Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rawicki klub się rozwija. Pięściarze walczyli w Poniecu

› Aktualności 8 miesięcy temu    3.10.2018
Weronika Skrzypczak
komentarzy 2 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. Boks Rawicz

Zawodnicy klubu Boks Rawicz wzięli udział w turnieju. Tym razem, podopieczni Marka Szymańskiego pojechali do Ponieca, aby powalczyć o triumfy w I Memoriale Bokserskim im. Antoniego Gościańskiego.

Po raz kolejny, podczas swojej walki pokazowej dobrze zaprezentował się Jakub Korczyński, którego przeciwnikiem był reprezentant Sport Walki Gostyń.

- Jakub Korczyński stoczył walkę pokazową, niepunktowaną. Jestem zadowolony z jego występu. Pokazał, że potrafi boksować inteligentnie i razem z przeciwnikiem dali walkę, która mogła podobać się publiczności. Wiem, nad jakimi elementami musimy jeszcze popracować i będziemy dążyć do wyeliminowania wszystkich błędów - podkreśla Marek Szymański.

W drugim z pojedynków o zwycięstwo walczyła Martyna Lorek, która po zaciętym boju przegrała decyzją sędziów - 2:1.

- Walka przegrana, ale zwycięstwo nie przyszło przeciwniczce łatwo. Martyna to ambitna dziewczyna i od nowego tygodnia będzie pracować nad tym, co w tej walce nie poszło zgodnie z planem - dopowiada trener klubu z Rawicza, zaznaczając, że wraz z zawodnikami pracuje według ścisłego harmonogramu.

- Najważniejsze, że są efekty i jesteśmy zauważani przez inne kluby. Widać progres - podkreśla.

Kolejni zawodnicy rawickiego klubu wezmą udział w turnieju bokserskim, który organizowany będzie 6 października w Śremie.

-
Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Zawodnicy są zmotywowani. Do końca roku pozostało nam jeszcze kilka zawodów, więc odpoczywamy dopiero w Święta Bożego Narodzenia - mówi szkoleniowiec Boks Rawicz.

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bbb
8 miesięcy temu 4
Pasza Team!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
Mega fajna inicjatywa. Widać pasję i chęci młodych ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tata
8 miesięcy temu ocena: 86%  2
Trener który ma pasje- któremu się chce! a nie tylko kasa kasa kasa- polecam zapisać dziecko albo sami sie zapiszcie na treningi przekoancie sie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rawiczanka65
8 miesięcy temu ocena: 75%  1
A moze by tak jakies pokazy w Rawiczu ☺
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji