Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego

Przyjdź na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu. Oprócz wiedzy, możesz wynieść praktyczne urządzenie

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    7.11.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. archiwum portalu

Jak działa AED? Jak nieść pomóc osobie, która nie oddycha, a jej serce przestało pracować? Czy jesteś w stanie zobaczyć lub wyczuć tlenek węgla? Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci na spotkaniu w Pakosławiu, które zostanie poświęcone bezpieczeństwu. Organizują je miejscowi strażacy ochotnicy.

Spotkanie z mieszkańcami Pakosławia i okolic odbędzie się w remizie w niedzielę, 24 listopada. Jego początek zaplanowano na godzinę 13.00. Ochotnicy zademonstrują, m.in. jak prawidłowo prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową oraz, jak używać AED.

Około godziny 16.30 strażacy zawodowi z rawickiej komendy PSP opowiedzą, dlaczego tlenek węgla (czad) jest niebezpieczny, a wręcz nazywa się go "cichym zabójcą". Bezpośrednio po ich wystąpieniu, na trzy osoby będzie czekała niespodzianka. Jak informują druhowie z Pakosławia, wśród wszystkich uczestników spotkania zostaną rozlosowane trzy czujki tlenku węgla, ufundowane przez rawickie starostwo. 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
3 miesiące temu 2
I pewnie tak przyjdą tylko ci co zawsze Lipa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZBULWERSOWANY PAWCIO
3 miesiące temu 1
ROZUMIEM ,ŻE BHP ODNOŚNIE PETARD HUKOEYCH ORAZ RAKIET WOLNOLATAJĄCYCH(KRUTKIEGO ZASIĘGU) ŻE TO BHP JEST WAŻNE ,ALE RZĄDAM JAKO OBYWATEL PPWIATU RAWICKIEHO W SYLWESTRA O 24 POKAZU PIROTECZNICZNEGO NA RYNKU W RAWICZU W WYKONANIU URZĘDU MIASTA I GMINY. PANIE BUTMISTRZU PROSIMY!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji