Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Postępowanie w sprawie wiatraków zawieszone

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    8.01.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 4 / 50%
A A A
 fot. fotolia.com

Burmistrz Zbigniew Koszarek wydał decyzję o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy farmy wiatrowej.

Wniosek o zawieszenie złożył inwestor, czyli firma Finadvice Polska.

R E K L A M A

- W dokumencie, jaki otrzymaliśmy, inwestor zaznaczył, że chciałby zmienić parametry planowanej farmy, by dostosować ją do obecnie obowiązujących przepisów w tym zakresie - wyjaśnia Mateusz Figas z jutrosińskiego urzędu.

- Właśnie rozpoczęły się od nowa formalności związane z wydaniem decyzji środowiskowej, która pewnie i tak ze strony naszej oraz Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska byłaby negatywna, dlatego Finadvice szybko zwróciła się z wnioskiem o zawieszenie tego postępowania.

Nie wiadomo, jak długo potrwa ta procedura. Figas dodaje, że póki co inwestor nie wycofał się całkowicie z planów budowy farmy wiatrowej

R E K L A M A
+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ FALLA
ponad rok temu ocena: 67%  3
WIATRAKI TO NAM KIEDYŚ BOKIEM WYJDĄ ! ZOBACZYCIE !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jzh
ponad rok temu ocena: 33%  2
A jakieś konkretne zagrożenia widzisz, czy tak se post napisałeś z braku lepszego zajęcia?
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 85%  1
Na pewno NIE BARDZIEJ niż palenie w piecach czym się da i nadprodukcja rolnicza trzody szprycowanej antybiotykami z wylewaniem gnojowicy na pola bez żadnej kontroli... No faktycznie, wiatraki to zagrożenie dla Wielkopolski, gdzie rolnictwo to święta krowa... kopalnia NIE, wiatraki NIE, podatki NIE, ZUS jak inni NIE...
R E K L A M A