Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przejmujący apel Ewy: z roku na rok organy słabną...

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    28.03.2017
Karol Pospiech
komentarzy 2 ocen 16 / 100%
A A A
Ewa przed wejściem na oddział w poznańskiej kliniceEwa przed wejściem na oddział w poznańskiej klinice fot. archiwum prywatne Ewy Leżańskiej

Prawie 1.000 osób wsparło zbiórkę pieniędzy na leczenie Ewy Leżańskiej z Rawicza. Do tej pory udało się zebrać 9.750 zł (stan na godz. 12.00, 28 marca). - Dziękujemy wszystkim za te wpłaty i wysłane SMS-y - powiedziały portalowi rawicz24.pl, Ewa i Iwona Leżańskie.

Na roczne leczenie Ewy potrzeba ponad 64 tys. zł. 17-letnia rawiczanka choruje na mukowiscydozę [WIĘCEJ TUTAJ]. Najdroższy jest antybiotyk Bramitob, którego jedna dawka kosztuje 7 tys. 800 zł.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. [KLIKNIJ TUTAJ].

Dzięki ofiarności czytelników „Życia” oraz internautów portalu rawicz24.pl, udało się już zebrać środki, które wystarczą na miesięczną kurację. Zbiórka nadal trwa, a my kolejny raz liczymy na Waszą pomoc i wsparcie!

R E K L A M A

Z roku na rok moje organy słabną, a leczenie jest coraz droższe, co przekracza możliwości naszej rodziny. Z całego serca bardzo dziękuję za każdą pomoc - dopowiada Ewa Leżańska.

R E K L A M A
+ 16 głosów: 16 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ A.
ponad rok temu ocena: 100%  2
Dużo zdrowia, wytrwałości i szczęścia oraz pomocnych ludzi wokół.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
ponad rok temu ocena: 100%  1
Ewcia trzymaj sie w Niedziele dzialamy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A