Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pozostał spory niedosyt

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    11.07.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Pakosławski Awdaniec sezonu 2016/2017 z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Na koniec rozgrywek podopieczni Nowickiego zajęli szóste miejsce, a biorąc pod uwagę fakt, że pakosławianie zazwyczaj bili się o czołowe miejsca, pozostał spory niedosyt. Dość słaba była już runda jesienna. Po trzynastu seriach gier, pakosławianie zajmowali tylko siódme miejsce w tabeli. Rola ligowego średniaka w Pakosławiu z pewnością nikogo nie satysfakcjonuje, dlatego Awdaniec wiosną miał zrobić wszystko, aby swoją pozycję poprawić. Udało się wskoczyć tylko stopień wyżej, a strata do podium wyniosła 4 „oczka”. Pozytywem, do którego zresztą już nas Awdaniec przyzwyczaił, jest gra w defensywie. Pakosławianie stracili tylko 30 goli, to drugi wynik w lidze (po Koronie Wilkowice).

R E K L A M A

 

Najskuteczniejszymi ofensywnymi graczami Awdańca w minionej rundzie byli Wojciech Cieplik i Miłosz Kaczmarek. Doświadczony napastnik i młody pomocnik pakosławian w minionej rundzie bramkarza rywali pokonali po 9 razy. Na trzecim miejscu uplasował się Karol Deka z sześcioma trafieniami.

 

Pełne podsumowanie sezonu Awdańca w aktualnym wydaniu "ŻR".

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A