Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Posadzą drzewa miododajne

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    13.04.2019
Anna Siecla
komentarzy 17 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. fotolia

Rawicz. W gminie przybędzie prawie 70 drzew. Akcja jest planowana na jesień.

Sadzonki mają zostać posadzone przy boisku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Masłowie (50 szt. głogu Paul's Scarlet) oraz przy drodze Zielona Wieś - Dębno Polskie (18 szt. lipy drobnolistnej).

Wartość zadania wynosi ponad 22 tys. złotych. Będzie ono niemal w całości dotowane ze środków zarządu województwa wielkopolskiego, który przyznał Gminie Rawicz 20 tys. złotych. - To program, który funkcjonuje w naszym województwie od dwóch lat. Chcielibyśmy go kontynuować zarówno pod kątem upiększania krajobrazu, ale też z myślą o naszych pszczelarzach, którzy wskazują nam konkretne lokalizacje - uważa Bernard Piskorz, kierownik Biura Zarządzania Projektami i Funduszami w magistracie.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (18)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ do pomocnika plantowego
3 miesiące temu ocena: 17%  18
zobacz na swoja pisownie .mistrz ale g.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pomocnik plantowego
3 miesiące temu ocena: 83%  17
Gdzie masz błąd? Wiesz co znaczy " aaaa" cudzysłòw.
~ kasia
3 miesiące temu ocena: 25%  16
zal mi was .jestescie wstretni.zegnam was
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pomocnik plantowego
3 miesiące temu ocena: 63%  15
Nie.... Kasia nie rób tego, nie odchodź. Rady takich " mondrych miszczóf" od zieleni jak ty są w cenie. Wielu mogło się wiele nauczyć z twoich rad. Szczególnie twój styl i poprawność pisowni są wielce pouczjące. Kasia plisss !
~ kasia
3 miesiące temu ocena: 30%  14
nazywacie mnie kasia z zieleni .....ja tam nie pracuje pracuje w innym miejsu ale wiem ze tak sie robi ...a co ludzi tam pracujacych to powinnisie bym im wdziezni ze mozecie podziwiac nasz piekny rawiz dzieki ich pracy,,,duzy szaunek dla nich a dla was dobrego kopa za te szkalowanie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obcy w swoim mieście
3 miesiące temu ocena: 79%  13
Kobieto, kopa to ty masz niezłego, no i bardzo dobrze że nie pracujesz w zieleni bo było by jeszcze gorzej. Piękny Rawicz już podziwiamy, dzięki naszemu burmistrzowi i radnym z BSR. Mamy piękną fontannę z pięknym misiem, super wyremontowany ratusz, piękne wygodne zejścia na plantach, nawierzchnię po której chodzić trzeba w muzealnych kapciach, pięknie odnowione i niepękające ściany w muszli, ścieżki na górkach które same się zwijają na zimę, zalane archiwum w urzędzie, cross objazd do Masłowa, płatny parking przy urzędzie, na budowie Hengsa pracują tylko firmy z Rawicza. Nie mamy tylko wielkiej ubojni świń, ale jeszcze wszystko nożna załatwić, plan jest.
~ Trzymaj poziom Kasia
3 miesiące temu ocena: 76%  12
Twój poziom widać po pisowni. Piszesz bezbłędnie po " polskiemu".
~ do ogrodnik
3 miesiące temu ocena: 18%  11
wiecie co nie bede sie pozniza do waszego poziomu chamstwa....jestescie poprostu wredni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kasia
3 miesiące temu ocena: 22%  10
nikomu nie robie opini tylko wiem jak to sie robi..piszesz ze ci ludzie nie maja checi do pracy jakby nie mieli checi to rawiz bylyby brudny i zawalony smieciami .....wiec kim ty ogrodnik jestes ze tak piszesz/? niemaja wyksztalcenia lesnego lub innego ale dlugo pracuja tu i sie znaja wiec dlaczego jestes taki zlosliwy i chamski zeby ich tak oskarzac ?nieliczy sie wyksztalcenie tylko dobra che pracy..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do kasi
3 miesiące temu ocena: 76%  9
Kasia a ty dalej inwektywami rzucasz. A skąd wiesz skoro nie masz wykształcenia, dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Długo pracują to się znają. Oni może i się znają, ale o tym co robią pojęcia nie mają. Nikt normalny, nawet laik wie, że latem w upały niczego się nie przycina. Ja nikogo nie oskarżam, mówię jak jest.
~ ?
3 miesiące temu ocena: 75%  8
Czy jest ktos w stanie wytłumaczyć po co się wygala te biedne drzewa? bo doprawdy dla mnie to okaleczanie... Ani cienia nie da takie drzewo,ani tlenu...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ogrodnik
3 miesiące temu ocena: 76%  7
Jak masz takich " miszczów" od zieleni jak ta Kasia, to już masz odpowiedź.
~ Drzewo miododajne
3 miesiące temu ocena: 71%  6
Jak sobie biorą do serca sadzenie i pielęgnację drzew to widać na skwerku przed Centermedem. W zeszłym roku jakiś idiota na przełomie czerwca i lipca podczas tych największych upałów ogolił te i tak karłowate drzewka prawie przy pniu. Idź zobacz jak dziś wyglądają. Dodać należy że wcześniej wywalono tam piękną wierzbę. Zobacz jak podgolili lipy na Piłsudskiego, zobacz co zostało z lip posadzonych przy stadionie żużlowym, na Sarnowskie,j wiele by tak można wymieniać . Przy dzisiejszych anomaliach pogodowych nie wystarczy drzewa tylko posadzić, trzeba je jeszcze przez parę lat podlewać, a nie podcinać. No ale nasi dendrolodzy,spece ze Stihlami wiedzą lepiej, pozyskać jak najwięcej drewna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ogrodnik
3 miesiące temu ocena: 72%  5
Kasia, drzewo się sadzi, podlewa a ono rośnie. Tobie też ktoś ręce przycina, pielęgnacja nie polega na przycinaniu. Zobacz drzewa długowieczne, Rogalin, Puszcza Białowieska, czy nasze planty, nikt ich nie przycinał, no chyba że gałąź uschła bądź się złamała. Na plantach dopóki nie nastała era pilarzy z zieleni, nikt drzew nie przycinał, dlatego są takie piękne.
~ do Kasi z zieleni
3 miesiące temu ocena: 76%  4
Kasia nie ma się co wzburzać , mamy specjalistów jakich mamy. Ktoś im polecenia wydaje, ale zapytam ilu z tych pracowników zieleni ma wykształcenie ogrodnicze, leśne bądź rolnicze. Ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o dendrologi i uprawie roślin, a do tego trzeba jeszcze mieć chęć do pracy. Trochę więcej empatii , a nie zaraz obrzucać epitetami. Robisz opinię pracownikom zieleni.
~ Kasia
3 miesiące temu ocena: 16%  3
Jesteś pusty jak bęben....jak się nie znasz to po co siejesz panikę.i posadzasz innych....jakim trzeba być tępym żeby takie coś pisać.. a ci z pilami mają nakaz do wycinki to wycinają. Zezwolenia wychodzą z gminy.....sądząc jaki jesteś jadowity to chyba jakiś pupil burmistrza....zastanów się i dowiedz jak się pielęgnuje drzewa a potem pisz mendo wredna
~ Kwiaty też
3 miesiące temu ocena: 80%  2
Proszę też kwiaty miododajne sadzić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mg
3 miesiące temu ocena: 80%  1
super chyba ktoś moje komentarze czytał i wziął to sobie do serca
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji