Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przejażdżki drezyną po torze Kobylinki? To możliwe

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 9 miesięcy temu    4.08.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela (archiwum)

Finał XIV Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Wyścigach Drezyn Ręcznych odbędzie się na terenie stacji w Miejskiej Górce. Impreza rozpocznie się jutro o godz. 15.00. Prawo startu będzie miała każda chętna, czteroosobowa ekipa. 

W programie przedsięwzięcia znajdują się nie tylko wyścigi. Dla dzieci przewidziano darmowe urządzenia rekreacyjne. Chętni będą mogli obejrzeć wystawę fotograficzną przedstawiającą miejskogórecki dworzec w przeszłości czy wybrać się na przejażdżkę drezyną. Nie zabraknie stoisk gastronomicznych.

Organizatorami imprezy są: Międzygminny Związek Turystyczny Wielkopolska Gościnna, Gmina Miejska Górka i Krzywińska Kolej Drezynowa.

O godz. 15.00 rozpocznie się również Rodzinny Piknik Dworcowy w Sarnowie. Dla dzieci przewidziano gry i zabawy z nagrodami oraz "dmuchańca". Pojawią się także drezyny, którymi chętni będą mogli się wybrać na rekreacyjną przejażdżkę.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mmm
9 miesięcy temu 1
A czy gminy przejęły kobylinke? Bo coś cisza....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A