Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Poznaliśmy sparingpartnerów Rawii Rawicz

› Aktualności 5 miesięcy temu    7.07.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. W. Skrzypczak

Choć sezon dopiero niedawno się zakończył, rawicka ekipa znalazła już drużyny, z którymi zmierzy się w okresie przygotowawczym jeszcze przed kolejnym sezonem rozgrywek ligi międzyokręgowej.

Podopieczni Jerzego Radojewskiego oficjalnie wznowią treningi w połowie lipca. Ponadto, rozegrają pięć meczów kontrolnych, w których będą mogli sprawdzić się przed nabiegającymi zmaganiami. Godziny i miejsca rozegrania sparingów (oprócz meczu z Odrą Ścinawa) podawane będą do wiadomości publicznej na bieżąco.

Wiadomo już jednak, kiedy zaplanowano inaugurację sezonu 2019/2020. Pierwsze spotkania w ramach ligi międzyokręgowej odbędą się 10 i 11 sierpnia.

Harmonogram sparingów:
• Rawia Rawag Rawicz - Odra Ścinawa (IV liga dolnośląska) - sobota, 20 lipca, godz.18:00 (stadion przy ul. Spokojnej w Rawiczu)
• Rawia Rawag Rawicz - Wiwa Goszcz (IV liga dolnośląska) - środa, 24 lipca
• Rawia Rawag Rawicz - Orzeł Prusice (IV liga dolnośląska) - sobota, 27 lipca
• Rawia Rawag Rawicz - Sokół Wielka Lipa (IV liga dolnośląska) - środa, 31 lipca
• Rawia Rawag Rawicz - Sokół Chwałkowo (leszczyńska klasa okręgowa) - sobota, 3 sierpnia

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!