Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Porozumienie na rzecz wspierania szkolnictwa zawodowego

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    6.07.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Porozumienie podpisali dyrektorzy placówekPorozumienie podpisali dyrektorzy placówek fot. ZSZ w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Mimo wakacji rawicki Zespół Szkół Zawodowych pracuje nad zacieśnianiem relacji z rynkiem pracy oraz instytucjami wspierającymi.

Dyrektor placówki, Piotr Mosiek, podpisał porozumienie o współpracy edukacyjno - zawodowej z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie reprezentowanym przez dyrektora Bolesława Ratajczaka. Porozumienie zakłada między innymi: podejmowanie wspólnych przedsięwzięć oraz koordynowanie działań na rzecz popularyzacji kształcenia dualnego i zawodowego, wspieranie inicjatyw stron promujących kształcenie zawodowe, w tym konkursów branżowych, konferencji oraz innych wydarzeń edukacyjnych, współpracę w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego.

R E K L A M A

Podpisaniu porozumienia towarzyszyła dyskusja na temat konkretnych, przyszłościowych form współpracy obu instytucji, w której uczestniczyli: z ramienia szkoły Krzysztof Kazuń (kierownik szkolenia praktycznego), z ramienia Centrum Marzena Szymańska-Grzegorzek oraz Agata Szłapka, specjalistki z zakresu doradztwa zawodowego i analizy rynku pracy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jasio
8 miesięcy temu ocena: 50%  1
Brawo, brawo! Wraz z inwestycjami w parze idzie aktywność szkoły w środowisku i na lokalnym rynku pracy. Jak się chce - to można!!!! Gratulacje dla całej ekipy szkoły. Były rodzic tej szkoły.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A