Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Potrzebna krew dla 4-latka

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    16.05.2018
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Stacjonarny punkt poboru krwi 28 maja zostanie uruchomiony w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie. - Zbieramy cenny płyn dla 4-letniego Oliviera. Chłopiec cierpi na poważną chorobę - anemię aplastyczną - mówi Beata Rzeźnik z jutrosińskiego magistratu.

Pomimo, że Olivier Kurowski ze Starego Sielca jest już po przeszczepie, nadal potrzebuje pomocy. Potrzebna jest krew lub płytki krwi z grupy A Rh-, ale można pomóc oddając w punktach krwiodawstwa jakąkolwiek krew lub płytki. Wystarczy powołać się na hasło „Krew dla Oliviera Kurowskiego”.

R E K L A M A

28 maja od godz. 9.00 do 13.00 odbędzie się kolejna już zbiórka krwi, tym razem stacjonarna, dlatego też, jak zapewniają organizatorzy, każdy chętny zostanie przyjęty.

- Dawcą może być osoba zdrowa, ważąca co najmniej 50 kg, w wieku od 18 do 65 lat z dokumentem tożsamości. Dawca powinien być po lekkim śniadaniu oraz w ciągu ostatnich 24 godzin nie powinien spożywać alkoholu oraz nie zażywać tabletek przeciwbólowych - dodaje Beata Rzeźnik.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A