Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pożegnano ks. Mieczysława Płóciennika (FOTO)

› Aktualności 5 miesięcy temu    5.11.2018
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. D.Bela

- Był dumny, że mimo cierpienia, jakie go dotknęło, tak długo dane mu było być kapłanem - podkreślił ks. kanonik Wojciech Prostak, z parafii farnej w Rawiczu, podczas pogrzebu ks. Mieczysława Płóciennika, byłego proboszcza zielonowiejskiej parafii.

R E K L A M A

Uroczystości pogrzebowej przewodniczył biskup Grzegorz Balcerek. Kazanie wygłosił proboszcz rawickiej fary, ks. Wojciech Prostak. Msza święta rozpoczęła się o godzinie 11.00 w kościele parafialnym w Zielonej Wsi, po której kondukt żałobny udał się na cmentarz. Oprócz rodziny, w ostatnim pożegnaniu śp. księdza Mieczysława wzięli udział księża oraz liczne delegacje, poczty sztandarowe oraz parafianie.

Ks. Mieczysław Płóciennik zmarł 30 października. O jego życiu i pracy duszpasterskiej można przeczytać w jutrzejszym wydaniu "Życia Rawicza".

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A