58%  243
A jak funkcjonuje teraz ?
~ do Rzeczowo
10 miesięcy temu ocena: 30%  242
ja rozumiem a Pana/Panią odsyłam do słownika wyrazów obcych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rzeczowo
10 miesięcy temu ocena: 82%  241
Daj sobie spokój z tym " Panowaniem " tu wszyscy jesteśmy hejtersami. Błysłaś " silnom elokwencjom no i jusz ' Jesteśmy w Polsce i mówimy po polsku.
~ zostaniecie rozliczeni co do złotówki
10 miesięcy temu ocena: 94%  240
I wasi misiewicze również. A hejty, i opluwanie ludzi związanych z panem Jackikem jest dowodem waszej paniki i strachem przed utratą władzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jola
10 miesięcy temu ocena: 79%  239
Najpierw rozliczymy Pawłowskiego ze wschodniej obwodnicy, potem Gwizdka za likwidację liceum
~ ona
10 miesięcy temu ocena: 36%  238
Dlaczego PO zmieniło nazwę? Koniunkturalizm? Konformizm? Koalicja z byłym przeciwnikiem pokazuje, że chodzi tylko i nieustannie o stołki? Niektórzy poza polityką nic nie umieją. Były burmistrz niech da sobie spokój, bo jest to pocałunek śmierci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mateo
10 miesięcy temu ocena: 60%  237
Dlaczego lider SAW-u zmienił barwy na SR? O! A tutaj, czyżby to był ten obecny przewodniczący? ;-) http://wybory2010.pkw.gov.pl/o...
~ Rzeczowo
10 miesięcy temu ocena: 67%  236
Zapytam krótko, a wam o co chodzi ? tylko bez sloganów. Bo używasz słów których znaczenia do końca nie rozumiesz.
~ rzeczywistość
10 miesięcy temu ocena: 76%  235
Co jest najważniejsze w działaniu na rzecz lokalnej społeczności? Umiejętność porozumienia się! Byli po przeciwnych stronach, ale potrafili wsłuchać się w głos ludzi i odrzucić wcześniejsze animozje. Obecny burmistrz słucha, ale nie słyszy, a spinem można spiąć jedną kadencję, ale dwóch nie da rady! Punkty za porozumienie pomimo różnic i integrację ludzi, którym leży na sercu rozwój gminy i Rawicza!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zgroza
10 miesięcy temu ocena: 43%  234
Bo to co nas podnieca to się nazywa kasa.......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gołe stfory pl
10 miesięcy temu ocena: 80%  233
wcpawełek i co jeszcze cię podnieca?
~ CISza...
10 miesięcy temu ocena: 100%  232
Tak! CISza...
~ asddas
10 miesięcy temu ocena: 43%  231
Pachołki się zamienią stołkami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klasa
10 miesięcy temu ocena: 87%  230
To przed wyborami burmistrz rezygnuje i zastępca obejmie obowiązki pierwszego? No popatrz! ;-)
~ Szczery
10 miesięcy temu ocena: 43%  229
Nigdy w życiu żaden z tej dwójki . Jedynym rozsądnym i godnym kandydatem jest obecny burmistrz G.Kubik
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rozsądny ???
10 miesięcy temu ocena: 71%  228
Wiesz co znaczy ROZSĄDNY ? Jak można nazwać rozsądnym kogoś kto chciał postawić ubojnie na 20 tys świń dzienne 100 m od domów mieszkańców Rawicza, czyli praktycznie w mieście.
~ zxczcx
10 miesięcy temu ocena: 71%  227
Chyba dla tych co pozatrudniał z zewnątrz.. Rozsądnym w niczym nie był, szczególnie w górnolotnych planach, a to co stara się robić to też w tej chwili nie jest najważniejsze dla gminy, więc, gdzie ten rozsądek.
~ Bosy
10 miesięcy temu ocena: 57%  226
POśmiewisko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ABC
10 miesięcy temu ocena: 60%  225
Tak! POśmiewisko - 4 lata rządów picu, pijaru i fotomontażu, pamiętasz ściemę z wywiadem? Jak to chciał ktoś błysnąć intelektem i odczuł radość z wdrażania stagnacji gospodarczej? Ale dotarło do centrum przetwarzania informacji, że to klops jest i zmieniono wersję elektroniczną. Ale... papier nie płonie ;-)
~ do sr
10 miesięcy temu ocena: 55%  224
Niech Pan Panie Jacku nie przejmuje się hejtem. Hejtować i opluwać umieją tylko ludzie mali. A takich widać jest sporo wśród sympatyków obecnego burmistrza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ D
10 miesięcy temu ocena: 60%  223
Co wybory te same ŚPIEWKI ,aż mdli mnie jak to słyszę....Przyjdzie NOWE to będzie super,bo STARE jest Beeeee,,, Nie jestem w nic uwikłany,jestem KRYSTALICZNIE CZYSTY i zależy mi najbardziej na dobru Rawiczan....A tak na marginesie,,, jeśli były burmistrz musi czytać z kartki to wiadomo,że nie jest to szczere......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PiSmen
10 miesięcy temu ocena: 50%  222
Czyli jak Papież czyta z kartki to też nie jest szczery?
~ nie dla obecnego burmistrza
10 miesięcy temu ocena: 73%  221
Stop opluwaniu ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ popieram
10 miesięcy temu ocena: 57%  220
Popieram! Wolimy, jak nas opluwał Tadeusz P.
~ StRach
10 miesięcy temu ocena: 75%  219
Do lewy: Gwizdek 59% Kubik 41% taki będzie wynik! Mają dane badań socjologicznych! Wszystko przemyślane i dopięte na ostatni Gwizdek ;-) StRach się bać "ogromie prac"! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wirtuoz
10 miesięcy temu ocena: 50%  218
to chyba jak pójdzie na wybory 100 osób. Wszyscy z PO :)
~ Adrian
10 miesięcy temu ocena: 45%  217
Takim bohaterem jak Ty był twój idol prezydent Komorowski i po wyborach był wielki bul.Nic się nie uczysz chłopczyku.
