Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Radni testowali nowe nagłośnienie

› Plotkowo› Inne ponad rok temu    30.03.2015
Karol Pospiech
komentarzy 3 ocen 2 / 0%
A A A

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Gminy Rawicz testowano nowe nagłośnienie. - Zależy mi, aby warunki tych posiedzeń były komfortowe, bo dla biorących udział w sesji mieszkańców, dziennikarzy, jak i radnych, sprawna komunikacja musi być podstawą - podkreśla Marek Przybylski, przewodniczący rady.

Dodaje, że pieniędzy na wymianę nagłośnienia na razie nie zaplanowano, a testowany sprzęt został wypożyczony na jedną sesję. - Poprosiłem radnych o swoje uwagi względem nagłośnienia. Przeanalizujemy co i jak, a ewentualne decyzje dokładnie przemyślimy - zaznacza przewodniczący.

+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ed
ponad rok temu ocena: 100%  3
Burmistrz podczas wywiadu w telewizji Polsat powiedział, że w kampanii wyborczej nie obiecał walki z bezrobociem, co jest wierutnym kłamstwem a o czym gadał, jak chodził po domach, że będą inwestycje nowe miejsca pracy itp. Może tym zajęli by się radni i zadali pytanie burmistrzowi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zośka
ponad rok temu ocena: 100%  2
ciekawe gdzie i kiedy będzie praca w Rawiczu ,może to główny problem miasta szanowni radni ,koniec gadania,weźcie się może za prace i naukę ,a nie głośniki im się marzą ,tyle lat rada działała bez tego i dobrze a teraz partia p. Kubika wymyśla cuda dla siebie....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
ponad rok temu ocena: 100%  1
Za robotę się weżcie radni bez/radni obiecanki cacankigłupiemu radość nie duperele testujecie za miast pracować marzycie na śnie czy na jawie hehe?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji