Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AGazeta A1

Ptasia grypa? Są wyniki badań wyłowionego z zalewu łabędzia

› Aktualności miesiąc temu    16.02.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. FOT. mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, KP PSP w Rawiczu

- Wyniki badań są negatywne, co oznacza, że wyłowiony z zalewu łabędź nie był chory na ptasią grypę - informuje Jacek Cichosz, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rawiczu.

Martwego ptaka zauważono na zalewie w Pakosławiu w poniedziałek, 27 stycznia, w odległości około 50 metrów od brzegu. Na miejsce udali się miejscowi ochotnicy oraz strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu. Spośród nich para ratowników w specjalnych kombinezonach do pracy w wodzie i sprzęcie ochrony dróg oddechowych, przetransportowała na saniach lodowych martwego łabędzia i przekazała go oczekującym na brzegu lekarzom weterynarii.

Czytaj również

Wyłowili z zalewu przymarzniętego łabędzia

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ioIO
miesiąc temu 2
NO TO ŁOWIĆ MOŻNA .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracownica Sewsu
miesiąc temu ocena: 100%  1
Przypomniały mi się czasy firmy SEWS w Rawiczu kiedy to rzeźnik Julek z góry śląskiej ,zawładnął myślami i duszami rawiczan, w Sewsie ten rzeźnik udawał prezesa pod krawatem wciąż tym samym, ale zawsze krawat z rybką, był szczytem mody, Zawładnął tak Rawiczanami że sędziowie, prokuratorzy i lekarze słuchali i wykonywali polecenia co też rzeźnik Julek z góry śląskiej ma do powiedzenia, a rzeźnik Julek ze swych wrogów robił wariatów dzięki zorganizowanej grupie przestępczej meneli. Menele śpiewali mu pieśni bo w sewsie pracować nie musieli a robiły naiwniaki których potem Julek zwalniał i pomawiał że są złodziejami i wariatami. A kradł sam Julek i tak sews upadł a myśli rzeźnika Julka w Rawiczu trwają nadal
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji