Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Prawica Ziemi Rawickiej
R E K L A M A

Przetarg na modernizację rynku jeszcze w tym roku

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    7.12.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Ponad 280 tys. zł zarezerwowano w budżecie gminy Bojanowo na I etap modernizacji wewnętrznej płyty Rynku w Bojanowie. Przetarg na zaprojektowanie i wykonanie robót zostanie ogłoszony jeszcze w grudniu.


Przede wszystkim na rynku ma zostać wyremontowana jego nawierzchnia, krawężniki, chodniki, schody, a także wzbogacona roślinność. Wymieniona ma zostać również wiata przystankowa i być może powstanie miejsce zdrojowe. Radni, którzy planowali rewitalizację rynku, zdecydowali ostatecznie, żeby nie „betonować” centrum, ale postawić na zieleń.

R E K L A M A

Przypomnijmy, że zanim zdecydowano o tym, że bojanowski rynek nadal pozostanie najbardziej zielony w całym powiecie, radni odwiedzili kilka miejscowości w Wielkopolsce. Przymierzali się bowiem do gruntownej rewitalizacji rynku. Po obejrzeniu różnych centralnych placów, m.in. Wolsztyna, Grodziska Wielkopolskiego, Kórnika i Gostynia, odstąpili jednak od tych zamierzeń.

Remont bojanowskiego rynku ma się rozpocząć na wiosnę przyszłego roku i zostanie podzielony na dwa etapy rozłożone na lata 2018-2019.
 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A