Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Przetarg na przebudowę dróg. Z szutrowych na tłuczniowe

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    8.09.2017
Karol Pospiech
komentarzy 1 ocen 4 / 25%
A A A
 fot. archiwum

Ogłoszono przetarg na przebudowę dróg szutrowych na terenie gminy Rawicz, ale które odcinki mają być wyremontowane, na razie nie wiadomo.

Przetarg podzielono na dwa pakiety, a w nich wskazano drogi w Folwarku, Zawadach, Wydawach i Zielonej Wsi oraz Słupi Kapitulnej, Szymanowie oraz na terenie Rawicza. Nie wskazano jednak konkretnych odcinków, które mają być przebudowane.

R E K L A M A

Wykaz dróg jest szacunkowy w celu ustalenia ceny jednostkowej, która posłuży do wytypowania ostatecznej liczby i rodzaju dróg - podkreśla Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza.

Otwarcie złożonych w przetargu ofert odbyło się we wtorek, 5 września. Obecnie trwa analiza dokumentów.

Na przebudowę dróg, łącznie zaplanowano milion złotych.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 4 (25%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ szutr
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Tor doświadczalny Instytutu Kolejnictwa w okolicach Żmigrodu jest? Jest! W Rawiczu na Mikołajewicza powstanie Ulica Doświadczalna Nawierzchni Szutrowych Gminy Rawicza! Eksperymant genialny! Takie wyrwane z zawiasów kontekstowych, zdanie "Wykaz dróg jest szacunkowy w celu ustalenia ceny jednostkowej, która posłuży do wy,ostatecznej liczby i rodzaju dróg - podkreśla Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza." Z kim konsultuje wypowiedzi Mateusz Dmagała z CIB? Z kim? Nie jest to Kim Basinger! Chyba konsultuje z Centrum. CIB? Może konkurs na hasło promocyjne Centrum? Zgłaszam propozycję! "CIB! Zawsze tam, gdzie On!" Może przygotować koncepcję wydzierżawienia Mikołajewicza NASA? Przecież to kosmiczna ulica i w ogóle, kosmos!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A