Przemysław Kaczmarek dla Sparty, Przemysław Kaczmarek dla Orli

Przemysław Kaczmarek dla Sparty, Przemysław Kaczmarek dla Orli - Zdjęcie główne

Na stadion nad „Balatonem” przyjechała drużyna prowadzona przez Dawida Gawreckiego. Orla, mimo ostatniego zwycięstwa nad Fenixem Borowo, cały czas spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Sparta na swoim stadionie wiosną przegrała zaledwie raz, więc faworyt mógł być tylko jeden.

Pojedynek zaczął się ospale. Żadna ze stron nie chciał podjąć zbyt dużego ryzyka, dlatego gra toczyła się głównie w środkowej strefie. Na pierwszą skuteczną akcję czekać musieliśmy do blisko 40 minuty. Wtedy Przemysław Kaczmarek wyszedł „sam na sam” z Dawidem Sobierajem i otworzył wynik meczu. Przemysław Kaczmarek był autorem wszystkich bramek w meczu, choć jego wynik brzmiał 2:1.

Jak wyglądała druga połowa i co po meczu powiedzieli trenerzy obu ekip, przeczytasz we wtorkowym wydaniu "ŻR".

Sparta Miejska Górka - Orla Jutrosin 2:1 (1:0)

1:0 - Przemysław Kaczmarek (37'), 2:0 - Przemysław Kaczmarek (74'), 2:1 - Przemysław Kaczmarek (90')

Sparta: Bartosz Barański - Robert Siecla, Robert Cieplik, Kacper Zimny, Marcin Hądzlik, Mateusz Pernak, Dawid Adamiak (77'Mariusz Frąckowiak), Przemysław Kaczmarek, Bartłomiej Nowak (85'Szymon Popielas), Damian Drewnowski, Tomasz Kokot (90'Michał Król)

Orla: Dawid Sobieraj - Adam Pawlak, Michał Niestrawski, Karol Grocholski, Damian Ratajczak, Norbert Niestrawski, Kamil Kubiak, Paweł Kowalski, Bartosz Niwczyk (70'Wojciech Rzeźnik), Przemysław Kaczmarek, Łukasz Kaczmarek (80'Kamil Stróżyński)