Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przyjdź na dożynki w przebraniu i wygraj nagrodę

› Aktualności 11 miesięcy temu    11.08.2017
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Chcesz się dobrze bawić i przy okazji wygrać nagrodę? Przejrzyj szafę, ubierz się oryginalnie i przyjedź na gminne dożynki do Sarnowy.

Gmina ogłosiła konkurs na najbardziej oryginalny strój dożynkowy. Przeprowadzony i rozstrzygnięty zostanie podczas 19 sierpnia podczas święta plonów na Stadionie Leśnym w Sarnowie. 

A skąd pomysł konkursu na oryginalny strój?
- Co roku proponujemy konkursy, żeby jak najbardziej urozmaicić święto plonów - wyjaśnia Elżbieta Pawlak, sekretarz gminy Rawicz.

Udział w konkursie może wziąć każdy. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod nr 65/546-76 69 lub drogą e-mailową: ahamrol@rawicz.eu do 14 sierpnia, podając imię, nazwisko oraz wiek.

Stroje powinny nawiązywać do tradycji dożynkowych i posiadać takowe akcenty. Oceni je w trakcie święta plonów komisja konkursowa.

Najciekawsze stylizacje - pod względem pomysłowości, estetyki prezentowanego stroju oraz zastosowania motywów dożynkowych, np. kwiatów, czy zbóż - zostaną nagrodzone.

- Za zajęcie I, II i III miejsca przewidziano nagrody rzeczowe oraz dyplomy, są także przewidywane są nagrody pocieszenia dla osób, które wezmą udział. Sekretarz gminy nie zdradza, jakie będą nagrody.

Czy Elżbieta Pawlak na dożynkach także pojawi się w oryginalnym przebraniu?
- Na każdym świecie plonów staram się ubiorem nie odbiegać od stroju tradycyjnego, nie tyle ludowego, co dożynkowego - odpowiada sekretarz gminy.

Martyna Organistka, Weronika Gołąbek, Marta Chatlińska

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A