Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rawiccy licealiści poznają język mediów

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    7.10.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 5 / 80%
A A A
Zajęcia prowadzi Piotr  Majdrowicz, operator filmowy.Zajęcia prowadzi Piotr Majdrowicz, operator filmowy. fot. I LO w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Uczniowie klasy II c I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, którzy jako przedmiot dodatkowy realizują „Elementy prawa i dziennikarstwa”, rozpoczęli cykl zajęć dotyczących podstaw dziennikarstwa.

Biorą w ten sposób udział w projekcie „Sylwetki Wielkopolan”, który obejmuje 20 godzin zajęć dydaktycznych. Jest on realizowany przez Fundację Filmowiec z Poznania, a współfinansowany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Zajęcia w ramach projektu odbywają się w 5 miastach Wielkopolski.

R E K L A M A

W trakcie zajęć uczniowie zapoznają się z początkami filmu niemego i dźwiękowego. Przygotowują również scenariusze do realizacji materiałów dokumentalnych dotyczących sylwetek słynnych Wielkopolan. Mają także okazję w praktyce przyjrzeć się pracy dziennikarza i operatora filmowego, gdyż realizują krótkie formy filmowe, np. sonda uliczna.

R E K L A M A
+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wantor
9 miesięcy temu 1
Szkoda, że język mediów z dnia na dzień robi się coraz bardziej wrogi http://franchising.pl/forum/32...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A