Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Poszkodowani w nawałnicy nie zapłacą w PSZOK-u

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    12.09.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Właściciele nieruchomości, poszkodowanych w wyniku sierpniowej nawałnicy, mogą bezpłatnie oddać do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), odpady budowlane. - Nie oznacza to, że każdy może skorzystać z tej możliwości - zastrzega Eugeniusz Karpiński, przewodniczący Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy (bezpłatnie) może oddać do PSZOK-u 100 kg odpadów budowlanych rocznie.

R E K L A M A

- Zdecydowaliśmy, że do końca roku te limity, w przypadku osób poszkodowanych w nawałnicy, nie będą obowiązywały - zaznacza Karpiński, ale dopowiada, że musi być spełniony jeden warunek:

To gmina jest koordynatorem pomocy po nawałnicy, dlatego samorządy przekazały nam listę poszkodowanych właścicieli nieruchomości i osoby, które są na tej liście, ich nie obowiązuje limit 100 kg. Jeżeli ktoś zgłosi się do PSZOK-u, a nie będzie na liście , to niestety jego ten limit obowiązuje. Warto, zanim udamy się do PSZOK-u, upewnić się w urzędzie, czy zostaliśmy ujęci na liście poszkodowanych i czy ta lista została przekazana do związku - dodaje Eugeniusz Karpiński.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A