~ do StRach
10 miesięcy temu ocena: 88%  216
StRach, zgłoś swoją kandydaturę na pewno będzie 100%. Twoja aktywność w pisaniu na to wskazuje. Jesteś bardzo kreatywny i Twoi kumple również.
~ lewy
10 miesięcy temu ocena: 46%  215
gwizdek zła kandydatura porozumienie samorzadowe na szczeblu lokalnym podzieli los sld jak do parlamentu gwizdek jest takim kandydatem jak ogorek na prezydenta bedzierwawicz miastem kolesiow w dalszym ciagu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamera
10 miesięcy temu ocena: 70%  214
Nie martwcie się :) Wpisy zapewne na bieżąco monitoruje pewna kamera Kubika w redakcji :) Nie raz ten ów jegomość podkreślał swoją sympatię, uaktywnia się także na fejkowych profilach?!. Nie da krzywdy zrobić nikomu :) Pytanie tylko czy tak powinien postępować dziennikarz? Sami sobie odpowiedź wyróbcie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cwaniak
10 miesięcy temu ocena: 14%  213
podpuszczacie ludzi, żeby sprawdzali i klikali na minusy, czy w rzeczywistości nie działają, napraw so komputer po prostu jak co
~ Zal
10 miesięcy temu ocena: 36%  212
Co ty za bzdury wypisujesz. Redakcja jest ewidentnie za bylymi i JG. Dlatego pewnie zablokowala minusy. Szkoda, że tak robią, bo Kubik to dobry burmistrz
~ kto pyta
10 miesięcy temu ocena: 48%  211
A czy tak powinien sie zachowywac dziennikarz ze prowadzi debaty z kandydtatami a potem nagle zaczyna wspolpracowac z Gwizdkiem?
~ czytelnik
10 miesięcy temu ocena: 55%  210
Jasiu, czepiasz się Heluszki, bo zadał niewygodne pytanie twojemu szefowi? A pytanie było o to, dlaczego Gwizdek chcę ramię w ramię iść do władzy z ludźmi, których niedawno chciał od władzy odsunąć.
~ Kubik+PiS=zła zmiana
10 miesięcy temu ocena: 53%  209
Śmieszy mnie jak komuś wytyka się, że należy do jednej czy drugiej organizacji. A to nie kto inny jak Przewodniczący Przybylski startował z Porozumienia Samorządowego a później przytulił się do Silnego Regionu. Idźmy dalej. Sam Pan Kubik - wcześniej SAW, później Silny Region a teraz PiS? Czego się wstydzić? Kto zaprosił prezydenta Dudę, obraca się obok Dziedziczaka i ma w szeregach człowieka wojewody z PiSu? To niewygodne?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Moi
10 miesięcy temu ocena: 58%  208
Do ja: ja. Czyli spin? Spin, ale nie do końca i nie we wszystkim. Panie Kubik. 1. Pozbawiłeś mandatu swego zastępcę, tego z brązem. 2. Likwidacja 2 gimnazjów za Pana kadencji. 3. Trzy punkty to zbyt mało, żeby opisać "ogrom prac". Co z ratuszem? To jest kwintesencja waszej kadencji!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....
10 miesięcy temu ocena: 43%  207
Likwidacji gimnazjów dokonał rząd a likwidacji II Liceum Ogolnokształcacego w Rawiczu dokonał Gwizdek. To Liceum bylo bardzo potrzebne i nawet dzieci w mundurkach tej plamy nie zmyją
~ klamstwa
10 miesięcy temu ocena: 56%  206
Do redakcji - usuńcie te kłamstwa o Kubiku bo tego nie da sie czytać.
~ ja
10 miesięcy temu ocena: 48%  205
Dobra, Panie Gwizdek: 1. Pozbyłeś się mandatu radnego na rzecz fuchy - wicestarosty. 2. Likwidacja II LO 3. Zero nowych firm do gminy rawicz a jako wicestarosta mogłes działać. Sory. Kubik przebija o 3 głowy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czytelnik
10 miesięcy temu ocena: 77%  204
Szanowni komentujacy, skąd w Was tyle nienawiści, jadu, chamstwa. Urny czekają. Idźcie i po prostu zagłosujcie na swojego faworyta. Przekonani i tak swoich idoli nie zmienią. Po co więc te pisemne przepychanki. To naprawdę "niesmaczne" i żałosne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smacznego
10 miesięcy temu ocena: 40%  203
Tak. To jest żałosne i śmieszne ;-) Czy niesmaczne? Hmm. Są tacy, którym to smakuje! Smacznego! ;-)
~ Pytanie
10 miesięcy temu ocena: 57%  202
Dlaczego pod artykułem nie można dodać glosu na minus , bo znika. Widać, ze wspieracie taką koalicję
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;-)
10 miesięcy temu ocena: 25%  201
Podejmij odpowiednie kroki! ;-)
~ Policjant
10 miesięcy temu ocena: 33%  200
Trzeba zgłosić do odpowiednich organów.
~ edyta
10 miesięcy temu ocena: 69%  199
Stowarzyszenie Kubika powstało na potrzeby wyborcze, kilka tygodni przed wyborami. Ma bardzo mały potencjał społeczny. Oni opierają się głównie na propagandzie a nie na ludziach. Silny region jest dla mnie zaprzeczeniem samorządności, tak naprawdę osłabia i niszczy samorządność. Jest anty Rawicki. Nieprzypadkowo Kubik zatrudnił tak dużo ludzi z zewnątrz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawdziwe Oblicze
10 miesięcy temu ocena: 54%  198
Panie Gwizdek sięgnął Pan dna,kasa w życiu nie jest najważniejsza smród tej koalicji będzie się ciągnął za Panem do końca życia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Taśtać bobra
10 miesięcy temu ocena: 67%  197
Panie wytaśtany borsuku, coś bardziej twórczego?
