Przygotowują się do rundy wiosennej [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności miesiąc temu    18.02.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Sparingi w toku. W sobotę zagrały: Rawia Rawag Rawicz, Sarnowianka Sarnowa, Sparta Miejska Górka,  Pelikan Dębno Polskie i Ruch Bojanowo. W piątkowy wieczór na boisko wybiegli zawodnicy Awdańca Pakosław.

Rawia Rawag zagrała w Chwałkowie. Rywalem podopiecznych Kamila Pilarskiego była ekipa miejscowego Sokoła. Rawiczanie wygrali 3:0. Bramki zdobyli: Michał Skrzypczak, Mariusz Molka i zawodnik testowany. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

Sarnowianka rywalizowała z Pelikanem na bocznym boisku Stadionu im. Floriana Kapały. Obie ekipy trafienia zanotowały w pierwszej połowie. Dla Sarnowianki gola zdobył Dawid Pytiak. Odpowiedział tuż przed przerwą Przemysław Staniszewski po bramce bezpośrednio z rzutu rożnego. Ekipa ze Stadionu Leśnego nie wykorzystała "jedenastki".

Sparta udała się do Milicza. Grała tam z Baryczą Sułów. Drużyna z województwa dolnośląskiego wygrała wysoko 6:1. Bramkę dla ekipy znad Balatonu zdobył Paweł Kowalski.

Ruch grał w Czerninie. Rywalizował z miejscową Koroną. Dla bojanowian dwie bramki zdobył Ryszard Lipowicz. Po trafieniu dołożyli Marcjan Staniszewski i Waldemar Grygowski. Mimo utraty czterech bramek, z dobrej strony w bramce Ruchu zaprezentował się Waldemar Gorszki. Wynik końcowy: 4:4.

W piątek Awdaniec rywalizował ze Zjednoczonymi Pudliszki. Zespół z powiatu gostyńskiego wyszedł na prowadzenie. Podopieczni Adama Waresiaka wyrównali. Trafienie zanotował Karol Deka. Wynik końcowy: 1:1.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -