Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Rawiccy lekkoatleci na medal [FOTO]

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    11.10.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Medaliści - Kamila Kędzia, Kacper Grzelczak, Arkadiusz Stachowski Medaliści - Kamila Kędzia, Kacper Grzelczak, Arkadiusz Stachowski  fot. ZSZ w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Trzy krążki podczas Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w Poznaniu wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. W zmaganiach XIX Licealiady udział wzięły szkoły ponadgimnazjalne z całej Wielkopolski.

Na drugim stopniu podium w pchnięciu kulą 6 kg stanął Arkadiusz Stachowski (12,03 m), który w ostatnim pchnięciu o 1 cm wyprzedził rywala z Leszna. Sukces starszego kolegi powtórzyła uczennica pierwszej klasy - Kamila Kędzia. Pewnie zwyciężając w swojej serii, wywalczyła srebrny medal w biegu na dystansie 400 metrów (1:02,36 s). Trzecie miejsce, również w biegu na jedno okrążenie, zajął Kacper Grzelczak (52,74 s). Na wysokiej, piątej lokacie w pchnięciu kulą 5 kg znalazł się Mateusz Woziwodzki (11,85 m). Dobry wynik uzyskała również sztafeta 4x100 metrów dziewcząt w składzie: Zuzanna Janaszek, Kamila Kędzia, Jagoda Szponik i Joanna Wojnicz, która uplasowała się na 6. miejscu (56,74 s).

R E K L A M A

W lidze wystartowali również: Karolina Szulc, Anna Kędzia, Karolina Kuropka, Bartosz Zygmunt, Michał Jelinowski i Kamil Alcer. Opiekunem reprezentacji była Weronika Waresiak. Drużynowo dziewczęta z ZSZ Rawicz zajęły 19. miejsce na 36 szkół biorących udział w edycji jesiennej, natomiast chłopcy uplasowali się na 23. lokacie na 38 placówek.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ obserwator
  9 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Gratulacje dla wszystkich, ale niech niektórzy rzucą palenie ( nawet e-papierosy), bo dym aż im z uszu leci.......;)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A