Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przedszkolaki w bibliotece w Zielonej Wsi [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    11.10.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Pszczółki” z ciekawością słuchały opowieści o zwierzętach„Pszczółki” z ciekawością słuchały opowieści o zwierzętach fot. Biblioteka w Zielonej Wsi
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Dobroci Dla Zwierząt, dlatego też dzieci z Oddziału Szkolno-Przedszkolnego w Zielonej Wsi, grupa „Pszczółki”, przyszły na zaproszenie do biblioteki na pogadankę dotyczącą tej tematyki.

Przedszkolaki doskonale wiedziały, że zwierzęta w domu to nie tylko radość, ale przede wszystkim odpowiedzialność. Zdają sobie sprawę, jak ważne jest dla nich odpowiednie pożywienie, ruch i opieka weterynaryjna. Dzieci wspomniały o akcji pomagania zwierzętom ze schroniska, w której biorą udział również w tym roku. Zdają sobie sprawę, że zwierzęta potrzebują opieki nie tylko w październiku, ale przez cały okrągły rok.

R E K L A M A

W trakcie spotkania przedszkolaki wysłuchały również opowiadania, układały puzzle, zrobiły zakładki do książki, wszystko o tematyce związanej ze zwierzętami. Zapoznały się także z działem w bibliotece, który dotyczył zoologi.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A