Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pożar w budynku mieszkalnym w Słupi Kapitulnej [FILM]

› Aktualności 9 miesięcy temu    8.01.2018
komentarzy 2 ocen 2 / 50%
A A A

W Słupi Kapitulnej, w poniedziałek około południa, doszło do pożaru części dachu w budynku mieszkalnym.

Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Na szczęście mieszkańcy przy pomocy gaśnic zdołali przygasić ogień jeszcze przed przybyciem strażaków.

- Okazało się, że ogień pojawił się przy kominie usytuowanym na zewnątrz budynku. Prawdopodobnie na skutek wysokiej temperatury zapaliła się drewniana podbitka przy kominie - powiedział naszemu portalowi mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy KP PSP w Rawiczu.

Strażacy dogasili pożar i przy pomocy pirometru i kamery termowizyjnej sprawdzili, czy wewnątrz elementów budowlanych nie pozostało jakiekolwiek zarzewie ognia.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Górne spalanie.....
9 miesięcy temu 2
Zróbcie akcje pokazową, uświadamiającą jak palić w piecu od góry - ekonomicznie, ekologocznie, nie zasmradzając sąsiadów i bezpiecznie, spaliny w paleniu od góry mają niższą temperature! Ludzie walą do pieca byle co palą od dołu bo tak ich kiedyś nauczono......tracą opał puszczają w komin paliwo które można smiało spalić w metodzie palenia od góry. Polecam poczytać w necie jest mnóstwo stron filmików instrukcji!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ churaganowa Barbara
9 miesięcy temu ocena: 50%  1
Witam, w tym Piecu Zawsze Palimy od góry.
R E K L A M A