Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1-Gospodarstwo
R E K L A M AB1 Rawag
R E K L A M ABx - rawicz24.pl - kalkulator POW

Prawie 400 tys. zł na urządzenia na plantach

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    7.01.2017
Karol Pospiech
komentarzy 67 ocen 46 / 61%
A A A

Urządzenia fitness i muzyczne na rawickich plantach oraz zjeżdżalnia na Fiszgórce mają pojawić się do 21 kwietnia. Przetarg na ich dostawę i montaż wygrały firmy z Leszna i Bydgoszczy, które wspólnie mają zrealizować inwestycję.

Urządzenia fitness mają być zlokalizowane w pięciu miejscach nazwanych stacjami. Dwie z nich znajdują się na przedłużeniu ulicy Kardynała Wyszyńskiego, kolejne dwie w południowo-zachodnim odcinku plant (na Wałach Józefa Poniatowskiego), a ostatnia na terenie przylegającym do domu kultury.

R E K L A M A

W pierwszych czterech lokalizacjach urządzenia będą rozmieszczone na powierzchniach porośniętych trawą. Nawierzchnia pozostanie zielona dzięki zastosowaniu mat przerostowych, które z czasem zarosną trawą i wtopią się w istniejącą powierzchnię trawy - podkreśla Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza.

Oprócz tego, w zachodniej części plant (przy ul. Lipowej), pojawią się urządzenia muzyczne. - Rozmieszczone zostaną w półkolistym placu, pomiędzy ławkami na istniejącej nawierzchni. Będą tam m.in. dzwonkowe drzewo, deszczowe koło czy poczwórne dzwonki. Dodatkowo, najmłodsi mieszkańcy mogą liczyć na zjeżdżalnię z popularnej Fiszgórki - dopowiada.

Montażem urządzeń zajmą się firmy „SPIRAEA” Renaty Przybylskiej z Leszna za niespełna 178 tys. zł oraz Educarium Sp. z o.o. z Bydgoszczy, która swoje prace wykona za 207 tys. zł.

