› Sport i rekreacja› Piłka nożna 2 miesiące temu    28.06.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
Drużyna Rawii II z trenerami i działaczami”Drużyna Rawii II z trenerami i działaczami”

W pierwszym meczu barażowym o awans do A klasy, Rawia II Rawag Rawicz ograła na własnym terenie Helios II Czempiń 4:2.

R E K L A M A

Mecz bardzo dobrze zaczęli podopieczni trenera Tomasza Skrzypczaka. W 9. minucie wyszli na prowadzenie, a wynik tego meczu otworzył Michał Gąsiorowski. W 23. minucie było już 2:0 po trafieniu Tomasza Wawrzyniaka. Po nieco ponad pół godzinie gry ponownie dał o sobie znać Gąsiorowski, który podwyższył stan rywalizacji na 3:0. Minutę później w Rawii zapanowała chwila dekoncentracji, po której samobójczą bramkę strzelił Sebastian Orłowski. Na przerwę zawodnicy schodzili więc przy stanie 3:1. Po zmianie stron mocniej do przodu ruszył Helios, czego efektem było trafienie kontaktowe w 57. minucie spotkania. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. W ostatniej minucie meczu wynik na 4:2 ustalił Tomasz Wawrzyniak.

Na mecz rewanżowy Rawia jechała więc z zaliczką i dużymi nadziejami.

Od pierwszego gwizdka Helios chciał odrobić straty z pierwszego spotkania, ale rawiczanie grali mądrze w defensywie. Na pierwsze trafienie czekać było trzeba do końca pierwszej połowy. Wtedy wynik tego meczu otworzył Tomasz Wawrzyniak. Było to trzecie trafienie tego zawodnika w barażowym dwumeczu. Po zmianie stron po bramce dołożyli Szymon Świtała i Patryk Skrzypczak. Rawia II pewnie wygrała, dzięki czemu wywalczyła awans do A klasy.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -