Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Radny: Każdą złotówkę musimy oglądać dwa razy

› Aktualności› Samorząd 11 miesięcy temu    11.01.2018
Honorata Dmyterko
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

- To budżet bardzo skromny i budżet przetrwania - stwierdził Wiesław Krzyżosiak, przewodniczący pakosławskiej komisji oświaty i kultury przed uchwaleniem planu finansowego gminy na 2018 rok.

Mimo że radni jednogłośnie przyjęli budżet, to entuzjazmu na sesji w Osieku nie było.
- Trzeba spłacać zobowiązania i zaległości z lat poprzednich. Kiedyś to musiało nastąpić. Musimy się do tego chyba przyzwyczajać, że teraz już tak będzie - skwitował radny Wiesław Krzyżosiak. - Uważam, że trzeba oszczędzać każdą złotówkę. Planujemy ścieżki i inne inwestycje, a nie mamy na wymianę okien i podstawowe remonty w szkołach. Z punktu widzenia naszej komisji, każdą złotówkę musimy oglądać dwa razy zanim wydamy.

R E K L A M A

- Propozycja budżetu jest skromna, ale na miarę naszych możliwości. Trudną sytuację potęguje umniejszona subwencja wyrównawcza, o której już mówiliśmy wielokrotnie - ocenił radny Piotr Skrzypek. - Rozumiem trudną sytuację, ale tym bardziej dziwią mnie wypowiedzi wójta na łamach gazet, w których snuje wizję budowy domu seniora w Pakosławiu czy toru rowerowego nad zalewem.

Co na to wójt? Jakie inwestycje będą realizowane w tym roku w gminie Pakosław? Czytaj w Życiu Rawicza

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ oko
11 miesięcy temu ocena: 75%  1
To było do przewidzenia, że takie czasy nadejdą. Wójt Pakosławia na wszelkie prace zaciągal kredyty, by mieć wklad wlasny a teraz trzeba to splacać . Pan Chudy się nie martwi bo chyba nie bedzie wiecej startować w wyborach. Nalezy współczuć jego nastepcy bo to on bedzie musiał to mleko wypić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A