R E K L A M A
+ 28 głosów: 46 (61%) 18 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (67)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ plantowy
3 miesiące temu ocena: 0%  67
To, że uzgodnione z konserwatorem, nie jest wystarczającym argumentem. Konserwatorka pozwoliła np. na wyburzenie młyna, zwężenie plant czy zepsucie panoramy miasta przez maszt koło policji. Urządzenia dla fitnowców są potrzebne, ale czy oznacza to, że np. należy je zainstalować na Wawelu albo Kopcu Kościuszki? Bo planty są zabytkiem. Jeszcze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olka
3 miesiące temu 66
Bardzo dobrze.Wiele osób uprawia sport a takie urzàdzenia są potrzebne.Każdy będzie mógł skorzystać.Jeśli jest to uzgodnione z konserwatorem to ok.Nie rozumiem tego hejtu .Wszędzie juź są siłownie plenerowe to i fajnie.że w końcu będą.Zwykli ludzie są za tym.Tylko byle tego łobuzy nie rozwalili
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ null
3 miesiące temu ocena: 28%  65
Dobry pomysł panie burmistrzu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie dla misiewiczów
3 miesiące temu ocena: 76%  64
https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;-)
3 miesiące temu ocena: 50%  63
Maj 2015. "Za prawie 20 tys. złotych gmina kupiła dziesięć kwietników, które stanęły na rawickich deptakach. Wkrótce mają tam pojawić się również dodatkowe ławki i nowe kosze na śmieci." ;-) http://www.rawicz24.pl/artykul...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Anty k Ubek
3 miesiące temu ocena: 78%  62
Kiedy ekipa s. regionu zmieniła barwy i zapisała się do pisu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty PiS
3 miesiące temu ocena: 56%  61
Nigdy palancie nikt nie był w PiS i nie będzie..Za to ekipa PO była twarzą tej partii w poprzednich wyborach,co było widać na llskatach a teraz udają ,że nikt o tym nie wie i za dwa lata ludzie zapomną.
~ PIESKI HAU HAU
3 miesiące temu ocena: 43%  60
MIESZKAŃCY RAWICZA ZAMIAST CZEPIAĆ SIĘ BURMISTRZA I INNYCH URZĘDNIKÓW TO LEPIEJ PILNUJCIE SWOICH PSÓW BY NIE SR@ŁY NA TRANIKI CHODNIKI I PLANTY !!! SIKAĆ TEŻ MAJĄ W DOMU NIE NA PUBLICZNE MIENIE LUB DRZEWA I KRZAKI. NIECH SIKAJĄ wAM NA DYWAN I DO TALERZA ZOBACZYCIE CZY TO MIŁO JAK KTOŚĆ ROBI TAKI .....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PHH
3 miesiące temu ocena: 72%  59
Do: PIESKI HAU HAU: "Porcję rosołową lub żeberka myjemy, wkładamy do garnka i zalewamy wodą, lekko solimy i gotujemy. Z powierzchni wody zbieramy szum, dorzucamy listek laurowy, 2-3 ziarenka ziela angielskiego, gotujemy. Cebulę kroimy i wkładamy do zupy, tak samo robimy z marchewką. Do garnka wrzucamy też obrane pietruszkę i seler, solimy. Można też do smaku dodać do zupy kostkę rosołową. Gdy zupa pomidorowa trochę się podgotuje i warzywa zmiękną, dodajemy koncentrat pomidorowy, energicznie mieszając. Gotujemy jeszcze chwilę na małym ogniu. Taką zupę można już przyprawić do smaku, posiekaną pietruszką i koperkiem." http://www.ofeminin.pl/przepis... :-)
~ !!!
3 miesiące temu ocena: 33%  58
"Do 30 maja w każdej z dzielnic, powstanie łącznie siedem siłowni zewnętrznych. Utworzone zostaną za pieniądze z puli pierwszej edycji Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego 2014 w ramach projektu „Budowa siłowni zewnętrznych i street workout park w Sochaczewie” zgłoszonego przez Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Miasta Sochaczew. Na siłownie oddano łącznie 1292 głosy i tym samym zajęły one bardzo wysokie III miejsce ustępując pola jedynie letniemu kinu oraz boiskom przy chodakowskim Zespole Szkół. Kilka tygodni temu ratusz wskazał siedem lokalizacji, ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji, zakup oraz montaż urządzeń we wskazanych miejscach. Zwycięzca przetargu, warszawska firma Body Works Outdoor Fitness, na wykonanie tych robót ma czas do 30 maja. Siłownie będą kosztować 153.840 zł." Szczegóły pod linkiem: http://www.sochaczew.pl/home/n...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ opuszki paluszków ;-)
3 miesiące temu ocena: 59%  57
Po opuszkach paluszków ich poznacie ;-)
~ kasa
3 miesiące temu ocena: 82%  56
Ile to kosztuje? Hmm: http://www.eplacezabaw.eu/cenn... http://trainer.net.pl/... http://www.huse.com.pl/pl/... http://www.akant.waw.pl/oferta... ile to ma kosztować 400.000 złotych????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hihi
3 miesiące temu ocena: 76%  55
Ale pierdoły... Znowu jakieś wynalazki jak stół szachowy, który świeci pustkami. A teraz zabawki za 400 tysięcy. Pięknie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaa
3 miesiące temu ocena: 71%  54
Taka ze słowami gra: planty - palanty ;-) i wszystko stało się jasne, ciemności nie kryją już ziemi ;-) "a" robi różnicę! kochamy cię "a" ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bbb
3 miesiące temu ocena: 50%  53
Taka gra słowna platfusy-nygusy i wszystko jasne .Stare chce wrócić i łasi się do nich.Ciemna strona mocy znowu chce władać Rawiczem.;( .Nic się nie podoba .Nie dla byłych i cwanych budżetowych lisów z małymi oczkami,wypasionych.W końcu Rawicz się zmienia na korzyść a czerwone języki i niebieskie żmije syczą i jęczą z niezadowolenia.Nie dla radości.Nie dla światła .Nic nie róbcie-ich dewiza.Zniszczyć dobro hejtem.Palce pomogą.Teraz to :Kubik rób swoje,oni nawet za Dębnem nie głosowali i Szymanowem.
~ :-)
3 miesiące temu ocena: 83%  52
"Nowe szaty króla" Hans Christian Andersen. ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Moni
3 miesiące temu ocena: 100%  51
To jest dopiero upolityczienie! Jak można nie lubić bajek Andersena! Albo... ;-)
~ Z Dębna
3 miesiące temu ocena: 27%  50
A mnie tam wszystko jedno byle Planty też zrobili czy po 1/4 czy inaczej ale robią i realizują program Jest ,oświetlenie,zrobią urządzenia,potem nasadzenia i nawierzchnię.Oj jak ta opozycja się denerwuje a swoje programy mają gdzieś. Za Dębnem nie głosowali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Planty
3 miesiące temu ocena: 70%  49
Do: Z Dębna! Przypominam, że planty już są. ;-) Nie muszą ich robić. Chodzi o to, żeby po zakończeniu "oświeconych rządów" regionalnych tytanów planty były, nadal! "W pierwszych czterech lokalizacjach urządzenia będą rozmieszczone na powierzchniach porośniętych trawą. Nawierzchnia pozostanie zielona dzięki zastosowaniu mat przerostowych, które z czasem zarosną trawą i wtopią się w istniejącą powierzchnię trawy"! ;-) Mistrzostwo! ;-)
~ 1/4 - 4x4
3 miesiące temu ocena: 79%  48
Planty 4x4 przeistoczyły się w 1/4 http://wybory2014.silnyregion.... "Odnowienie plant po jednej części każdego roku (przez 4 lata odnowa całych plant)" I co? Postawią w 2017 roku "dzwonkowe drzewo, deszczowe koło czy poczwórne dzwonki" i gdzie tu odnowa? Planty są zabytkiem! A będą czym? (cenzura)! Jestem ciekawy, co na to powiedzą w Warszawie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Papaj
3 miesiące temu ocena: 21%  47
Pogięło cię czerwono plarformerski gościu.W końcu coś w tym mieście się ruszyło.Donoszenie nic ci nie da.Kubik rób te siłownie.Widziałem.że i przy DK ma być 5 podwójnych urządzeń a nie tylko na dole plant.Tylko nie rozumiem po co ta rura.
~ CDN
3 miesiące temu ocena: 77%  46
No! Jak powiem, że jestem z miasta rządzonego przez tytanów regionalnych! ;-) Dzięki za informację! Cóż! W Warszawie już wiedzą i nie jest im do śmiechu. Ciąg dalszy nastąpi.
~ Haha
3 miesiące temu ocena: 34%  45
Będą się z ciebie śmiali w tej Warszawie
~ nie dla misiewiczów
3 miesiące temu ocena: 82%  44
Tylko niech ""chandlasz"nie zapomni zatrudnić tam swoich ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fdf
3 miesiące temu ocena: 79%  43
kto wpadl na pomysl jakis urządzeń muzycznych ? ktoś brał pod uwagę zdanie mieszkanców. O ile kojarzę to w tej okolicy znajduje się cały blok mieszkalny + kilka kamienic...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogdan
3 miesiące temu ocena: 76%  42
Zamiast stawiać jakieś ,,gówna" z których nikt nie będzie korzystał, planty to zabytek a nie obiekt sportowy, morze tak krawężniki wyrównać i wzmocnić nawirzchnie wyrównać co
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szachownica
3 miesiące temu ocena: 18%  41
jak to po co - zeby było inaczej jak chcieli pomysłodawcy fitnessu w parku, inaczej, po mojemu i wtedy jak zechcę...i bedzie pan zadowolony :0
~ 1/4
3 miesiące temu ocena: 78%  40
Planty 4x4 przeistoczyły się w 1/4. http://wybory2014.silnyregion.... "Odnowienie plant po jednej części każdego roku (przez 4 lata odnowa całych plant)" I co? Postawią w 2017 roku "dzwonkowe drzewo, deszczowe koło czy poczwórne dzwonki" i gdzie tu odnowa? Planty są zabytkiem! A będą czym? (cenzura)! Jestem ciekawy, co na to powiedzą w Warszawie.
~ Tyui
3 miesiące temu ocena: 25%  39
Do końca kadencji Kubika bedzie wszystko razem z nawierzchnia
~ Wat
3 miesiące temu ocena: 56%  38
Nic nie mówię, ale jeśli chodzi o zjeżdżalnie to gdzie jest konserwator.!!!! Taka zjeżdżalnia powinna być koło basenu na górkach. Po drugie gdzie są służby drogowe w tym mieście. Nie było wielkich opadów śniegu a na chodnikach ślizgo!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo
3 miesiące temu ocena: 49%  37
Ludzie przecież te urządzenia będa na dole Plant w kilku miejscach ,wtopione w zieleń. Często biegamy wokół plant to zrobimy sobie przerwę na ćwiczenia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
3 miesiące temu ocena: 46%  36
Bardzo dobrze.Wiele osób uprawia sport a takie urzàdzenia są potrzebne.Każdy będzie mógł skorzystać.Jeśli jest to uzgodnione z konserwatorem to niech będzie.Nie rozumiem tego hejtu .Wszędzie juź są siłownie plenerowe to i fajnie.że w końcu będą.Pewnue sami politycy tu piszą bo zwykli ludzie są za tym.Tylko byle tego łobuzy nie rozwalili
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ le
3 miesiące temu ocena: 66%  35
Fitnes to niech każdy zakłada sobie w domu za swoje pieniądze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
3 miesiące temu ocena: 100%  34
Hainze ciagle coś mówi o jakimś fitnessie ,że jeszcze mu burmistrz nie zrobił i w końcu się chłopiec doczeka.Na pewno poćwiczy sobie .I będzie git.
~ :-/
3 miesiące temu ocena: 68%  33
Pijoczki rozkradna i sprzedadza za wino a banda lobuzow zniszczy to pod wplywem alkoholu albo dopalaczy pieniadze w bloto lepiej drogi naprawic i bedzie mial burmistrz fitness wstyd normalnie byle co byle bylo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jola
3 miesiące temu ocena: 66%  32
planty sa zabytkiem .a tu jakies klamoty stawiaja .moze jak tak mozna robic rozpierduche to moze czesc plant przeznaczyc na cmentarz,albo sralnie do psow.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ HAU HAU
3 miesiące temu ocena: 40%  31
SRALNIA DLA PSÓW TO JUŻ JEST OD DAWNA TAK JAK I WSZYSTKIE TRAWNIKI W CAŁEJ POLSCE. KRAJ POD PSEM A CO NIE OSr@NE TO OSIKANE ... DRZEWA ŁAWKI SŁUPKI ELEWACJE DOMÓW ITP ITD
~ Ktos
3 miesiące temu ocena: 67%  30
Porażka..myslalam ze już gorzej nie będzie..masakra
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fjt
3 miesiące temu ocena: 21%  29
skończ panie
~ Coć
3 miesiące temu ocena: 71%  28
Dopiero będzie! Jak rzucą kiełbasę wyborczą!
~ !!!
3 miesiące temu ocena: 72%  27
Tym razem dowie się o tym NID! Koniec z tym! Przecież Planty są zabytkiem! A oni jakąś "dżdżownicę Madzię planują" zrobić i co jeszcze??? "dzwonkowe drzewo, deszczowe koło czy poczwórne dzwonki"! Uwaga! "W pierwszych czterech lokalizacjach urządzenia będą rozmieszczone na powierzchniach porośniętych trawą. Nawierzchnia pozostanie zielona dzięki zastosowaniu mat przerostowych, które z czasem zarosną trawą i wtopią się w istniejącą powierzchnię trawy"! Po prostu mistrzostwo świata!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jyf
3 miesiące temu ocena: 27%  26
weź się człowieku przeprowadź do biskupina albo gdzieś w podobne miejsce. Zabytkowa trawa...co jeszcze wymyślisz ?
~ Kultirysta
3 miesiące temu ocena: 56%  25
Myślisz że robiliby gdyby nie mieli zgody konsetwatora i innych pozwoleń?Fajnie że zrobią byle tylko nie poniszczyli
~ Pati
3 miesiące temu ocena: 63%  24
Masakra!
~ DGR
3 miesiące temu ocena: 63%  23
Wyrzucanie pieniędzy w błoto.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ miki
3 miesiące temu ocena: 70%  22
I znowu zostawią wszystko rozgrzebane jak dojście do najdroższego placu zabaw w regionie.Plac za ponad milion a dojść nie idzie bo jak pada to błoto po kostki.Może by tak pokończyć rozpoczęte inwestycje a nie zaczynać nowe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
3 miesiące temu ocena: 71%  21
Panie burmistrzu czy to jest jakaś farsa podwyżka dla pana za nic nie robienie nowe auto jakieś bzdurne pomysły na plantach a zimowego utrzymania nie ma.Ulice i hodniki jedna wielka slizgawka. Czy w urzędzie ktoś za coś odpowiada?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
3 miesiące temu ocena: 65%  20
Panie burmistrzu czy to jest jakaś farsa podwyżka dla pana za nic nie robienie nowe auto jakieś bzdurne pomysły na plantach a zimowego utrzymania nie ma.Ulice i hodniki jedna wielka slizgawka. Czy w urzędzie ktoś za coś odpowiada?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
3 miesiące temu ocena: 85%  19
do przy okazji.... chyba już jest naczelnik p. pełniąca obowiązki ...ponoć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nick
3 miesiące temu ocena: 53%  18
No właśnie to był ten plan, który z góry założono, a pisała o tym osoba o nicku w-ró-ż-b-i-t-k-a, która juz to wcześniej wydedukowała, że tak będzie
~ PAWLO
3 miesiące temu ocena: 64%  17
Co się zmieniło Panie Burmistrzu????? 4. " Wprowadzić zadanie pn. „Budowa Fitness Parku” zlokalizowanego w Parku przy Domu Kultury w Rawiczu wzdłuż Plant im. Jana Pawła II. – 100.000 zł" źródło: gkubik.blox.p
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!
3 miesiące temu ocena: 69%  16
Gdzie jest opozycja? Czy ktoś kontroluje to, co dzieje się w Urzędzie?! Pobudka! W przyszłym roku wybory!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....
3 miesiące temu ocena: 47%  15
Opozycja chce fitnessu więc daj sobie spokój
~ On
3 miesiące temu ocena: 65%  14
Czas na zmiany, na nową opozycję, na nowych ludzi. Już niedługo sie ujawnią, rodowici mieszkańcy Rawicza, nie związani z żadną partią polityczną, będzie szok, czas na zmiany, na słuchanie ludzi i na działanie: "dobry gospodarz najpierw nakarmi swoje zwierzęta, a potem wyrzuci za płot". Tego u Nas w Rawiczu nie ma!!
~ Hmm...
3 miesiące temu ocena: 63%  13
Panie burmistrzu kiedy zajmie się Pan sprawami istotnymi dla Nas mieszkańców, a nie takimi bzdurami????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hejt
3 miesiące temu ocena: 31%  12
Hejt na Kubika 1,2,3...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hej! Ty!
3 miesiące temu ocena: 60%  11
Hmm. Wbiło mnie w ziemię! Nie wiem, co napisać. Hmm. Burmistrz musiałby abdykować? ;-) abdykacja «zrzeczenie się władzy przez monarchę» http://encyklopedia.pwn.pl/has... Rozumiem, że traktujecie go jak Króla, Cesarza ;-) O Panie! Nie dostrzegasz sprzeczności w swym wywodzie? Zwiększenie objętości odnosi się do "czegoś", co "jakąś" objętość posiada. Pojawić może się "coś", czego nie było. ;-) Hmm. Fakt. Mój rozumek jest tyci, tyciusieńki ;-)
~ Hejt
3 miesiące temu ocena: 48%  10
gdyby burmistrz miał czytać takich i....... jak ty to by chyba musial abdykowac z funkcji. Tobie nalezy zyczyc tylko pomyslnosci i zwiekszonej objetnosci intelektu. W sensie zeby sie pojawil.
~ 4,5,6,7,8,9,10.
3 miesiące temu ocena: 67%  9
Dalej burmistrz nie nauczył liczyć? Tylko 1,2,3... Hmm. 4,5,6,7,8,9,10. Taki początek - dłoń lewa, dłoń prawa, czyli 10 paluszków. Ciąg dalszy nastąpi.
~ On
3 miesiące temu ocena: 72%  8
Wstyd. Zapraszam do Krakowa i niech Burmistrz zobaczy jak tam się dba o zabytek w postaci "PLANT"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ On
3 miesiące temu ocena: 63%  7
Asfalt jest, ale nic więcej bo konserwator się nie zgodził. A planty są piękne w Krakowie.
~ gfg
3 miesiące temu ocena: 75%  6
faktycznie, planty w klrakowie to zwykła asfaltowa scieżna zwana plantami
~ Jan
3 miesiące temu ocena: 76%  5
W Krakowie Planty są wyasfaltowame.Zły przykład.Tam wcale o nie nie dbają.Są karuzele i inne rzeczy a u nas parę urządzeń.Czemu nie
~ Aha
3 miesiące temu ocena: 75%  4
Czyli z placem zabaw to będzie razem około 1,5 miliona PLN ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bik
3 miesiące temu ocena: 63%  3
A z podwyżkami dla siebie i reszty misiewiczowych pracownikow to pewnie ze 2 [][]bańki pójdą. Dolicz nowe autko, telewizorek itd. itp. No ale przecież trzeba oszczedzać. I idąc tym tropem przeniesie księgowe do urzędu i zamówienia zbiorowe będą. Coś za coś... Gratuluję pomysłów i błyskotliwości.
~ przy okazji
3 miesiące temu ocena: 68%  2
Co słychać w kwestii wyboru naczelnika wydziału edukacji? Czy ktoś coś wie w tej sprawie? Kolejny konkurs nie wyłonił naczelnika. Teraz każdy kto się zgodzi, to dostanie tą "fuchę".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A