~ Faryzeusze
10 miesięcy temu ocena: 63%  196
Obłuda i farsa, byle dorwać się do koryta
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qqwe
10 miesięcy temu ocena: 62%  195
To chyba o silnym regionie piszesz.
~ Brawo!
10 miesięcy temu ocena: 62%  194
Do: Faryzeusze! Święte słowa o Silnych Regionalistach! Brawo! W punkt!
~ spin lukrowany
10 miesięcy temu ocena: 75%  193
Rawicki Dom Kultury i Sztuki, bo w ministerstwie przychylnym okiem patrzą? Może jakiś regulamin konkursowy, w którym znajdę punkty za nazwę? Przyznam wtedy rację i zgłoszę swój projekt: RAWICKI WIEŻOWIEC KULTURY I SZTUKI. Dom brzmi tak plebejsko, a wieżowiec! O! To już jest coś! Czyli przymiarki do Rawickiego Centrum Kultury.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sr
10 miesięcy temu ocena: 70%  192
W takim małym mieście, jak Rawicz potrzebne jest porozumienie ponad podziałami a nie tworzenie jakiś sztucznych podziałów. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Tylko w ten sposób można stworzyć podstawy pozytywnych i rzeczywistych zmian. A Kubik skłóca i sieje w koło tylko propagandę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ StRach
10 miesięcy temu ocena: 83%  191
Kto spinem wojuje ten gminę rujnuje! :-) Nie będzie 2 kadencji! Centrum Informacyjne Burmistrza zmieni nazwę na: Peryferie Spinu Wielkiego Ego Byłego (PSWEB)! Kto spinem wojuje ten z prawdą przegrywa! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aa
10 miesięcy temu ocena: 52%  190
Walus pewni znowy chce byc dyrektorem osrodka kultury zeby dalej piedzieć w stołek i nic nie zrobić. Sobie porównajci co robi obecny dyrektor, jakie ma inicjatywy, ile raz powazny teatr był w rawiczu, a jak to było za poprzednika. Podstawowa różnica pomiedzy poprzednikami a kubikiem jest jedna. Brak buty, rozmowa z mieszkańcami nawet w przypadku gdy na coś nie ma pieniędzy i trzeba im to przekazać. + wprowadzenie budżetu obywatelkiego, o czym pawłowski stwierdził, że to niedorzeczne, żeby ludzie decydowali na co pójdą pieniądze i nie warto im tym głowy zawracać. i wiele wiele innych róznica na plus dla obecnych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chcesz aa ?
10 miesięcy temu ocena: 38%  189
Wakus obecnie Rawicki DK ma w głębokim poważaniu. Jak potrzebujesz z kimś porozmawiać to idź do psychoterapeuty a nie do burmistrza. Co do budżetu obywatelskiego to nie pomysł Kubika.. A na czym polega ten budżet, ano na tym że buduje się kryty kort tenisowy , brukuje górki i mówi się ludziom że na to głosowali. Znajduje się agitator i lansuje projekt który już dawno przyklepali radni z burmistrzem. Co do buty ? trzeba było być na spotkaniu w sprawie animexu. Nawet radna MB się oburzała.
~ StRach
10 miesięcy temu ocena: 56%  188
Do: aa! Anonimowy Analfabeta? Chyba tak, bo spinem jedziesz niczym marzyciel po torze Formuły I im. Silnej Konfabulacji.
~ StRach
10 miesięcy temu ocena: 47%  187
Kubik i brak buty? Chyba brak butów, bo buty u niego pod dostatkiem!
~ StRach
10 miesięcy temu ocena: 56%  186
StRach ma wielkie lampy ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sr
10 miesięcy temu ocena: 36%  185
A jest się czego bać, następca powinien dokładnie prześwietlić finanse gminy. Przede wszystkim zasadność wydatków.
~ Bolek
10 miesięcy temu ocena: 47%  184
Widać po wpisach że silny region jest przestraszony. No cóż, miał Kubik szanse 4 lata temu ale olał wiec czas już się skończył a szansa była. ale jeśli słucha się fachowca od lamp....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Boli kolano od strzalu
10 miesięcy temu ocena: 69%  183
Boluś, SR nie jest zaskoczony., bo wyszlo szydlo z worka.Na zdjeciu są sami byli: byly burmistrz, były radny, były dyr Muzeum, były dyr Domu Kultury, byly dyr szkoły. Teraz jeśli oddam glos na pana Jacka ,to skorzysta na tym Pawlowski. O nie tylko nie to.
~ Spin Centralny
10 miesięcy temu ocena: 80%  182
Do: Sprzedawczyki! Dzień dobry Centrum. Wstaliśmy? To dobrze. Niechaj kopiuj - wklej będzie błogosławione wśród silnych regionalistów. Też coś wklejam: http://m.rawicz24.pl/artykuly/... SAW? Hmm...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
10 miesięcy temu ocena: 0%  181
No i dobrze zrobił wtedy
~ aa
10 miesięcy temu ocena: 100%  180
artykul sprzed 5 lat? hmm?
~ Pożyjemy zobaczymy
10 miesięcy temu ocena: 82%  179
Do wyborców. Jeśli w wyborach do rady powiatu będziecie głosować na PO lub SLD to starostą zostanie PAN TADEUSZ Pawłowski.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan Tadeusz
10 miesięcy temu ocena: 67%  178
Mickiewicz już pisał PAN TADEUSZ... a kto pisze o Panu Grzegorzu? Jak to kto!? Pan Obywatel! ;-) http://obywatel.rawicza.pl/arc...
~ Sprzedawczyki
10 miesięcy temu ocena: 52%  177
Jak będziecie mogli spojrzeć w twarz swoim zwolennikom Panie Domlaniecki Pawłowski??????Gdzie wasze ideały wstyd!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawicz!
10 miesięcy temu ocena: 89%  176
Ich ideały są w Rawiczu! Rawicz! Rawicz! Rawicz!
~ Chuck Norris
10 miesięcy temu ocena: 57%  175
Hahaha Hahahaha Teatr kukielkowy heheheheh
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SPINologia
10 miesięcy temu ocena: 79%  174
Tak jest! Teatrzyk imienia "Drewnianego Pajacyka, który myślał, że nikt nie pozna jego imienia - Pinokio"
~ StRach
10 miesięcy temu ocena: 69%  173
Kto spinem wojuje ten gminę rujnuje! :-) Nie będzie 2 kadencji! Centrum Informcyjne Burmistrza zmieni nazwę na: Peryferie Spinu Wielkiego Ego Byłego (PSWEB)! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Spoko
10 miesięcy temu ocena: 62%  172
Bedzie bedzie. Tylko Kubik się liczy
~ partyjny burmistrz
10 miesięcy temu ocena: 81%  171
Kubik w swoich szeregach ma ludzi z różnych frakcji, stowarzyszeń i partii.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miszcz ;-)
10 miesięcy temu ocena: 64%  170
Ma nawet wytaśtanego boberka - żołnierza bez kołnierza. Bo kto nie wylewa za kołnierz? Żołnierz! Specjalista od lamp, który wie wszystko, a nawet więcej. O!
~ Do m3
10 miesięcy temu ocena: 82%  169
Oddaj kasę! Mało było to trzeba sobie załatwić podwyżkę. 1000 złotych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Popatrzcie na zdjęcie
10 miesięcy temu ocena: 30%  168
Czy tylko ja mam wrażenie, że najwięcej z tego związku cieszą się rawickie komuszki? Działaczom PO jakieś wymuszone te śmieszki mają na zdjęciu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mateo
10 miesięcy temu ocena: 59%  167
Do: Popatrzcie na zdjęcie! Bo wiedzieli, że napiszesz ten idiotyczny komentarz wytaśtany boberku; -)
~ Uwaga!!!Uwaga!!!
10 miesięcy temu ocena: 41%  166
Wstajemy kochani, wstajemy !!! Czas do pracy. Piszemy gnioty na Gwizdka i Pawłowskiego. Lajkujemy swoje wczorajsze wpisy i dodajemy nowe, trzeba zaostrzyć ton wpisów i zwiększyć wydajność.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SPINokio
10 miesięcy temu ocena: 70%  165
Tor Formuły I im. Pinokia. Adres: ul. Bajkowa 21.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asds
10 miesięcy temu ocena: 69%  164
Rawicz wygra czy obcy chcący zawładnąć tym miastem ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Działkowiec
10 miesięcy temu ocena: 52%  163
Tadziu odpuść. Śpiewasz o tym od 12 lat. To nie działa. Więcej mnie nie nabierzesz. Już raz działkę straciłem koło stadionu.
~ Rawicz!!!
10 miesięcy temu ocena: 86%  162
Rawicz!!! Rawicz!!! Rawicz!!!
~ sr
10 miesięcy temu ocena: 63%  161
Kubik nic wielkiego nie pokazał a lansował się w poprzednich wyborach na nie wiadomo kogo. Kolej teraz na następnych. Dobrze, ze Pawłowski nie startuje. Kubik powinien pójść w jego ślady i też nie startować. Ci panowie co mieli pokazać już pokazali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 64%  160
Trzeba stawiać na młodych, którzy nie będą skłócać ludzi ale będą szukać wspólnych celów. I przede wszystkim nie zapomną o tym co jest istotą samorządu, czyli o tym, że należy stawiać na ludzi związanych z Rawiczem. Zmiana burmistrza w Rawiczu jest bardzo potrzebna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do uwaga
10 miesięcy temu ocena: 65%  159
sam jesteś na zamówienie. Trolu kubikowy
~ uwaga
10 miesięcy temu ocena: 30%  158
uwaga to wpis na zamówienie
~ Tak trzymać!!!
10 miesięcy temu ocena: 68%  157
Widać że większość krytykujących tą inicjatywę tak ona wystraszyła, że polscy miłosierni chrześcijanie którzy za moment będą stali w pierwszym rzędzie w kościele, dostali przykaz by opluwać, obrażać, poniżać, wyśmiewać itd. typowe polskie bagno i grajdołek. Jak was to ucieszy, piszcie dalej na chwałę obecnego burmistrza, bo tylko to umiecie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czysta logika
10 miesięcy temu ocena: 50%  156
I co? Rządzi Pawłowski? Nie! Rządzi Kubik. A teraz odsunie od władzy Kubika. Skuteczność 100%! Zrozumiałeś, czy DRUKOWANYMI...? ;-)
~ co to
10 miesięcy temu ocena: 50%  155
Cztery lata temu Jacek Gwizdek deklarował, że startuje w wyborach, by odsunąć od władzy Porozumienie Samorządowe i Tadeusza Pawłowskiego.DALSZY CIĄG: TERAZ CHCE ODSUNĄĆ KUBIKA. Co to za człowiek ten Gwizdek co kazdego chce odsuwac a caly czas jego odsuwaja?
~ qwerty
10 miesięcy temu ocena: 56%  154
a moze po prostu ludzie dobrze oceniaja Kubika i trudno to zrozumiec?
~ Jaa
10 miesięcy temu ocena: 31%  153
Komentarze w żR nie są opiniotwórcze. ☺️ hejtujcie do bólu PRAsłowianie i inne POpierdulki hahaaha jesteście skonczeni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Taśtanie
10 miesięcy temu ocena: 88%  152
Wytaśtali borsuka?
~ arek
10 miesięcy temu ocena: 50%  151
mimo iż popieram PO na Gwizdak nie zagłosuje bo nie uwazam go za dobrego kandydata. a kubik się stara ciekawe ile by gwizdek zrobil
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kurkostrzelanie
10 miesięcy temu ocena: 67%  150
Panie Kwiatowski Strzelił Pan wszystkim w kolana. Celniej niż do tarczy papieskiej
~ podobnie mysle
10 miesięcy temu ocena: 59%  149
nie podoba mi sie PiS ale takie PO jak Gwizdek co z Pawłowskim jest w koalicji - nigdy. ten kto mu to doradzil to samobojca.
~ M--arek czy tak?
10 miesięcy temu ocena: 59%  148
Już ty PO nie popierasz, nie kombinuj bo siła regionalna wychdzi ci z butów wychodzi na potęgę. Manipulant z regionu.
~ Bonzo
10 miesięcy temu ocena: 100%  147
Głosujcie na mni, bo więcej spierdzielic się nie da.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marek Podarek
10 miesięcy temu ocena: 90%  146
Minęła 23 wyłączamy kserokopiarki, udostępniarki, lajkatorki, maszynki do głosowania i u-silnie udajemy się w swoje regiony na zasłużony odpoczynek. Jutro też jest dzień i trza będzie pohejtować. Teraz już wiemy na kogo. Będzie łatwiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qwerty
10 miesięcy temu ocena: 50%  145
Gwizdek wiecznie szukajacy pracy -burmistrzem hahahh
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do ja
10 miesięcy temu ocena: 0%  144
Życie polega na pracowaniu, a nie wiecznym szukaniu pracy Ten co tylko szuka nic się jeszcze nie nauczył
~ Hmm
10 miesięcy temu ocena: 78%  143
Likwidator Terminatorem, hmm.
~ Ja
10 miesięcy temu ocena: 53%  142
Czy szukanie pracy jest czymś złym? Wytłumacz mi to bo nie rozumiem
~ Pic to nic
10 miesięcy temu ocena: 100%  141
StRach w oczach picu i fotomontażu - potrafił nawet zmienić tekst w wywiadzie redagowanym Centralnie, kuriozum do sześcianu! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ samorządowiec
10 miesięcy temu ocena: 46%  140
Bardzo dobra i bardzo korzystna dla społeczeństwa inicjatywa, szkoda tylko że spóźniona o 4 lata, bo wówczas górę wzięły wybujałe ambicje i brak wyobraźni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ StRach
10 miesięcy temu ocena: 75%  139
StRach w oczach? StRach! Oj kompleksy z tym Tadziem! ;-)
~ Agdjdjd
10 miesięcy temu ocena: 37%  138
Tadeusz opanuj się. Po prostu idź zrób herbatę
~ -piter
10 miesięcy temu ocena: 52%  137
PO + SLD = śmiechu warte....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SR + A = hmm...
10 miesięcy temu ocena: 88%  136
SR + A = hmm...
~ Pożyjemy zobaczymy
10 miesięcy temu ocena: 47%  135
Może ktos by mi powiedział dlaczego aby pokonać burmistrza który przez cztery lata nic nie robił a wręcz doprowadził miasto do katastrofy trzeba zakładać koalicję. Chyba ze samemu się nic nie reprezentuje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zygmunt
10 miesięcy temu ocena: 44%  134
Przecież wiadomo że Kubik wygra, robi to co mówi... I co najważniejsze robi to dobrze.Pozamiatał rywali jeszcze zanim wystartowali , jak by teraz Rawicz wybrał innego Burmistrza , zwłaszcza po ściągnięciu inwestora w strefie ekeonomicznej to było by nielada uwstecznienie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tyle to nawet spirytus nie ma.
10 miesięcy temu ocena: 57%  133
A bez palca? 99%
~ z palcem
10 miesięcy temu ocena: 55%  132
Kubik w wyborach 90% z palcem bez kampani.
~ lech
10 miesięcy temu ocena: 40%  131
Rypłem.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja też rypłem! ;-)
10 miesięcy temu ocena: 63%  130
Z pomysłu wybudowania Toru Formuły I! Ja też! ;-) Pic, spin, fotomontaż! ;-)
~ Nieładnie
10 miesięcy temu ocena: 100%  129
Widzę, że tylko pozytywnie trzeba oceniać tekst na ŻR. Wstyd. Gdzie obiektywizm ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ CiB24.pl
10 miesięcy temu ocena: 40%  128
Obiektywizm jest w Centrum!
~ wiedza
10 miesięcy temu ocena: 74%  127
Przecież wszyscy wiedzą kubik ma tam zaufanych kolegów.
~ ;-)
10 miesięcy temu ocena: 56%  126
Jutro petycja? ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość Niedzielny
10 miesięcy temu ocena: 56%  125
Pocałunek śmierci dla zdradliwego Jacka Gwizdka. Brawo, sam się zaorał!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ StRach
10 miesięcy temu ocena: 63%  124
Boli! Bardzo boli! Więcej takich komentarzy! ;-) Strach spojrzał w oczy? Rozliczą "ogrom prac"!?
~ farba wyblakła ale nie do końca
10 miesięcy temu ocena: 63%  123
Czyli wiemy już ze otoczenie kubika jest farbowana
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ taśtanie bobra
10 miesięcy temu ocena: 56%  122
Kto taśta bobra?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ komuna wróciła
10 miesięcy temu ocena: 93%  121
Redakcja kasuje niewygodne komentarze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pieczęć
10 miesięcy temu ocena: 41%  120
Gwizdek jest spalony Tadziu dał pieczęć. Kubik to jedyny wybór
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mateo
10 miesięcy temu ocena: 45%  119
Kubik to jedyny wybór. Podpisano: Drwal Wincenty!
~ Las
10 miesięcy temu ocena: 50%  118
Kubik to wybór? Tak! To bór, a nawet las! Amen!
~ Złe posunięcie PO
10 miesięcy temu ocena: 40%  117
Hipokryzja. Wyzywali ich od czerwonych, obrażali a teraz się skumali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do popytaj jak nie wiesz
10 miesięcy temu ocena: 83%  116
W ten sposób na ekipę pawlowskiego mówili ci z ekipy gwizdka .Teraz powinni się wstydzić
~ Bez nerwów
10 miesięcy temu ocena: 100%  115
Tadziu spokojnie. Herbatkę sobie zrób
~ Popytaj jak nie wiesz
10 miesięcy temu ocena: 30%  114
Kolego kogo nazywasz czerwonym? Pawłowskiego, gościa który walczył z komuną i zakładał Solidarność w Rawiczu.
~ Demony
10 miesięcy temu ocena: 64%  113
Troszku śmieszno troszku straszno.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pinokio
10 miesięcy temu ocena: 75%  112
Róg kubika i metra sześciennego, tuż przy rondzie Pinokia!
~ Demony
10 miesięcy temu ocena: 25%  111
Do:Normalność ,to gdzie się umawiamy na oranżadkę?????
~ normalność
10 miesięcy temu ocena: 55%  110
Do: Demony! Brawo!!! Zwięzła definicja tego, co działo się w naszej gminie pod drewnianym przewodem w latach 2014-2018! Brawo! Masz u mnie chłopie oranżadę w proszku! ;-)
~ many mamy many
10 miesięcy temu ocena: 76%  109
Niech kubik zwiększy sobie pensję, bedzie miał mniej zmartwień na co wydać gminne pieniądze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Skumać
10 miesięcy temu ocena: 47%  108
Tadziu skończ
~ Wystraszony.
10 miesięcy temu ocena: 80%  107
Gdzie jest teraz ten pan co staszy ujawnieniem IP i adresu na konferencji prasowej za negatywne wpisy. Teraz tego nie widzi, nie czuje tego jadu. Silni pokazują swoje oblicze, a tacy obrażalscy, poprawni. Co się z wami stało dziewczyny i chłopaki, z silnej drużyny. Czas plucia rozpoczęty, szukanie haków też.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zwykły Mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 100%  106
Jak to Silni lubią się osłaniać mieszkańcami, ludźmi, społeczeństwem itp. Co to znaczy " zwykli mieszkańcy", a co? SILNI to inny sort, ten lepszy? Trochę pokory.
~ Do Yui
10 miesięcy temu ocena: 92%  105
Yui źle myślisz, zbyt silnie, widać to po harakterze twojego pisma.
~ Yui
10 miesięcy temu ocena: 38%  104
A ja mysle ze to nie silni a zwykli mieszkańcy
~ Tery
10 miesięcy temu ocena: 40%  103
Raz opluwal byłego Burmistrza! Typowa praktyka połowów. Zero godności. Tylko korytko. Spokojnie Panie Kubik. Wygra Pan wybory. Nie warto się zajmować takim czymś.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :) do
10 miesięcy temu ocena: 53%  102
Przynajmniej widzę. I widzę ile dorego zrobił Pan Kubik. A ten kandydat opozycji, jak chorągiewka na wietrze. Co roku zmienia poglądy. Jak wiatr na S5
~ ;-)
10 miesięcy temu ocena: 27%  101
Tery! Ja wiem, że ty wiesz nawet to czego nie wiesz, ale wiesz... Kulturę to ty widzisz jedynie na opakowaniach po jogurtach, a sztukę w lustrze.
~ KUKIZ
10 miesięcy temu ocena: 32%  100
Gdzie ideały gdzie program się pytam????Partia Oszustów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ za obecnym burmistrzem
10 miesięcy temu ocena: 28%  99
sami swoi mocno religijni a tak wrogo nastawieni niestety tylko Pan Grzegorz Kubik ma szanse na odbudowanie dobrych warunków pracy i pozytywnego patrzenia na RAWICZ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
10 miesięcy temu ocena: 48%  98
Święte słowa kolego lub kolezanko:) Aparat i pierwsza ławka w kościele nie oznaczają dobrych intencji
~ ludzie mieli dość kubika już po roku
10 miesięcy temu ocena: 77%  97
I tu się zdziwisz.
~ będziecie rozliczeni
10 miesięcy temu ocena: 88%  96
Oni (s.r.) tacy religijni, w pierwszych ławkach siedzą, zabiegają o poparcie księży, chodzą na próby chórów, a diabeł za skórą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ spokojnie możesz podliczać
10 miesięcy temu ocena: 0%  95
W pierwszych ławkach to siedzą fotoreporterzy.
~ Jaa
10 miesięcy temu ocena: 23%  94
Raczej wręcz odwrotnie....
~ Rawiczanka
10 miesięcy temu ocena: 30%  93
Matko co za fałsz. Dopiero nazywał Pawłowskiego ,, czerwonymi" a teraz proszę -uniwersalny! Wstyd Panowie wstyd!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomasz Chudy
10 miesięcy temu ocena: 52%  92
Tylko Taraska reszta to układy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janku
10 miesięcy temu ocena: 22%  91
Tomasz przecież ona jest z nimi więc nawet jej nie wspominaj.Chcesz powrotu byłego burmistrza czy co
~ Do Tomasza
10 miesięcy temu ocena: 79%  90
Może jeszcze zmieni zdanie -oby
~ xds
10 miesięcy temu ocena: 50%  89
też bym chciał Panią Ulke na burmistrza pewnie nie dała by się wciągnąć w żadne układy.
~ będzie git będzie sztama
10 miesięcy temu ocena: 13%  88
https://www.google.pl/search?b...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ c+e
10 miesięcy temu ocena: 35%  87
I w ten sposób p. Pawłowski próbuje wcisnąć się do gminy by zawrócić gminą na tory stagnacji. Po trupach do celu....:-). Pan Kubik na kolejną kadencje. Przynajmniej ściągnął inwestora, a drugiego prawie ale ludzie namieszali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wątpliwy
10 miesięcy temu ocena: 56%  86
Ludzie nic nie namieszali, ludzie walczyli o swoje godne życie a nie w świńskim smrodzie. I to jest przykre że to nasz burmistrz i nasi radni chcieli nam taki syf zafundować. Dlatego trzeba się zastanowić nad tymi, którzy mocno tego chcieli, czy ich miejsce jest w radzie.
~ nie dla misiewiczuf
10 miesięcy temu ocena: 85%  85
A później podwyzka!!! Tym razem ile? 2000,-? Mało? Może 3000,-
~ wybory 2018
10 miesięcy temu ocena: 33%  84
WYBORY 2018: GRZEGORZ KUBIK W PIERWSZEJ TURZE 95%
~ Tata
10 miesięcy temu ocena: 48%  83
Oni nadają się na burmistrza Pakowki nie ubliżając mieszkańcom .....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
10 miesięcy temu ocena: 50%  82
Albo Tworek hahahahah
~ Fotograf
10 miesięcy temu ocena: 41%  81
Zdjęcie powyżej, przedstawia pingwiny z Madagaskaru.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czekamy na część drugą
10 miesięcy temu ocena: 25%  80
https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kozłowski
10 miesięcy temu ocena: 53%  79
Boże drogi!!!! Znowu ten pan Pawłowski , co on może wnieść nowego. Nie , nie i jeszcze raz nie . Znowu będzie szaro , beznadziejnie i do d..........
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JA
10 miesięcy temu ocena: 39%  78
Tylko Kubik!! Pan Kubik wygra, PO nie dopcha się do koryta. Para w ruch, gwizdek buch!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pinokio
10 miesięcy temu ocena: 100%  77
Cóś z tą parą ci nie wyszło, nie tak to idzie, bajki pomyliłeś.To nie ta bajka.
~ BRAWO!!!
10 miesięcy temu ocena: 63%  76
PAnie Gwizdek, z tym panem niższego wzrostu będzie PAn miał wreszcie miasto swoich marzeń https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KONIEC ŚWIATA
10 miesięcy temu ocena: 73%  75
TEGO SOJUSZU GWIZDKA Z PAWŁOWSKIM TO JUŻ NAWET TEN PAN OD PR KUBIKA NIE URATUJE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Eeeee tam...
10 miesięcy temu ocena: 56%  74
nikt tego nie będzie ratował.
~ Mati0223
10 miesięcy temu ocena: 64%  73
Czas na zmiany czas na Pana Gwizdka!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DO KBUIKA
10 miesięcy temu ocena: 41%  72
Czas zmienić Gwidka w powiecie ! Kubik wez odbij POWIAT TYLKO TY MOZESZ!!!
~ pewnie
10 miesięcy temu ocena: 0%  71
https://www.youtube.com/watch?...
~ JA
10 miesięcy temu ocena: 38%  70
Rączka rączkę myje i do koryta !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak tak
10 miesięcy temu ocena: 69%  69
Brawa i jeszcze raz wielkie brawa może w końcu będziemy mieć burmistrza który będzie o nas dbał i o nasze miasto a nie tylko o interesy prywaciarzy i znajomych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ale wstyd
10 miesięcy temu ocena: 67%  68
Kogo ty nazywasz prywaciarzem a może ty komuch jesteś i nie zauważyłeś, że ustrój się zmienił. Ich powrót to utrudnienie życia przedsiębiorcom
~ do pustki totalnej (w twojej głowie)
10 miesięcy temu ocena: 94%  67
A 1000 złotych podwyżki?? Teraz Prezes mu obetnie. Hehehe
~ Pragnę zauważyć że to nie prawda
10 miesięcy temu ocena: 36%  66
Pragnę zauważyć że burmistrz nie jest w pisie ani w żadnej innej partii. Natomiast PAn Gwizdek jest w PO ten drugi - niższy - chyba miał coś wspólnego z Lewicą. Aże niższy to może jemu przyda się pustak dla równości.
~ Pustka totalna
10 miesięcy temu ocena: 28%  65
Burmistrz nie może sobie przyznać premii kolego. Burmistrz nie ma premii. Rada określa jego zarobki.
~ do tego pustaka wpisie Do roboty premia będzie!!!
10 miesięcy temu ocena: 76%  64
Premie to sobie tylko wasz burmistrz przyznaje. Pracowników gminy i mieszkańców ma w głębokim poważaniu.
~ Do roboty premia będzie!!!
10 miesięcy temu ocena: 28%  63
Dobra klakiery Tadzia i Gwizdka, skończyła się biesiada w centrum biznesu. Siadamy i jedziemy z silnymi tak jak kolega wyżej. I tak do rana
~ Jaa
10 miesięcy temu ocena: 35%  62
Para w Gwizdek.... Ahahahahahhah ale będą pozamiatani malkontenci wieczni opozycjonisci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ konieczna zmiana burmistrza i jego grupy
10 miesięcy temu ocena: 64%  61
To Kubik oszukał wyborców niewypelniajac obietnic wyborczych i wprowadzając stagnację. Brawa dla pana Jacka za inicjatywę współpracy, a kolegom obecnego włodarza o powstrzymanie się od ataków. Z drugiej strony nic innego nie macie w rękawie. Zostaje wam jak zwykle opluwanie jadem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ As
10 miesięcy temu ocena: 60%  60
Jak Jacek nic nie zrobił.. ściągnął nowy zakład pracy do Rawicza... PCUW... Hahah i teraz śmiech przez łzy..
