Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rawia minimalnie wygrywa z Ruchem

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 2 miesiące temu    10.03.2019
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Dwa tygodnie pozostały do startu rozgrywek w klasie międzyokręgowej, natomiast klasa okręgowa startuje już w najbliższy weekend. Dlatego nasze drużyny są już praktycznie na finiszu przygotowań do rundy wiosennej. W minionym tygodniu rozegrały jednak kilka spotkań kontrolnych.

R E K L A M A

Rawicka Rawia na swoim głównym boisku mierzyła się z Ruchem Bojanowo. Praktycznie do ostatnich chwil mecz stał pod znakiem zapytania, ostatecznie się odbył, ale zabrakło między innymi arbitrów. Pojedynek toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych, przy delikatnie padającym deszczu i silnie wiejącym wietrze. Stroną przeważającą byli miejscowi i to oni pierwsi znaleźli drogę do siatki przeciwnika. Bramkę strzelił Kacper Jarus. Rawia nacierała, ale po dojściu do pola karnego Ruchu pozostawała nieskuteczna. Bojanowianie z kolei swoich szans szukali w kontratakach, które były groźne szczególnie w drugiej odsłonie. Niemoc strzelecka zawodników Rawii była ogromna, a druga sprawa, że w bramce Ruchu doskonale radził sobie nowy bramkarz, który jest testowany przez klub z Bojanowa. Ostatecznie mecz zakończył się skromnym, jednobramkowym zwycięstwem Rawii. Rawiczanom do rozegrania pozostało jedno spotkanie kontrolne - z Piastem Kobylin.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A