Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Przyjechali do Domaradzic. Zaprezentowali swoje możliwości [ZDJĘCIA]

› Kultura i Rozrywka› Aktualności 10 miesięcy temu    29.06.2017
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najwięcej powodów do zadowolenia mieli reprezentanci Śląskowa. Triumfowali w dwóch kategoriachNajwięcej powodów do zadowolenia mieli reprezentanci Śląskowa. Triumfowali w dwóch kategoriach fot. D. Bela

Tegoroczne Zawody Sportowo-Pożarnicze we wszystkich gminach powiatu rawickiego przeszły do historii. W ostatnich tygodniach druhny i druhowie uczestniczyli w zmaganiach w Góreczkach Wielkich, Rawiczu, Miejskiej Górce i Zaborowicach. W minioną niedzielę do Domaradzic udali się reprezentanci gminy Jutrosin.

 

R E K L A M A

Do zmagań przystąpiło 27 drużyn, w tym: 15 męskich, 5 kobiecych, 6 młodzieżowych męskich i 1 młodzieżowa żeńska. Zaprezentowali musztrę, wzięli udział w sztafecie pożarniczej 7 x 50 metrów i wykonali ćwiczenie bojowe.

- Jestem zbudowany tym, co widziałem. Muszę Was pochwalić za ilość startujących drużyn. Cieszy to, że widzę pokolenie najmłodszych strażaków. Różnie to bywa w gminach. (...) Mam nadzieję, ze Ci najmłodsi w przyszłości zasilą szeregi jednostek OSP, z pełnymi uprawnieniami do działań do ratowniczo-gaśniczych - powiedział Rafał Sołtysiak, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Rawiczu.

Triumfatorzy w poszczególnych kategoriach:

Grupa A (męska pow. 18 lat) - Śląskowo 

Grupa A - I (męska 16-18 lat) - Ostoje  

Grupa C (żeńska pow. 16 lat) - Śląskowo 

Grupa IM (męska 12-15 lat) - Domaradzice "A"

Grupa IŻ (żeńska 12-15 lat) - Dubin 

Zwycięzcy awansowali do finału powiatowego. Odbędzie się on we wrześniu w Rawiczu.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A