Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przetarg na schronisko pod Rawiczem. Tym razem się uda?

› Aktualności 2 miesiące temu    6.01.2018
Karol Pospiech
komentarzy 16 ocen 18 / 78%
A A A
 fot. archiwum portalu

Gmina ogłosiła drugi przetarg na budowę schroniska dla zwierząt. 

R E K L A M A

W pierwszym postępowaniu oferty, które wpłynęły przekraczały pulę zaplanowaną na ten cel.

Z założeń wynika, że rawickie schronisko, które ma powstać w okolicy Sarnowy, będzie posiadać: 20 boksów dla zwierząt o wymiarach 3 na 3 metry, dwa kojce do kwarantanny, wybiegi, budynek socjalno-biurowy oraz przydomową oczyszczalnię ścieków.

Jeżeli uda się wyłonić wykonawcę, inwestycja ma zostać zrealizowana do 31 sierpnia.

R E K L A M A
+ 14 głosów: 18 (78%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (16)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Halina ze Sarnowy
2 miesiące temu ocena: 36%  16
A wew tym Rawicu to ludziska tak kochajum te zwizoki, że nawet u nich scury w łoknach siedzum.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ iskierka
2 miesiące temu ocena: 100%  15
To człowiek udomowił zwierzęta, to człowiek przygarnia je, rozmnaża, a potem często porzuca. A porzucony psiak będzie wiernie czekał na swojego "pana", choć on nigdy nie wróci. Tym właśnie różnią się zwierzęta od ludzi...kochają bezgranicznie i za nic! Szanujmy je i pomagajmy im, gdy tej pomocy potrzebują.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ za nic?
2 miesiące temu ocena: 36%  14
Kochają za nic ? przestań je karmić i poić to zobaczymy czy tak bezgranicznie będą kochać , znikną wraz z momentem przyjścia innego karmiciela :)
~ big
2 miesiące temu ocena: 83%  13
Miarą człowieczeństwa jest miłość do ludzi i naszych braci mniejszych choć zwierzątka są bardziej wdzięczne od ludzi i należy im się szacunek i opieka oraz dobre warunki gdzie mogły by mieszkać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chip
2 miesiące temu ocena: 96%  12
Wszystkie psy powinny być chipowane i powinien od psa podatek . Wtedo 100 razy by się zastanowli zanim wezmą psa a potem go wyrzucą patałachy jedne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ oki
2 miesiące temu ocena: 100%  11
Ludzie to większe świnie niż te psy które zrobią klocka - Wracają z imprez i szczają po uliczkach, drą mordy i dewastują co po drodze napotkają
~ Bubson
2 miesiące temu ocena: 100%  10
To jedno, drugie to w końcu wyłapywać tych, których pies urabia na plantach czy chodniku kloca, a właściciele stoją jak trąby i udają że nie widzą, albo patrzą czy ktoś nie patrzy. Zbierać je, a nie stać i udawać głupa, bo co nie zrobicie, to widać, tym czasem zachowują się jak zacofańce jakieś. Oj trzeba będzie połazić troszkę z aparatem, bo jak argumenty nie trafiają i nie potrafią się z psem obchodzić, to trzeba sposobem a są tacy co czas mają tak jak z foceniem źle zaparkowanych aut i wrzucaniem do sieci.
~ Bezdomny pies
2 miesiące temu ocena: 77%  9
Czas najwyższy tylko cena mnie martwi szary człowiek zrobił by to za mniej niż połowę ceny ale tak już to jest
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
2 miesiące temu ocena: 86%  8
Ile ma to kosztować? Szary człowiek zrobi tyle co jest napisane w artykule o połowę mniej (przecie tu jest full wypas)? No i trzeba pamiętać, że pewno projekt pochłonie 1/4 ceny.
~ Opiekun zwierząt
2 miesiące temu ocena: 90%  7
No i dobrze Z uwagi na to , że firmy teraz w przetargu bardzo windują ceny i jest to nie uzasadnione warto poczekać i ogłosić nowy przetarg.Ważne ,że będzie to schronisko ale jak znam życie to tylko problemy z tym bedą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kto jest w stanie to ocenić?
2 miesiące temu ocena: 77%  6
Przetarg na schronisko. „Najniższa złożona oferta opiewała na 597 tys. zł, a najdroższa na 835 tys. zł. Przed ogłoszeniem przetargu gmina podała, że zamierza wydać maksymalnie 454 tys. zł. Wyjścia były dwa: albo unieważnić postępowanie, albo dołożyć dodatkowe środki. Zdecydowano się na pierwsze rozwiązanie.” http://www.rawicz24.pl/artykul... W budżecie zagwarantowane jest 500.000 zł http://rawicz.pl/informator-gm... trwa zbiórka. Czy może ktoś wytłumaczyć, o co w tym wszystkim chodzi? Tylko niech nie cytuje klasyka „nie jesteśmy w stanie tego na dzisiaj ocenić.”
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ *
2 miesiące temu ocena: 25%  5
500.000 zł za 20 klatek i budyneczek to duża przesad, chyba że budyneczek stanie się budynkiem, tylko po co? Co za marnowanie pieniędzy podatników!
~ schronisko
2 miesiące temu ocena: 62%  4
http://rawicz.pl/informator-gm... "500.000 tys. zł w budżecie gminy przeznaczono na budowę schroniska dla bezdomnych zwierząt w Rawiczu. Ale, jak mówi burmistrz, to za mało. Dlatego apeluje o wsparcie do mieszkańców." http://www.rawicz24.pl/artykul... "- Chciałbym zaapelować i poprosić tych, którzy mogliby wesprzeć budowę schroniska, aby jak najszybciej zdecydowali się to zrobić. Nie będziemy mogli zakończyć inwestycji, bez posiadania niezbędnych środków - zaznacza włodarz. - Zakładamy jednak pozytywny wariant - dodaje Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza." http://www.rawicz24.pl/artykul...
~ Rawiczqu
2 miesiące temu ocena: 27%  3
A gdzie ma powstać to schronisko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do hh
2 miesiące temu ocena: 60%  2
Ogarnij się, wyłącz internet, nie wiem, zrób coś dla drugiego człowieka, albo inaczej. Psa. Stwórz mu najlepsze warunki, bo pies musi musi mieć najlepszą lokalizację. No jakby inaczej.
~ hh
2 miesiące temu ocena: 56%  1
Przy tym syfie i zakale zwanej stacją przesypową.
R E K L A M A
R E K L A M A