~ ..dtj
10 miesięcy temu ocena: 57%  59
Tak jest zmiana konieczna w Powiecie
~ PO-PS-ują gminę
10 miesięcy temu ocena: 48%  58
No to teraz Gwizdek zarazi się 20 letnim nierubstwem od Tadzia i miasto pójdzie na dno
~ Pragnę zauważyć że to nie prawda
10 miesięcy temu ocena: 61%  57
~ Do Jacka i Tadka :) PRagnę zauważyć że Pan Jacek dużo zrobił dla powiatu. Przede wszystkim zlikwidował II liceum.
~ Do Jacka i Tadka :)
10 miesięcy temu ocena: 37%  56
Jacek nie pisz tych komentarzy :))) Kubik nie realizuje? Nowa firma w Rawiczu, kasa z Unii płynie a planty sie przebudowują :) a co tam zrobiłeś w powiecie? :) Nic?
~ PO co to?
10 miesięcy temu ocena: 36%  55
Droga redakcjo wcześniej to była Pltforma Obywatelska i tak w 2014 szli do wyborów . Tak mieli na plakatach wyborczych a teraz co. Jacek = Tadeusz. Po co to?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karpiu
10 miesięcy temu ocena: 74%  54
Żebyś się pytał
~ ja
10 miesięcy temu ocena: 37%  53
Oszustwo wyszło na jaw! Dlaczego osunięto to zdanie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janko Valski
10 miesięcy temu ocena: 60%  52
Taktycznie to bardzo dobre posunięcie tych ugrupowań. Trzeba też przyznać, że poprzednia władza była o wiele lepsza od obecnej. Dobrze, że PRA to zrozumiało.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 59%  51
Brawo! Panie Jacku! Mądrze rzeczowo i na temat! Popieram!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panie Gwizdek pan się POsłycha od 36 minuty
10 miesięcy temu ocena: 23%  50
https://www.youtube.com/watch?...
~ wyorca rawicz
10 miesięcy temu ocena: 33%  49
hahahahah tak ogólnej i bezsesnowej wypowiedzi dawno nie wiedzialem (wypowiedz Gwizkda)
~ Kandydat
10 miesięcy temu ocena: 63%  48
Dziękuje Panie Tadeuszu
~ JOHN RAMBO
10 miesięcy temu ocena: 41%  47
Moze Rydzyk na Burmistrza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tk
10 miesięcy temu ocena: 70%  46
Brawo za porozumienie - doświadczenie samorządowe T. Pawłowskiego i młodość równie doświadczonego samorządowo Jacka Gwizdka, to najlepsze co może teraz być dla Rawicza. Potrafili się dogadać co dobrze świadczy, że leży im na sercu Rawicz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ale beka
10 miesięcy temu ocena: 47%  45
:D :D :D ale beka Gwizdek w wyborach 10 procent hahahaha
~ Nie dla m3
10 miesięcy temu ocena: 83%  44
Regionalni hejterzy już spoceni przed klawiaturami komputerów. To tylko wam wychodzi. Rządzić gminą nie potraficie więc zmienimy was.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dejwid
10 miesięcy temu ocena: 39%  43
Czy ten uścisk dłoni nie przypomina wam słynnej pary z ulicy Wiejskiej w Warszawie? Antoni & Misiek...... Misiu...... Misiewicz.... Obaj siebie warci!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prędzej ten
10 miesięcy temu ocena: 0%  42
https://www.google.com/search?...
~ Muzeum, D.K., S.P Z.W.
10 miesięcy temu ocena: 84%  41
misiewiczów to wrzucał na stanowiska m3
~ Republika
10 miesięcy temu ocena: 45%  40
Ta koalicja grana jest dla pieniędzy......czyżby Ciechowski chciał o tym śpiewać????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panie Gwizdek
10 miesięcy temu ocena: 43%  39
Panie Gwizdek jest pan skończony. Zdradził Pan resztkę sympatyków Platformy Obywatelskiej. SKANDAL!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Super
10 miesięcy temu ocena: 50%  38
To się oflaguj...
~ boli?
10 miesięcy temu ocena: 75%  37
Suchy? Czy rowerzysta z przetłuszczonymi włosami?
~ Wstyd
10 miesięcy temu ocena: 39%  36
Wstyd PO zdradziliście nas wyborców.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dejwid
10 miesięcy temu ocena: 54%  35
Nie wiem czy przestanę się śmiać do wyborów........
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gwizdek = Pawłowski
10 miesięcy temu ocena: 44%  34
Legenda o Twardowskim - już był taki jeden co zaprzedał swą duszę dla jakiejś korzyści. Wiemy jak to się skończyło. https://pl.wikipedia.org/wiki/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chichot losu
10 miesięcy temu ocena: 50%  33
Ale szopka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rawicz
10 miesięcy temu ocena: 50%  32
Jestem za kubikem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie dla Animexu
10 miesięcy temu ocena: 71%  31
Panie Michalczak dlaczego nas pan zdradził !!! A nie sorki jest ok.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Felek
10 miesięcy temu ocena: 43%  30
Hahahaha To dlaczego Powiatu nie pchnął do lepszego rozwoju??? Albo jakiegokolwiek rozwoju. Śmiech!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....
10 miesięcy temu ocena: 45%  29
Zgadza się tylko imprezki i fotki a Powiat ciągnie Sperzyński
~ wyborca
10 miesięcy temu ocena: 56%  28
Gdzie są wszyscy nasi komentatorzy, pan Piotr, pan Jan, pan Kazimierz i oczywiście inne panie....wszyscy zgodnie teraz klaszczą i mają tęgie miny.Myślę,że już niebawem przeczytamy ich mądre komentarze.Czekam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A