Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Rawicki Festiwal Nauki we wtorek w Sierakowie

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    9.04.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rawicki Festiwal Nauki w ubiegłym roku cieszył się sporym zainteresowaniem wśród uczniówRawicki Festiwal Nauki w ubiegłym roku cieszył się sporym zainteresowaniem wśród uczniów fot. archiwum

Prezentacje oferty edukacyjnej szkół to główny cel Rawickiego Festiwalu Nauki, organizowanego przez gminę Rawicz.

Zainteresowani będą mogli odwiedzić Gimnazjum w Sierakowie między godz. 10.00 a 13.00. W tym czasie uczniowie, absolwenci szkół i potencjalni studenci z terenu powiatu rawickiego mogą zapoznać się ofertą edukacyjną, m.in. placówek ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych, a także instytucji pośrednictwa pracy i informacji zawodowej. Ponadto można będzie skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym, pedagogiem i psychologiem.

R E K L A M A

Wśród wystawców, oprócz szkół z naszego powiatu, zaprezentują się placówki, m.in. z Milicza, Żmigrodu czy Leszna. Ponadto, w gimnazjum pojawią się przedstawiciele szkół policealnych, językowych oraz uczelni wyższych z Poznania, czy Wrocławia.

W czasie festiwalu odbędzie się Rawickie Forum Oświatowe dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej pod hasłem „Na dobry początek...”.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A